Riziká očkovania 4. Vakcíny spôsobujúce neplodnosť

Predošlá časť: Riziká očkovania 3. Infekcie, epidémie a biologické zbrane šírené očkovaním

 

Stručné zhrnutie. Nasleduje zoznam odkazov na odborné lekárske štúdie, ktoré dokazujú, že v 1990tych rokoch prebiehal výskum vývoja vakcín, ktoré by dokázali spôsobiť u človeka neplodnosť prostredníctvom vyvolania autoimunity proti pohlavným hormónom, spermiám a hormónom potrebným pre udržanie tehotenstva. Štúdie dokonca navrhujú pribaľovať tieto antigény k bežným očkovacím vakcínam (vakcína proti tetanusu, vakcína proti záškrtu), aby sa tak “znížili náklady” očkovacích kampaní.

Nasledujú jednotlivé články a krátke komentáre k ich obsahu:

Anti-fertility vaccines.(1989)
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2665354

Vaccines are under development for the control of fertility in males and females. This review discusses developments in anti-fertility vaccines … A single injection procedure for the sterilization or castration of male animals … is expected to be on the market in the near future. Vaccines inducing antibodies against the human chorionic gonadotropin have gone through phase I trials with satisfactory results. … Research to identify sperm antigens for incorporation into second generation vaccines is in progress.

Voľne zhrnuto: záverečné fázy vývoja vakcín, ktoré spôsobia produkciu protilátok proti spermiám (spôsobia neplodnosť mužov) a produkciu protilátok proti hCG (human chorionic gonadotropin), ktoré spôsobia autoimunitu proti plodu a spontánne potraty spojené s neplodnosťou u žien.

Aká to náhoda, že po celom svete nevysvetliteľne klesá plodnosť mužov aj žien…

Anti-hCG vaccines are in clinical trials (1992).
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1514026

Vývoj vakcín spôsobujúcich autoimunitu proti tehotenskému plodu.

Vaccines for control of fertility and hormone dependent cancers (1992).

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1618603

Z abstraktu: “Where antibody GnRH antibodies were induced, the LH, FSH and testosterone levels declined. “

Preložene: vakcína produkujúca protilátky proti základným pohlavným hormónom zodpovedným za uvoľňovanie vajíčok u žien a tvorbu spermií u mužov.

LH = Lutropin https://cs.wikipedia.org/wiki/Lutropin
FSH = Folitropin https://cs.wikipedia.org/wiki/Folitropin
Testosteron https://cs.wikipedia.org/wiki/Testosteron

Všetky tri hormóny sú dôležité pre tvorbu spermií. Tu môže ležať odpoveď na otázku, prečo majú muži každým rokom menej a menej spermií a prečo sa stále viac správajú a vyzerajú zženštilo.

Tí h*jzli majú dokonca tú drzosť, nazvať túto vakcínu prevenciou rakoviny prostaty, tým že potlačia u mužov tvorbu pohlavných hormónov.

A birth control vaccine is on the horizon for family planning. (1993)
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7683889

Toto ak správne interpretujem naznačuje, že sa dané protihormonálne antigény dajú naviazať na tetanusové a dipheriové (záškrt) toxíny, čím by sa dali pribaliť do protitetanusových vakcín.

Podobne aj táto štúdia:

Vaccines for control of fertility and hormone dependent cancers (1992).
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1618603

No a tu je nasadenie v praxi.

Obrovský škandál na pôde WHO a UNICEF: Protitetanové vakcíny boli v Keni využívané na sterilizáciu žien! (2014)
https://www.hlavnespravy.sk/biskupi-kene-sa-obavaju-ze-protitetanove-vakciny-sponzorovane-who-a-unicef-maskuju-kontrolu-porodnosti/430813
“Lekári a biskupi Kene obvinili vládu a OSN z úmyselnej sterilizácie miestnych žien bez ich vedomia prostredníctvom vakcinácie proti tetanu. Približne milión žien už podstúpilo v Keni očkovanie proti tetanu, pričom sa zistilo, že vakcína obsahovala antigén, ktorý spôsobuje opakované potraty a neplodnosť.”

Iný článok popisoval, že približne v rovnakej dobe sa objavili prípady masívneho výskytu neplodnosti u žien v ďalších rozvojových krajinách: Nikaragua, Mexiko, Filipíny.
http://www.rukojmi.cz/clanky/800-bill-gates-priznal-vakciny-maji-snizit-populaci
“Počátkem devadesátých let sužovala Nikaraguu, Mexiko a Filipíny děsivá epidemie, kdy dokonale zdravé mladé ženy přicházely o plod během druhého a třetího trimestru těhotenství. Další pokusy o graviditu měly stejný výsledek, následovaný neplodností. Lékaři byli bezradní. Vědcům trvalo dost dlouho, než nakonec objevili zdroj. Jediným společným jmenovatelem ve všech případech byla účast všech postižených žen na hromadné vakcinaci proti tetanu, akci provedené pod dohledem Světové zdravotnické organizace (WHO) financované Rockefellerovým fondem.”

———————————————

Iné články:

Bill Gates daroval 5 miliónov na to, aby sa vyvinula „trvalá antikoncepcia“
http://www.lifenews.sk/content/bill-gates-daroval-5-mili%C3%B3nov-na-aby-sa-vyvinula-%E2%80%9Etrval%C3%A1-antikoncepcia%E2%80%9C

“Gatesova nadácia dala vlani v októbri istému oregonskému gynekológovi grant 5 miliónov dolárov na to, aby vyvinul nechirurgickú „trvalú antikoncepciu“. Spomínaný lekár teraz prišiel s globálnou ponukou financovania výskumu, ktorý by vynašiel takéto metódy trvalej prevencie tehotenstva.” […] Gates ide v tomto morálnom útoku ešte ďalej prostredníctvom svojho vývoja antikoncepčného zariadenia na diaľkové ovládanie, ktoré by sa injekčne podávalo ženám a ktoré by 16 rokov do ich organizmu uvoľňovalo antikoncepčné a abortívne chemikálie. ” (v článku je množstvo linkov na zdroje informácií)

Eugenika – paveda, ktorá zapadla do zabudnutia? Nie! Iba niektoré pojmy boli nahradené eufemizmami
http://www.hlavnespravy.sk/eugenika-paveda-ktora-zapadla-do-zabudnutia-nie-iba-niektore-pojmy-boli-nahradene-eufemizmami/728247

Eugenika ako taká sa po druhej svetovej vojne postupne vytratila. No jej samotná myšlienka sa z kruhov niektorých vedcov a veľkých korporácií udomácnila a stretneme sa tam s ňou i neskôr.

Spoločnosť “Norplant” v roku 1968 pracovala na vynáleze vakcíny, ktorá by spôsobila neplodnosť ako u žien, tak aj u mužov. Spoločnosť bola dotovaná peniazmi veľkých korporácií ako napríklad Rockefeller Fundation.

V roku 1977, vedec John P. Holdren, vo svojej publikácií “Ecoscience” napísal: “Rozvoj dlhodobej antikoncepčnej kapsule, ktorá by bola implantovaná pod kožu a odstránená vtedy, keď bude chcieť žena otehotnieť, prinesie nútenú kontrolu plodnosti. Kapsula môže byť implantovaná v puberte a môže byť odstránená na povolenie štátu pod dohľadom počtu narodených detí. Rozhodne bolo usúdené, že zákon nútenej antikoncepcie a núteného potratu môže byť presadený i za súčasnej ústavy, keby došlo k populačnej kríze, ktorá by začala vážne ohrozovať spoločnosť.” Len pripomeniem, že John P. Holdren je súčasný vedecký poradca prezidenta USA, Baracka Obamu.

.

Doplnené 3.6.2018

Neplodnosť žien spôsobená očkovaním vakcínou proti HPV vírusom:

Adolescent Premature Ovarian Insufficiency Following Human Papillomavirus Vaccination (2014)
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4528880/

Human papilloma virus vaccine and primary ovarian failure: another facet of the autoimmune/inflammatory syndrome induced by adjuvants.(2013)
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23902317

Jedná sa o predčasné zlyhanie funkcie vaječníkov v dôsledku autoimunitnej reakcie vyvolanej vakcináciou proti HPV.

Doplnené 9.6.2019

Kvôli vakcíne proti HPV je pre ženy pred tridsiatkou ťažšie otehotnieť
https://www.badatel.net/kvoli-vakcine-proti-hpv-je-pre-zeny-pred-tridsiatkou-tazsie-otehotniet/

(silne skrátené)

“Štúdia, ktorá bola uverejnená v časopise Journal of Toxicology and Environmental Health, analyzovala informácie o ôsmich miliónoch žien vo veku od 25 do 29 rokov, získané z Prieskumu národného zdravia a výživy za obdobie rokov 2007 až 2014.

Údaje ukázali, že 60% žien, ktoré vakcínu nedostali, otehotnelo aspoň raz, zatiaľ čo z tých, ktoré injekciu dostali, počalo len 35%. Počať bolo schopných tri štvrtiny vydatých žien, ktoré zaočkované neboli, no len polovica z tých, ktorým injekciu podali. (…)

Mnoho správ o ženách, trpiacich primárnym zlyhaním vaječníkov, sa začalo objavovať hneď po tom, čo bola táto vakcína uvedená do obehu. (…)

V roku 2016 Americké kolégium pediatrov varovalo, že by vakcína proti HPV mohla spôsobovať predčasné zlyhanie vaječníkov, známe tiež ako predčasná menopauza. (…)

(…) …väčšina lekárov si tejto súvislosti ani nie je vedomá a je nepravdepodobné, že by nahlasovali prípady stavu či chýbajúcich menštruačných cyklov do Ohlasovacieho systému nepriaznivých účinkov vakcín.

Okrem toho dodali, že veľké percento dievčat, ktoré sa zúčastnili na pôvodných pokusoch, užívalo hormonálnu antikoncepciu, o ktorej je známe, že maskuje amenoreu (zlyhanie vaječníkov) a iné typy dysfunkcie vaječníkov. (…) ”

.

Pokračovanie: Riziká očkovania 5. Násilné a direktívne presadzovanie očkovacích programov zo strany štátnych úradov

This entry was posted in Epidémia neplodnosti, Riziká očkovania. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s