Magnetické covid vakcíny. Základ pre sofistikovanú technológiu kontroly správania?

V posledných dňoch vzbudilo na internete veľkú pozornosť video ukazujúce ľudí, ktorým v mieste vpichu covidovej vakcíny na ruke drží magnet.

Okamžite sa vyrojilo množstvo špekulácií a otázok, či je takýto fenomén vôbec možný, či sa jedná o falzifikát, resp. zdesená úvaha čo to vlastne globalisti do vakcín dávajú a za akým účelom.

Nižšie nasleduje mozaika najzaujímavejších informácií k téme, ktoré sa mi podarilo zozbierať.

Pre tých, čo nemajú čas čítať celý text, najpodstatnejšie informácie sú približne tieto:

1) mRNA vakcíny využívajú k zvýšeniu efektivity špeciálne kovové častice, nazývané SPIONs (super paramagnetic iron oxide nanoparticles). Ich účelom má byť údajne zefektívnenie transportu mRNA vakcín do buniek.

2) existujú výskumy výroby tzv. “magneto-proteínu”, ktorý je veľmi silne magnetický a vnímavý na vonkajšie magnetické polia. Výskumy umiestnili tieto magneto-proteíny do nervových buniek pokusných zvierat, pričom následne bolo možné pomocou magnetických polí ovplyvňovať ich správanie.

3) pokiaľ je do mRNA vakcíny podstrčený špecifický falošný mRNA program, spustí vnútri buniek výrobu zvláštnych kovových kryštálov o veľkosti niekoľko miliárd atómov, ktoré zostanú vnútri bunky bez toho, aby ju poškodili, ale zároveň budú vnímavé na magnetické polia. Je možné, že takýto proces prebehol v pokožke v okolí vpichu AstraZeneca vakcín (a možno aj u iných značiek). Cieľom je zjavne dostať tieto magneticky vnímavé kryštály do nervových buniek očkovaných ľudí, čo by umožnilo budúce ovládanie správania zaočkovaných.

.

A teraz už samotná mozaika zdrojov, tak ako sa chronologicky objavovali

.

——————————————

15.5.2021

Kompilace videí lidí, kterým magnet drží na místě vpichu po covid vakcíně
https://otevrisvoumysl.cz/kompilace-videi-lidi-kterym-magnet-drzi-na-miste-vpichu-po-covid-vakcine/

V této kompilaci videí uvidíte celou řadu lidí, kteří si zkouší přiložit magnet na místo vpichu po covid vakcíně – všichni zjišťují, že ten magnet na místě drží.

(pôvodné video, ktoré odštartovalo celý tento rozruch)

—————————————————————————————

Už o 2 dni cítila slovenská polícia potrebu varovať ľudí, aby danému videu neverili

17. mája 2021

https://www.hlavnespravy.sk/policia-ockovacie-vakciny-proti-ochoreniu-covid-19-neobsahuju-ziadne-latky-ktore-by-mohli-sposobit-magnetizaciu/2540346

“Očkovacie vakcíny proti ochoreniu COVID-19 neobsahujú žiadne látky, ktoré by mohli spôsobiť ich reakciu s magnetom. V statuse na sociálnej sieti to uviedla polícia na profile Hoaxy a podvody – Polícia SR. Reaguje tak na video, ktoré koluje internetom, kde šokovaní zaočkovaní nechápu, prečo im magnet drží na ramene v mieste vpichu.”

(pod článkom bola debata so snahami nájsť vysvetlenie, ale nie moc úspešná)

———————————————————————————

The COVID VACCINE Magnet Challenge Reporter On The Street

https://www.bitchute.com/video/wmcHsS3zco9r/

Skupina reportérov sa rozhodla overiť si tvrdenie o magnetických vakcínach priamo v teréne medzi náhodne vybratými ľuďmi. 12 min. video.

Výsledok: 6 oslovených ľudí malo magnetické miesto po očkovaní, 9 nie. Fenomén teda zjavne nie je univerzálne plošný, ale evidentne napriek tomu u časti ľudí existuje.

—————————————————————————

vlákno: https://aeronet.cz/news/evropska-unie-se-potichu-dohodla-na-rozdavani-blue-cards-migrantum-podle-vzoru-americkych-green-cards-udajne-vysoce-kvalifikovani-migranti-po-obdrzeni-modre-karty-budou-mit-pravo-na-slouceni-rodiny/#comment-445009

J.K.

AMERICKÁ RULETA …

Není šprochu …

Asi každý už máme ve svém okolí idiota, který se nechal použít jako pokusný potkan na klinické testování mRNA vakcíny…. No – každý svého štěstí strůjce a je to “jejich” svobodná vůle… následky si ponesou sami a nám jich může být jen líto, i když si naší lítost zaslouží asi jako feťák, který najede na kokain, protože první dva “reklamní vzorky” dostane u školy zadarmo, aby si navykl… a pak už není cesty zpět, protože tělo si bude žádat stále další a další dávky.

Podle toho, jak se to rýsuje s magnetovým testem, je tu nepatrná šance, že právě ten váš “idiot” mohl mít to štěstí, že dostal placebo dávku, kterých musí být u každé klinické studie 50%. Je to 50% dávek, za které stát zaplatí plnou cenu, ale není v nich nic, co by učinilo jakýkoliv zásah do lidského organismu. Šance “idiotů”, se pochopitelně snižuje s každou další dávkou, protože vylosovat si placebo v prvním kole je 50% = z milionu očkovaných 500.000. Ve druhém kole si vylosovat opět placebo ?? Bingo = sakra klika = 250.000 ??? To jest, mnoho lidí, ač očkovaných, může stále vakcínu opěvovat, protože jí přežili bez úhony a protože jsou přesvědčení o tom, (protože vláda to tak řekla), že je to zachrání, nikdy neuvěří tomu, že měli jen štěstí …

Takže toho svého “idiota” si odchyťte a udělejte mu magnetový test na místě vpichu. ..Aneb – naděje umírá poslední ..
Že magnetový test není tzv. FAKE, my Češi říkáme kravina, podvod, nesmysl…, již máme ověřeno z vlastních zdrojů …

Marian

.

„Účinnost podávání DNA vakcín je ve srovnání s proteinovými vakcínami často relativně nízká. Použití superparamagnetických nanočástic oxidu železa (SPION) k dodávání genů pomocí magnetofekce ukazuje slib zlepšení účinnosti dodávání genů in vitro i in vivo.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24715289/

.

„V dnešní době slyšíme hodně o fenoménu magnetů, které se drží na bodech paže těch, kteří dostali Covid, stále bez jasného vědeckého vysvětlení. vakcína. Čtenář Valerio, kterému děkuji, poukazuje na tento článek Guardian z doby před 5 lety. Mluví se o výzkumu provedeném některými americkými vědci, který vám umožňuje ovládat mozkové okruhy prostřednictvím magnetizovaného proteinu. Ano, chápete to správně. Zmagnetizovaný protein. Tato nová větev vědeckého výzkumu se nazývá
„genetické inženýrství“. Jednoduše řečeno, jedná se o studium technologií schopných ovládat lidský mozek. Jsme v úplném transhumanismu, to je filozofická doktrína globalismu, která zajišťuje spojení mezi strojem a člověkem. V budoucí světové diktatuře už nebude prostor pro muže se svobodnou vůlí. Bude zde prostor pouze pro automaty řízené systémem.

https://sfero.me/article/the-vaccine-is-truly-magnetized

.

Geneticky upravený protein „Magneto“ dálkově řídí mozek a chování

Nová metoda „Badass“ využívá zmagnetizovaný protein k rychlé, reverzibilní a neinvazivní aktivaci mozkových buněk

Vědci ve Spojených státech vyvinuli novou metodu řízení mozkových obvodů spojených s komplexním chováním zvířat pomocí genetického inženýrství k vytvoření zmagnetizovaného proteinu, který z dálky aktivuje specifické skupiny nervových buněk.
Pochopení toho, jak mozek generuje chování, je jedním z hlavních cílů neurovědy – a jednou z nejobtížnějších otázek. V posledních letech vědci vyvinuli řadu metod, které jim umožňují dálkově ovládat určené skupiny neuronů a zkoumat fungování neuronových obvodů.
Nejvýkonnější z nich je metoda zvaná optogenetika , která vědcům umožňuje zapínat a vypínat populace souvisejících neuronů v časovém měřítku milisekunu po milisekundě pomocí pulzů laserového světla. Další nedávno vyvinutá metoda zvaná chemogenetika využívá upravené proteiny, které jsou aktivovány značkovými léky a mohou být zacíleny na konkrétní typy buněk…

https://www.theguardian.com/science/neurophilosophy/2016/mar/24/magneto-remotely-controls-brain-and-behaviour

.

Neurolog Steve Ramirez z Harvardské univerzity, pomocí optogenetiky manipuluje vzpomínky v mozku myší …

https://psmag.com/social-justice/30-top-thinkers-30-neuroscience-hollywood-professor-wants-erase-memories-76417

————————————————————————————-

vlákno: https://aeronet.cz/news/a-je-to-tady-ministerstvo-obrany-cr-naridilo-vybranym-skupinam-svych-zamestnancu-povinne-ockovani-proti-covid-19-a-v-rozkazu-jsou-uvedeni-i-studenti-univerzity-obrany-ktere-narizeni-doslova-vydesilo/#comment-444054

Slava

Nevím jestli to má něco společného, ale existuje magnetoprotein
http://www.gate2biotech.cz/jednoducha-magnetogenetika-umoznuje-ovladani-neuronu/

Kvě 18, 2021 23:06

Naturopat

Možné vysvětlení tohoto fenoménu je zde: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24715289/
Ve zkratce: superparamagnetické nanočástice oxidu železa (tzv. SPIONs) je možné použít ke zvýšení efektivity DNA vakcín.

Pouze nás jaksi zapomněli soudruzi informovat o tom, co všechny tyto „moderní“ vakcíny obsahují. V oficiálním letáky (https://www.fda.gov/media/144414/download) je popsáno asi 10 složek (o SPIONs samozřejmě ani slovo), nicméně kdesi v mainstreamu jsem zaslechl informaci, že nedostatek vakcín je způsobem mimo jiné tím, že obsahují cca 200(!) ingrediencí (takže složitá logistika). Z toho by se i ovečkám mohla zatočit hlava.

Kvě 19, 2021 1:57

CZkotas

“Genetically engineered ‘Magneto’ protein remotely controls brain and behaviour”
https://www.theguardian.com/science/neurophilosophy/2016/mar/24/magneto-remotely-controls-brain-and-behaviour

Kvě 19, 2021 18:04

—————-

vlákno: https://aeronet.cz/news/evropska-unie-se-potichu-dohodla-na-rozdavani-blue-cards-migrantum-podle-vzoru-americkych-green-cards-udajne-vysoce-kvalifikovani-migranti-po-obdrzeni-modre-karty-budou-mit-pravo-na-slouceni-rodiny/#comment-445170

Radek

Tak jsem trochu zapátral jak je to s tím magnetismem u očkovaných a zde je vysvětlení přímo na stránkách PubMed, který přímo zpravuje NIH, tedy Národní ústav zdraví Spojených států:

Účinnost podávání DNA vakcín je ve srovnání s proteinovými vakcínami často relativně nízká. Použití superparamagnetických nanočástic oxidu železa (SPION) k dodávání genů pomocí magnetofekce ukazuje slib při zlepšování účinnosti dodávání genů in vitro i in vivo. Zejména doba pro genovou transfekci, zejména pro aplikaci in vitro, může být významně snížena magnetofekcí ve srovnání s dobou potřebnou k dosažení vysoké genové transfekce se standardními protokoly. SPIONY, které byly stabilizované za fyziologických podmínek, lze použít jako terapeutické i diagnostické látky díky svým jedinečným magnetickým vlastnostem. Mezi cenné vlastnosti nanočástic oxidu železa v bioaplikacích patří přísná kontrola jejich distribuce velikosti, magnetické vlastnosti těchto částic, a schopnost přenášet konkrétní biomolekuly na konkrétní cíle. Internalizace a poločas rozpadu částic v těle závisí na metodě syntézy. K výrobě magnetických nanočástic pro bioaplikace s různými velikostmi a povrchovými náboji byla použita řada metod syntézy. Nejběžnější metodou pro syntézu částic magnetitu Fe3O4 o velikosti nanometrů v roztoku je chemická koprecipitace solí železa. Koprecipitační metoda je účinná technika pro přípravu stabilních vodných disperzí nanočástic oxidu železa. Popíšeme výrobu SPION na bázi Fe3O4 s vysokými hodnotami magnetizace (70 emu / g) pod 15 kOe aplikovaného magnetického pole při pokojové teplotě, s remanencí 0,01 emu / g koprecipitační metodou v přítomnosti citrátu trojsodného jako stabilizátoru . Nahé SPIONy často postrádají dostatečnou stabilitu, hydrofilnost a schopnost funkcionalizace. Aby se tato omezení překonala, polykationtový polymer byl ukotven na povrchu čerstvě připravených SPIONů přímou elektrostatickou přitažlivostí mezi negativně nabitými SPIONy (kvůli přítomnosti karboxylových skupin) a pozitivně nabitým polymerem. Polyethylenimin byl vybrán, aby upravil povrch SPIONů, aby napomohl transportu plazmidové DNA do savčích buněk díky rozsáhlé pufrovací kapacitě polymeru účinkem „protonové houby“.

Zdroj: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24715289/

Kvě 23, 2021 9:57

.

luadu

zrovínka koukám na AZ https://annointing.files.wordpress.com/2021/03/astrazeneca-vaccine-ingredients.pdf, jež obsahuje EDTA https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31017138/ s vazbou na Fe a sodík (Fe3O4 nanočástice). To se ukázalo jako bezva k užívání magnetické hypertermie https://www.nbnanoscale.com/magnetic-hyperthermia/, která v laborkových podmínkách zahřívá rakovinové nádory na až 45° C, zkoušeno jen na LOKÁLNÍ, tj. ohraničené, aplikaci. Si myslím, že když to teď budou frkat jen těm bábinkám a dědouchům (nad 60 let dle rozhodnutí vlády odporníků), tak by mohlo být z hlediska depopulace zajímavé i léto, což krapet srazilo mou predikci začátku konce injektovaných z původních cca 7 měsíců od aplikace kovidových tekutých bonbónků. Nuž, lepší být připravení, než překvapení, či zaskočení.

Kvě 23, 2021 10:49

——-

vlákno: https://aeronet.cz/news/evropska-unie-se-potichu-dohodla-na-rozdavani-blue-cards-migrantum-podle-vzoru-americkych-green-cards-udajne-vysoce-kvalifikovani-migranti-po-obdrzeni-modre-karty-budou-mit-pravo-na-slouceni-rodiny/#comment-445073

luadu

Mohu na mou duši, na psí uši, tvrdit, že magneťáci jsou i v naší kotlině: sousedka, 78 let, před 18 dny 1. fajzr, dnes magnetem pozitivní. Já jí přemlouvám i zapřísahám, ať nejde na tu druhou dávku, i když nemám tušení, jestli taková rada k něčemu je. Jen doufám, že ano.

Kvě 22, 2021 18:25

Barel

doplním – rozsáhlé zdroje k tématu magnetogenetika a vzdálené kontrole mozku a chování jsou zde:
https://silview.media/2021/05/12/magnetogenetics-isnt-this-why-vaxxers-turn-into-fridge-doors-and-magnets-stick-on-them/

Kvě 23, 2021 0:06

————–

vlákno: https://aeronet.cz/news/evropska-unie-se-potichu-dohodla-na-rozdavani-blue-cards-migrantum-podle-vzoru-americkych-green-cards-udajne-vysoce-kvalifikovani-migranti-po-obdrzeni-modre-karty-budou-mit-pravo-na-slouceni-rodiny/#comment-445068

Radek

„A tyto vakcíny umožní kontrolu lidí.“
„Vakcíny budou mít tekuté krystaly, které budou hostovány v mozkových buňkách, které se stanou mikro přijímači elektromagnetických polí, kam budou vysílány vlny velmi nízkých frekvencí.“
„A přes tyto nízkofrekvenční vlny nebudou lidé schopni myslet, ti budou proměněni v zombie.“
„Nemysli na to jako na hypotézu. To se stalo. Myslete na Rwandu,“ dodal, což naznačuje, že tato technologie stála za rwandskou genocidou v roce 1994.“

Nikdy to nebylo o viru, ale že v zásadě chtějí, aby byli všichni připojeni k digitální databázi, aby mohli sledovat všechny v reálném čase a výrazně zvýšit jejich kontrolu nad lidmi. Proto, když byl Babiš v Izraeli, tak hned věděli, že nemá v sobě vakcínu, protože se jim nepřipojil k síti.

Kvě 22, 2021 18:06

———————-

Článok z aeronetu

VIDEO: Muž z Česka natočil šokující video potvrzující děsivou konspiraci, školní magnetka opravdu drží na rameni v místě po vpichu vakcíny proti Covid-19 a ani se nehne! Ve vakcíně se musí nacházet kovové látky v dostatečném množství, zjištění o magnetické reaktivitě vyvolává otazníky nad obsahem vakcín! Kovové nanorobotické moduly, kovové morgellony, kovové nanokapsle pro postupné uvolňování látek, to všechno podle odborníka přichází v úvahu! A tohle chtějí píchat už i do vašich dětí, prý se musí spěchat, vyzývají čeští lékaři! Kolik vlastně kovů dostane člověk do těla po 2 dávkách vakcíny?

Kvě 28, 2021

https://aeronet.cz/news/video-muz-z-ceska-natocil-sokujici-video-potvrzujici-desivou-konspiraci-skolni-magnetka-opravdu-drzi-na-rameni-v-miste-po-vpichu-vakciny-proti-covid-19-a-ani-se-nehne-ve-vakcine-se-musi-nachazet/

Samotný článok až tak veľa nových informácií neprináša, výrazne zaujímavejšia je diskusia pod článkom. Viď nasledujúce úryvky.

———————-

vlákno: https://aeronet.cz/news/video-muz-z-ceska-natocil-sokujici-video-potvrzujici-desivou-konspiraci-skolni-magnetka-opravdu-drzi-na-rameni-v-miste-po-vpichu-vakciny-proti-covid-19-a-ani-se-nehne-ve-vakcine-se-musi-nachazet/#comment-446896

Zdeněk

Uměle vytvořené proteinové krystaly dělají buňky magnetické – VĚDECKÝ ČLÁNEK

Pokud by vědci mohli dát živým buňkám magnetické vlastnosti, mohli by pravděpodobně manipulovat s buněčnými aktivitami pomocí vnějších magnetických polí. Více v článku.

Datum: 25. září, 2019

Zdroj: Americká chemická společnost (ACS)

Shrnutí: Pokud by vědci mohli dát živým buňkám magnetické vlastnosti, mohli by pravděpodobně manipulovat s buněčnými aktivitami pomocí vnějších magnetických polí. Předchozí pokusy o magnetizaci buněk produkcí proteinů obsahujících železo v nich však vedly pouze k slabým magnetickým silám. Nyní vědci vytvořili geneticky kódované proteinové krystaly, které mohou generovat magnetické síly mnohokrát silnější než ty, které již byly hlášeny.

Celý příběh:

Pokud by vědci mohli dát živým buňkám magnetické vlastnosti, mohli by pravděpodobně manipulovat s buněčnými aktivitami pomocí vnějších magnetických polí. Předchozí pokusy o magnetizaci buněk produkcí proteinů obsahujících železo v nich však vedly pouze k slabým magnetickým silám. Teď vědci v ACS‘ Nano Letters oznamují, že byly navrženy geneticky kódované proteinové krystaly, které mohou generovat magnetické síly mnohokrát silnější než ty, které již byly hlášeny.

Nová oblast magnetogenetiky se snaží ke studiu a manipulaci s buňkami používat geneticky kódované proteiny, které jsou citlivé na magnetická pole. Mnoho předchozích přístupů představovalo přírodní protein pro ukládání železa zvaný feritin, který se může sám sestavit do „klece“, která pojme až 4500 atomů železa. Ale i při této velké kapacitě skladování železa vytvářejí feritinové klece v buňkách magnetické síly, které jsou milionkrát příliš malé pro praktické aplikace. Výrazně zvýšit množství železa, které lze do proteinové sestavy uložit, Bianxiao Cui a jeho kolegové chtěli kombinovat železo-vázající schopnost feritinu se samo-montážními vlastnostmi dalšího proteinu, zvaného Inkabox-PAK4cat, které mohou tvořit velké krystaly vřetenovitého tvaru uvnitř buněk. Vědce napadlo, jestli by se duté interiéry těchto krystalů daly vyplnit proteiny feritinu a tak ukládat větší množství železa, které by generovalo značné magnetické síly.

Aby vyrobili nové krystaly, vědci fúzí spojili geny kódující feritin a Inkabox-PAK4cat, a vyrobili novou bílkovinu v lidských buňkách v petriho misce. Výsledné krystaly, které se po 3 dnech rozrostly na délku asi 45 mikronů (zhruba polovinu průměru lidského vlasu), neovlivnily přežití buněk. Vědci pak otevřeli buňky, izolovali krystaly a přidali železo, což jim umožnilo přitahovat krystaly vnějšími magnety. Každý krystal obsahuje asi pět miliard atomů železa a generované magnetické síly byly devět řádů silnější než v jedné feritinové kleci. Zavedením krystalů, které byly předem naloženy železem do živých buněk, mohli vědci pohybovat buňkami magnetem. Nebyli však schopni magnetizovat buňky přidáním železa do krystalů, které již rostou v buňkách, pravděpodobně proto, že hladiny železa v buňkách byly příliš nízké. To je oblast, která vyžaduje další výzkum, říkají vědci.

.

Kontrolní reference (vládní stránka (.gov) National Institute of Health):

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31552740/

Inženýrství geneticky kódovaného magnetického proteinového krystalu

Magnetogenetika je nový obor, který využívá geneticky kódované proteiny a bílkovinové sestavy, které jsou citlivé na magnetická pole, k studování a manipulaci chování buněk. Teoretické studie ukazují, že mnoho navrhovaných magnetogenetických proteinů neobsahuje dostatek železa k vytvoření podstatných magnetických sil. Zde jsme vytvořili geneticky kódovaný proteinový krystal obsahující feritin, který roste uvnitř buněk savců. Každý z těchto krystalů obsahuje více než 10 milionů podjednotek feritinu a je schopen mineralizovat značné množství železa. Když izolovány z buněk a naplněné železem in vitro, tyto krystaly generují magnetické síly, které jsou 9 řádů větší, než síly od jediné feritinové klece, používané v předchozích studiích. Tyto proteinové krystaly jsou přitahovány k aplikovanému magnetickému poli a pohybují se směrem k magnetům, i když jsou internalizovány [vsazené] do buněk. Zatímco další studie jsou potřebné k realizaci plného potenciálu magnetogenetiky, tyto výsledky ukazují proveditelnost inženýrských proteinových sestav pro magnetické snímání.

Kvě 29, 2021 9:18

———————————————————————–

vlákno: https://aeronet.cz/news/video-muz-z-ceska-natocil-sokujici-video-potvrzujici-desivou-konspiraci-skolni-magnetka-opravdu-drzi-na-rameni-v-miste-po-vpichu-vakciny-proti-covid-19-a-ani-se-nehne-ve-vakcine-se-musi-nachazet/#comment-446892

Jotar Jablatar

Jednou z teorií magnetismu po „očkování“ mRNA šmakuládou je tato: „vakcíny“ jsou pravděpodobně naprogramovány tak, aby z krve odbourávaly železo (asi myslí dvojmocné železo, které je součástí hemoglobinu, který zajišťuje distribuci kyslíku a CO2). Jakmile tělo zjistí, že v krvi ubývá železa, považuje to za důsledek zranění resp. počkození a reaguje na to vytvořením sraženiny. Nějakým způsobem je železo transportováno do oblasti vpichu, odkud je distribuováno přes buněčné membrány, které železo normálně nepřijímají.

Jakmile se železo dostane do buňky, je možné, že spike protein sestaví železo do krystalických struktur které se rozšíří po celé buňce, aniž by ji poškodily. Vypadá to, že ty sruktury jsou stavěny uvnitř samotných buněk až k epidermis (nejsvrchnější vrstva kůže), konkrétně jsou umístěny asi ve vrstvě stratum corneum (vrstva odumřelých a ztvrdlých buněk, které tvoří kožní bariéru). Na tyto struktury pak reaguje magnet. Je možné, že se krystalické struktury rozšíří po celém těle. Tento proces údajně nelze zvrátit.
Krystaly železa byly testovány v mozku laboratorních potkanů a při vystavení magnetickému nebo elektromagnetickému signálu mohly změnit chování.

Je to úlet? Podívejme se na stránky ACS, jedné z největších vědeckých organizací, která má členy ve 150 zemích. Září 2019:

Díky vytvořeným proteinovým krystalům jsou buňky magnetické

Pokud by vědci dokázali dát živým buňkám magnetické vlastnosti, mohli by snad manipulovat s buněčnými aktivitami pomocí vnějších magnetických polí. Ale předchozí pokusy magnetizovat buňky produkcí proteinů obsahujících železo v nich vedly pouze k slabým magnetickým silám. Nyní vědci představují „ACS Nano Letters“ – vytvořili geneticky kódované proteinové krystaly, které mohou generovat magnetické síly mnohonásobně silnější, než doposud. Nová oblast magnetogenetiky usiluje o použití geneticky kódovaných proteinů citlivých na magnetická pole ke studiu a manipulaci s buňkami.

https://www.acs.org/content/acs/en/pressroom/newsreleases/2019/september/engineered-protein-crystals-make-cells-magnetic.html

Kvě 29, 2021 9:10

——————————————————————————-

vlákno: https://aeronet.cz/news/video-muz-z-ceska-natocil-sokujici-video-potvrzujici-desivou-konspiraci-skolni-magnetka-opravdu-drzi-na-rameni-v-miste-po-vpichu-vakciny-proti-covid-19-a-ani-se-nehne-ve-vakcine-se-musi-nachazet/#comment-446852

gvoz

Nedávno jsem viděl článek “Magnetic mind control works in live animals, makes mice happy”, kde popisovali výzkum ovládání nervového systému zvířat pomocí MAGNETICKÉHO proteinu: https://arstechnica.com/science/2016/03/magnetic-mind-control-works-in-live-animals-makes-mice-happy/

S nadsázkou by se dalo říct, že už nebude potřeba falšovat volby, protože lidi budou volit, jak jim “protein” přikáže…

Kvě 29, 2021 2:05

Takže oni nám v první dávce píchnou mRNA s instrukcí vytvořit v ribozomech z aminokyselin magnetoprotein a v druhém pigáru dostaneme železo, které se mineralizuje v dutině toho proteinu. A předpokládají, že ten protein pote co vyleze z buňky, se usadí v neuronech v mozku. Oni si vážně myslí, že nás budou mít na dálkové ovládání jako hračku. Já tomu věřím, že si to myslí. Stačí si poslechnout toho Švába, jak mluví. To je regulérní magor. Ten má mít svěrací kazajku a ne si hrát na Lenina. V té Moderně jsou sice na toto specialisti, ale taky jsem četl studii, že vůbec není zaručeno, že to bude fungovat a tak si myslím, že se na podzim bude experiment na lidech pro velký úspěch opakovat. Imperialismus se dostal do závěrečné fáze, kdy už platí, čím větší magor, tím vyšší funkce. Za chvíli bude prezidentem třeba kůň jako v Římě. Ti nejvyšší bossové si hrajou na bohy, a ti naši přicmrdovači jim v té genocidě přisluhují. Já už ale dnes přestávám věřit že to dotáhnou až do konce. A pak zřejmě nastane Norimberk 3. Vidím, jak tam sedí ti Megeleové v bílých pláštích a vedle nich Maďarové, Kubekové, Primulové, Babišové…..dočkají se. Já tomu věřím.

Kvě 29, 2021 1:19

—–

vlákno: https://aeronet.cz/news/video-muz-z-ceska-natocil-sokujici-video-potvrzujici-desivou-konspiraci-skolni-magnetka-opravdu-drzi-na-rameni-v-miste-po-vpichu-vakciny-proti-covid-19-a-ani-se-nehne-ve-vakcine-se-musi-nachazet/#comment-446818

J.K.

„V dnešní době slyšíme hodně o fenoménu magnetů, které se drží na bodech paže těch, kteří dostali Covid, stále bez jasného vědeckého vysvětlení. vakcína. Čtenář Valerio, kterému děkuji, poukazuje na tento článek Guardian z doby před 5 lety. Mluví se o výzkumu provedeném některými americkými vědci, který vám umožňuje ovládat mozkové okruhy prostřednictvím magnetizovaného proteinu.

Ano, chápete to správně. Zmagnetizovaný protein. Tato nová větev vědeckého výzkumu se nazývá „genetické inženýrství“. Jednoduše řečeno, jedná se o studium technologií schopných ovládat lidský mozek. Jsme v úplném transhumanismu, to je filozofická doktrína globalismu, která zajišťuje spojení mezi strojem a člověkem. V budoucí světové diktatuře už nebude prostor pro muže se svobodnou vůlí. Bude zde prostor pouze pro automaty řízené systémem.

https://sfero.me/article/the-vaccine-is-truly-magnetized

………………………………………………………………………………………………………………

Sítě a roboti umělé inteligence, propojené lidské mozky prostřednictvím nanotechnologie, transhumanismus a cyborgští lidé již nejsou spekulativními nebo imaginativními konstrukty, jsou aktivně sledovány v amerických, evropských a asijských laboratořích, výzkumných institucích a univerzitách; experimentálně se také odehrávají na světových populacích, jak poznamenávají Deborah Tavares, Ron Angell a Sofia Smallstorm a další vědci bez našeho souhlasu.

https://exopolitics.org/bio-technology-hybrids-open-the-door-to-extraterrestrial-ai-robots-replacing-humanity/

………………………………………………………………………………………………………………

Jak se zbavit nanotechnologie s chemickými stopami v těle a vyčistit šišinku

Tony Pantallesco, brilantní naturopat, bylinkář a výzkumník, nabízí informace o tom, jak odstranit drobné, neviditelné kousky nanotechnologie / syntetické biologie, které na nás každý den prší a které se usazují v naší kůži a orgánech a krvi a mění naši DNA, ucpávají nám krev …

https://everydayconcerned.net/2016/04/03/how-to-detoxget-rid-of-the-nanotechnology-from-chem-trails-in-your-body/

Kvě 28, 2021 22:42

.

J.K.

Bylo očkovaným lidem s magnety přilepenými na ruce injekčně podáno Magneto?

Důvodem, proč se magnetizované myši těšily v magnetizované oblasti, je to, že jejich mozky byly geneticky upraveny pomocí virové injekce, aby tak produkovaly dopamin. Jinými slovy, myši se cítily „šťastné“ a „odměněné“, když se pohybovaly vedle magnetů.

Vzhledem k nejnovějším zprávám o magnetech ulpívajících na injekčních místech u lidí, kteří byli nedávno očkováni, si člověk klade otázku, zda injekce proti Covid-19 obsahují Magneto nebo jeho derivát, který funguje podobným způsobem.

Je-li tomu tak, pak se očkovaní lidé budou cítit „šťastní“ a „odměněni“, pokud budou stimulováni podněty, jako jsou 5G radiační věže nebo jiné kontrolní body. Ti, kdo stojí za masovou injekční kampaní, budou mít teoreticky sílu a schopnost řídit očkované očividně tak, že přimějí jejich mozky uvolňovat dopamin na povel.

Zatímco neočkovaní budou nadále vykonávat svou vlastní svobodnou vůli, očkovaní jsou nyní potenciálně pěšci v rukou globalistů, kteří je budou externě ovládat pro své vlastní hanebné účely.

To je důvod, proč mnozí varovali, že injekcím proti coronaviru je třeba se za každou cenu vyhnout, nemluvě o tom, že permanentně přeprogramují lidskou DNA a promění je v ohavnost nelidských chimér.
comment image

Existuje také velmi reálná možnost, že tyto injekce položí základy pro – nebo jsou možná dokonce ztělesněním – biblického znamení šelmy . Zatímco injekce nejsou ještě nařízeny , již můžeme vidět, že základy byly položeny „bez očkování, žádná služba povolena“ ve školách, na pracovištích, obchodech s potravinami.

“To bude vynuceno prostřednictvím zákonů, které učiní očkování povinným,” varoval Dr. Pierre Gilbert během přednášky z roku 1995, který předpověděl nadcházející povinnou vakcínu obsahující tekuté krystaly, která by po vystavení magnetickým frekvencím změnila příjemce v “zombie”.

“A tyto vakcíny umožní kontrolovat lidi.”

https://www.planet-today.com/2021/05/do-covid-vaccines-contain-gmo-magneto.html#gsc.tab=0

…………………………………………………………

Objevte světový výzkum
• 20+ milionů členů
• 135+ milionů publikací
• 700k + výzkumné projekty

ResearchGate

Účinnost podávání DNA vakcín je ve srovnání s proteinovými vakcínami často relativně nízká. Použití superparamagnetických nanočástic oxidu železa (SPION) k dodávání genů pomocí magnetofekce ukazuje slib při zlepšování účinnosti dodávání genů in vitro i in vivo. Zejména doba pro genovou transfekci, zejména pro aplikaci in vitro, může být významně snížena magnetofekcí ve srovnání s dobou potřebnou k dosažení vysoké genové transfekce se standardními protokoly…

Více o tomto výzkumu na : https://www.researchgate.net/publication/261517315_Superparamagnetic_Nanoparticle_Delivery_of_DNA_Vaccine

Kvě 29, 2021 0:51

———————————-

vlákno: https://aeronet.cz/news/video-muz-z-ceska-natocil-sokujici-video-potvrzujici-desivou-konspiraci-skolni-magnetka-opravdu-drzi-na-rameni-v-miste-po-vpichu-vakciny-proti-covid-19-a-ani-se-nehne-ve-vakcine-se-musi-nachazet/#comment-446767

Ze vakciny obsahuji gel, to se clovek obcas docte.

Existuje treba I DARPA-Gel, nanostruktury obsahujici castice lithia, ktere ve vlhkem prostredi nebo tkanich mohou krystalizovat:

https://spacetravelinalabama.com/2021/05/19/darpa-hydrogel-in-covid-vaccine-can-create-crystals-nano-antennas-to-receive-signals-from-5g-tower/
Lithium ma paramagneticke vlastnosti – vnejsim magnetickym polem jsou paramagneticke latky slabe pritahovany, indukuji ale silne vnitrni magneticke pole orientovane na vnejsi zdroj

Kvě 28, 2021 19:59

———————————–

vlákno: https://aeronet.cz/news/video-muz-z-ceska-natocil-sokujici-video-potvrzujici-desivou-konspiraci-skolni-magnetka-opravdu-drzi-na-rameni-v-miste-po-vpichu-vakciny-proti-covid-19-a-ani-se-nehne-ve-vakcine-se-musi-nachazet/#comment-446756

Barel

Asi nejkomplexnější vysvětlení tohoto jevu je v článcích zde, a je to teda síla:
https://silview.media/2021/05/12/magnetogenetics-isnt-this-why-vaxxers-turn-into-fridge-doors-and-magnets-stick-on-them/
Hoďte si odkaz do překladače, třeba google už ty anglické věci překládá velmi solidně.
Stručně, laicky (a možná nepřesně) řečeno – uměle vyvinuté proteiny umožňují vyvářet v buňkách obrovské krystaly, které pojmou až 5 miliard atomů železa a činí buňky magnetickými – takže ty buňky dokonce můžete přitahovat magnetem. Jo a taky můžete magnetickým polem neinvazivně ovlivňovat neurony a kontrolovat mozek a chování podobně, jako to dříve bylo možné pomocí elektrod zaváděných přímo do mozku. Prostě to všecko do sebe tak nějak zapadá, každý si může vyvodit po přečtení těch článků pro sebe závěry sám.

Kvě 28, 2021 19:38

Trident

Môžu dať bunkám magnetické vlastnosti zapomoci umelo vytvorených proteínových kryštálov. Tu je článok, je to v češtine, netreba prekladač ako dal podo mnou zdroj čitateľ barel.
https://otevrisvoumysl.cz/umele-vytvorene-proteinove-krystaly-delaji-bunky-magneticke-vedecky-clanek/

Kvě 28, 2021 19:46

Jaroslav S.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31552740/ – tady je vysvětlený magnetismus

Kvě 28, 2021 19:42

Martin

…tahle vědecká studie podle všeho vysvětluje magnetické ojebání lidí 🥶

A study published in the National Library of Medicine in 2014 proves that “superparamagnetic nanoparticles” are successfully delivered into the body via vaccines, and once in the body, they can be used to inject DNA into cells, altering their genetics. The study is entitled

Superparamagnetic nanoparticle delivery of DNA vaccine.

It states:

The use of superparamagnetic iron oxide nanoparticles (SPIONs) to deliver genes via magnetofection shows promise in improving the efficiency of gene delivery both in vitro and in vivo… Polyethylenimine was chosen to modify the surface of SPIONs to assist the delivery of plasmid DNA into mammalian cells due to the polymer’s extensive buffering capacity through the “proton sponge” effect…

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24715289/

Kvě 28, 2021 19:57

———————————–

Posledná aktualizácia: 30.5.2021

Prípadné nové informácie budem dopĺňať na koniec článku.

This entry was posted in Mind Control. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s