Riziká očkovania 3. Infekcie, epidémie a biologické zbrane šírené očkovaním (aktualizované 1.8.2020)

Predošlá časť: Riziká očkovania 2. Kontroverzie okolo očkovania proti tetanusu

Okolo vakcinácie sa točí množstvo kontroverzií, ktoré vyvolávajú v občanoch obavy, že skutočný účel moderného programu vakcinácie už dávno nie je prevencia chorôb, ale naopak úmyselné šírenie nových, laboratórne vyvinutých chorôb, resp. nelegálne testovanie liekov či biologických zbraní na vybraných skupinách obyvateľov.

V predošlých kapitolách som sa venoval hlavne téme toxických účinkov prísad vo vakcínach a ich vplyvu na ľudskú inteligenciu.

V nasledujúcich troch častiach skúsim zosumarizovať zopár zdrojov k najkontroverznejším témam, t.j. cielenému zabíjaniu ľudí pomocou “kontaminovaných” vakcín.

HIV/AIDS

Laboratórny pôvod choroby AIDS a jej úmyselné rozšírenie do sveta pomocou infikovaných vakcín

Päť rôznych zdrojov, každý s časťou mozaiky informácií:

1) https://diskuter.wordpress.com/kniha-1-kapitola-17-redukce-lidstva/#17b

Článok píše o tom, že vírus HIV bol úmyselne rozšírený v Afrike pomocou infikovaných vakcín proti kiahňam (neštovice) a v Amerike medzi homosexuálmi pomocou infikovaních vakcín proti žltačke.

2) http://svetylko.blog.cz/1002/aids-vyrus-vytvoreny-clovekem (Ďalší veľmi užitočný článok o laboratórnom pôvode epidémie AIDS, plný množstva názvov a technických informácií). Článok okrem iného spomína prísne tajný projekt MKNAOMI.

3) http://internetweek.cz/konspirace/puvod-aids-umele-vytvorena-nemoc

4) https://enigmaplus.cz/kdo-ve-skutecnosti-vyrobil-aids/

5) https://diskuter.files.wordpress.com/2019/03/martin-herzan-totalitni-svetovlada.pdf (str. 56-59) Mnoho zaujímavých informácií, ktoré sa nenachádzajú v predošlých 4 článkoch: AIDS ako výsledok amerického bakteriologického výskumu (str.56-58). Rímsky klub, jeho plány redukcie svetovej populácie a HIV ako nástroj na redukciu nežiadúcich skupín občanov: černochov, hispáncov, homosexuálov, narkomanov a štátov s ktorými mala Amerika zlé vzťahy. Rola OSN pri šírení epidémie AIDS pomocou kontaminovaných očkovacích vakcín. Projekt MKNAOMI, ktorý stál za vývojom HIV vírusu. / Biologické zbrane a AIDS dodávané Američanmi do Iraku v rokoch 1985-1989, pričom následne keď sa chystala r. 1991 invázia do Iraku, americká armáda preventívne očkovala svojich vojakov proti všetkým bakteriologickým zbraniam, ktoré v predošlých rokoch dodali Saddámovi Husajnovi. Dokopy 24 vakcín, z toho 5-6 s utajovaným účelom. Autor píše, že jedna z vakcín bolo očkovanie proti AIDS, napriek tomu, že americká vláda tvrdí, že žiadna vakcína proti AIDS neexistuje. (s.59)

Vakcíny infikované opičími vírusmi. Link do diskusie
http://aeronet.cz/news/video-virus-zika-nova-zprava-z-cloveka-na-cloveka-se-prenasi-a-to-pohlavnim-stykem/#comment-49953
“V posledních desetiletích se u lidí čím dál častěji objevují alternativní diagnostikou tzv. pomalé infekce, např. viry opic, které se do člověka mohou prakticky dostat pouze očkovacími látkami (pokud tedy dotyční neprovozují sex s opicemi). Jsou to viry, které kontaminují výrobu vakcín, medicína to však striktně odmítá. Jako úmyslný prostředek k rozšíření nějaké nákazy to však není špatné, dalo by se tak dostat mezi lidi cokoliv, a pokud by byly další možnosti přenosu, mohlo by se to šířit. ”

 

Rakovina

Očkovanie ako nástroj šírenia chorôb a poškodzovania zdravia. Rakovina ako ďalšia úmyselne šírená epidémia.
https://diskuter.wordpress.com/kniha-1-kapitola-17-redukce-lidstva/#17c
“Roku 1991 „Americká společnost proti rakovině“ předpověděla, že kolem r. 2000 již každý třetí člověk onemocní rakovinou. Roku 1901 to byl ještě jeden člověk z dvaceti pěti, což znamená, že dnes zažíváme nárůst případů rakoviny o plných 800 procent!”

Rakovina šírená očkovaním. 60-90% vakcín bolo v minulosti kontaminovaných vírusom SV40, ktorý je podozrivý ako príčina rakoviny.
https://en.wikipedia.org/wiki/SV40

Preklad: “Podobne ako iné polyomavírusy, SV40 je DNA vírus, ktorý má potenciál spôsobiť nádory v živočíchoch, ale najčastejšie pretrváva v podobe latentnej (bezpríznakovej) infekcie. Objav SV40 ukázal, že v období rokov 1955-1963 približne 90% detí a 60% dospelých bolo zaočkovaných vakcínami proti obrne kontaminovanými vírusom SV40”

Originál: “Like other polyomaviruses, SV40 is a DNA virus that has the potential to cause tumors in animals, but most often persists as a latent infection.
The discovery of SV40 revealed that between 1955 and 1963 around 90% of children and 60% of adults in the U.S.were inoculated with SV40-contaminated polio vaccines.[1]

Poznámka k téme:  spomínaná vakcína pochádzala z dielne firmy Merck, o ktorej sa dočítate o kúsok nižšie. Táto firma, veľký obhajca ochrany zdravia ľudí pomocou očkovania, v minulosti participovala na amerických programoch vývoja a testovania biologických zbraní.

Leukémia/XMRV vírus

Vedkyňa Judy A. Mikovits odhalila kontamináciu vakcín vírusom myšacej leukémie XMRV. Namiesto ocenenia ju vyhodili z práce a na 5 dní zavreli do väzenia
https://www.vylectese.cz/vedkyne-uveznena-pote-co-odhalila-smrtici-virus-ve-vakcinach/ (pôvodný článok zmazaný, po veľkých problémoch som našiel jedinú funkčnú kópiu  tu )

“Krátce poté, co začala být tvrzení ze studie jasná a lidé z „pozadí státu“ pochopili, že očkovací průmysl stojí před hrozbou, tito lidé aktivovali své účinné mechanismy ututlávaní, zamlžování a klamání veřejnosti:
„Vyhodili mě z práce, dali do vězení, bez soudního procesu, bez výslechu, bez jakýchkoliv občanských práv, mě jednoho dne, 18. listopadu 2011, vyvlekli v poutech z mého domu.
Odmítla jsem zpochybnit údaje, říct, že to byl omyl, máme ty údaje, ukázala jsem je, ukázala jsem je všechny a jednoduše jsem odmítla. V podstatě řekli: Řekněte všem, že jste si to celé vymyslela a můžete jít domů. A když to neuděláte, zničíme vás. A to také udělali.“
Uvěznili ji bez zatykače a pět dní drželi ve vězení bez možnosti propuštění na kauci jako uprchlíka před spravedlností a na čtyři roky dostala zákaz vyjadřovat se v médiích.”

Rakovinotvorné látky vo vakcínach

Dávájí nám vakcíny s rakovinotvornými enzymy – lékaři, kteří tento objev učinili, nalezeni mrtví
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7513-davaji-nam-vakciny-s-rakovinotvornymi-enzymy-lekari-kteri-tento-objev-ucinili-nalezeni-mrtvi (pôvodný zdroj nedostupný, kópia tu tiež zmazaná, po veľkých problémoch nájdená arch.kópia tu )

V stručnosti: Detské vakcíny v sebe obsahovali enzým nagalázu, ktorý blokuje tvorbu vitamínu D, ktorý okrem iného organizmus využíva k prevencii a boju proti rakovine. Vitamín D je okrem toho dôležitý pre množstvo ďalších funkcií v organizme, od hospodárenia s vápnikom (pevnosť kostí a zubov), cez fungovanie mozgu až po správne fungovanie imunity, vrátane vyššie spomínaného boja proti rakovine. Všetko to sa po očkovaní zablokuje.

Celý seznam šokujících ingrediencí ve vakcíně proti chřipce – karcinogeny, neurotoxiny a další…
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9110-seznam-ingredience-vakcina-chripka-kardcinogen-neurotoxin (nový funkčný link tu)

Zoznam približne 20 toxických látok nachádzajúcich sa v komerčných vakcínach: Formaldehyd (rakovinotvorný), Octylfenol etoxylát (Triton X-100), Thimerosal (ortuť), Di-hydro-fosforečnan sodný (MSP), Hydro-fosforečnan sodný a di-hydro-fosforečnan draselný (fosfáty), Chlorid draselný, Chlorid vápenatý, Taurodeoxycholát sodný (rakovinotvorný), Neomycin sulfát, Polymyxin B, ortuť, Beta-propiolakton A (rakovinotvorný)

Pandemické chrípky

Kontaminovaná vakcína vydesila Česko. Testovanie vakcíny rakúskej firmy Baxter v Česku sa mohlo skončiť rozšírením smrtiacej nákazy vtáčej chrípky medzi 13 zamestnancami českej spoločnosti Biotest v okrese Kolín. Vakcína sa v Česku testovala legálne, bola však kontaminovaná agresívnym vírusom vtáčej chrípky H5N1.
https://korzar.sme.sk/c/4403649/kontaminovana-vakcina-vydesila-cesko.html

“Imunoložka Jane Burgermeister obvinila společnost „Baxter“, WHO a mnoho jiných organizací a státních úřadů z genocidy národů. Důvodem bylo, že v únoru 2009 dceřiná firma společnosti „Baxter“ v Rakousku infikovala 72kg vakcíny živým virem ptačí chřipky a rozšířila ji mezi 16 zdravotnických zařízení ve čtyřech zemích.”
http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/267-imunolozka-zazalovala-who-a-firmu-baxter-z-genocidy-narodu-za-rozsireni-ptaci-chripky-ockovanim (archívna kópia tu)

Mykoplazmy/Chronický únavový syndróm

Ďalší škandál, ktorý sa s vakcínami viaže, bol prípad, kedy boli vo  vakcínach nájdené ako kontaminant baktérie mycoplasma, ktoré sú zvažované ako jedna z možných príčin záhadného Syndrómu chronickej únavy (Chronic Fatigue Syndrome).

http://www.immed.org/autoimmune/CrimPol_Vaccines_03.rtf

Veľmi stručne. Článok okrem iného spomína, že štúdia z roku 1986 preukázala, že približne 6% komerčne predávaných vakcín bolo kontaminovaných baktériami mycoplasma. Zároveň naznačuje, že mykoplazmy môžu byť dôležitým faktorom u ľudí trpiacich Syndrómom veteránov zo zálivu (Gulf War Syndrome, GWS), Syndrómom chronickej únavy (Chronic Fatigue Syndrome, CFS), Syndrómom chronickej únavy spojenej s poruchou imunity (Chronic Fatigue and Immune Deficience Syndrome, CFIDS), autizmom, roztrúsenou sklerózou (Multiple Sclerosis), fibromyalgiou (chronická bolesť svalov) a iných chorôb, pretože u týchto ľudí býva táto baktéria prítomná nadpriemerne často.

Za zmienku stojí aj to, že na niektoré typy kmeňov mycoplazmy vlastní patent americká armáda. Konkrétne napríklad majú patentovaný kmeň mycoplasma fermentas incognitas, ktorý bol nájdený vo zvýšenej miere u vojakov trpiacich Syndrómom veteránov zo Zálivu (GWS), pričom baktéria má povrchový proteín podobný aký sa nachádza na povrchu HIV vírusu a ktorý jej bol zjavne implantovaný pomocou genetického inžinierstva.

.

Vakcíny a programy bakteriologických zbraní

Firma Merck, ktorá je dnes významnou firmou vyrábajúcou vakcíny, sa v minulosti podieľala v USA na vývoji bakteriologických zbraní:
https://xman.idnes.cz/operace-seaspray-bakterie-civiliste-armada-san-francisco-pz1-/xman-styl.aspx?c=A180220_173117_xman-styl_fro

Krátky úryvok: “Přesněji řečeno mezi lety 1949 až 1969 provedli celkem 239 experimentů, při kterých úmyslně rozšířili potenciálně nebezpečné biologické látky mezi civilisty. A neptali se jich, jestli smí. „Je to příliš slibný obor bádání, abychom si ho mohli dovolit ignorovat i v době míru,“ bude tvrdit George W. Merck, majitel stejnojmenného farmaceutického kolosu, jehož v první fázi pokusů vláda pověřila vypracováním metodiky studie. „Ale nemůžeme tu pracovat v konvenčním laboratorním měřítku, chce to mnohem širší škálu.“ Generálové a lidé z CIA mu vyšli vstříc, nabídli mu celé Spojené státy americké.” (Dlhý ale emotívne veľmi silný článok, ktorý vás spoľahlivo rozzúri)

Za zmienku stojí aj to, že po škandále v 1970tych rokoch americké inštitúcie na vývoj bakteriologických zbraní formálne ukončili svoj vývoj, v skutočnosti sa však príslušné inštitúcie iba premenovali na Ústavy výskumu rakoviny a pokračovali vo svojich výskumoch ďalej:
https://diskuter.wordpress.com/2017/03/04/kniha-o-chemtrails-kapitola-8-morgellons-vlakna-ktore-dychame-a-jeme/ (prvé tri podkapitoly článku)

A to isté z iného zdroja je aj tu: https://diskuter.wordpress.com/kniha-1-kapitola-17-redukce-lidstva/#17b “…Je třeba dodat, že dr. Gallo spolupracoval s „Biological Warfare Labor“ ve Fort Detricku, tedy právě s institutem, který byl velmi pravděpodobně skutečnou kolébkou AIDS.[251] [251]Poté, co americký prezident r. 1969 oficiálně zakázal produkci chemických a biologických zbraní, změnil si institut jméno na „Frederick Cancer Research Facility“ (Frederickův ústav pro výzkum prostředků proti rakovině)!”

A len tak na okraj témy: práve firma Merck, ktorá sa pôvodne podieľala na vývoji biologických zbraní pre americkú vládu bola zhodou nepochopiteľných náhod autorom vakcíny “omylom” obsahujúcej rakovinotvorný vírus SV40. Medzi rokmi 1953-1966 bolo touto vakcínou zaočkovaných 90% amerických detí a 60% dospelých: http://www.infowars.com/merck-scientist-dr-maurice-hilleman-admitted-presence-of-sv40-aids-and-cancer-viruses-in-vaccines/ . Ukázalo sa, že vyrábané vakcíny boli kontaminované množstvom rôznych opičích retrovírusov, ktoré následne u ľudí spôsobovali AIDS, rakovinu a ďalšie neočakávané “vedľajšie efekty”.

.

DNA vakcíny

Nová éra genetického inženýrství: Vakcíny budou měnit lidskou DNA. Namísto nespokojených lidí oddaní roboti
https://www.protiproud.cz/politika/2527-nova-era-genetickeho-inzenyrstvi-vakciny-budou-menit-lidskou-dna-kdo-zastavi-farmaceuticke-korporace-staroveke-chimery-ozivaji-vyroba-poslusnych-bytosti-zde-konci-veskera-legrace.htm

Bill Gates urychluje vývoj kontroverzní DNA vakcíny, která bude použita pro masivní očkování
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9695-bill-gates-kontroverzni-vakcina-rna-dna (nový funkčný link tu , anglický originál tu )

Moja poznámka: je to v zásade veľmi jednoduché. Ako základ vakcíny je použitý laboratórne upravený retrovírus, ktorý má tú vlastnosť, že po infikovaní bunky nakopíruje svoju DNA priamo do DNA infikovanej bunky. Týmto spôsobom sa dnes bežne robí génové inžinierstvo GMO potravín. Verejnosti najviac známym príkladnom retrovírusov je HIV a onko-vírusy.

Podrobný článok z aeronetu o tom, ako fungujú mRNA vakcíny (messenger RNA vakcíny) pripravované na masívnu globálnu očkovaciu kampaň proti koronavírusu Covid-19. Článok popisuje v čom sú najväčšie riziká týchto netypických vakcín: dezorientácia imunitného systému, zničujúca autoimunitná reakcia a zámerné zneužitie na vojenské účely. https://aeronet.cz/news/americke-laboratore-moderna-oznamily-vytvoreni-plne-funkcni-vakciny-proti-nemoci-covid-19-jenze-v-pozadi-se-skryva-nekdo-uplne-jiny-moderna-je-totiz-financovana-tajemnou-agenturou-americke-armady/ . Dole v diskusii dávam zostručnený popis tém článku.

.

Zoznam aktualizácií:
– 19.7.2019: pridaná podkapitola o XMVR vírusoch vo vakcínach
– 19.7.2019: prepracovaná a rozšírená podkapitola o HIV víruse, pridané ďalšie linky na detailové zdroje.
– 31.3.2020: Preskupené poradie kapitol tak, aby sa témy o rakovinotvorných látkach vo vakcínach zoskupili všetky tematicky k sebe. Drobné úpravy v nadpisoch, opravy linkov a drobné doplnky v komentároch. Pridané ďalšie informácie o firme Merck a jej podiele na rozšírení rakovinotvorného vírusu SV40
– 1.8.2020: Oživené mnohé medzičasom nefunkčné linky. Drobné korektúry v texte. Pridaný link k téme mRNA vakcín

 

Pokračovanie: Riziká očkovania 4. Vakcíny spôsobujúce neplodnosť

 

This entry was posted in Riziká očkovania. Bookmark the permalink.

2 Responses to Riziká očkovania 3. Infekcie, epidémie a biologické zbrane šírené očkovaním (aktualizované 1.8.2020)

 1. Tomi says:

  Autor článku nech si dá jenu poriadnu facku :D

  Like

 2. diskuter says:

  Zaujímavý článok z aeronetu, venovaný téme mRNA vakcín pripravovaných proti epidémii Covid-19

  https://aeronet.cz/news/americke-laboratore-moderna-oznamily-vytvoreni-plne-funkcni-vakciny-proti-nemoci-covid-19-jenze-v-pozadi-se-skryva-nekdo-uplne-jiny-moderna-je-totiz-financovana-tajemnou-agenturou-americke-armady/


  Veľmi dlhý, mnoho tematický, ale do značnej miery dôležitý a vzdelávací článok…

  Základné tematické línie sú približne tieto…

  …americké laboratórium Moderna začalo testovať pod zámienkou boja proti Covidu nový unikátny typ vakcíny, tzv. mRNA vakcíny (Messenger RNA vakcíny)

  …podstatou týchto vakcín je, že namiesto oslabených reálnych vírusov sú do tela vpravené iba špeciálne mRNA molekuly, ktoré fungujú ako biologický návod na výrobu určitých vírusových proteínov. Tieto mRNA molekuly sa dostanú do ľudských buniek, čiastočne ovládnu ich fungovanie a bunky začnú produkovať fragmenty vírusových proteínov, proti ktorým si následne imunitné bunky vytvoria imunitu.

  …problém tohto prístupu je v tom, že systém mRNA molekúl môže byť brutálne zneužiteľný, resp. môže vyvolať neočakávané nežiadúce účinky.

  …ako príklad prirodzených neočakávaných účinkov je použitá ilustrácia cukrovky, kedy sa zdá, že u ľudí dlhodobo konzumujúcich umelé sladidlá v istom momente dôjde k dezorientácii fungovania pankreasu do tej miery, že prestane úplne produkovať inzulín. A bez neho nedokáže telo spracovávať cukry. Pričom sa zdá, že táto rezignácia pankreasu na svoju úlohu je nezvratná.

  …VK píše, že podobná neočakávaná reakcia môže vzniknúť aj v prípade používania mRNA vakcín, kedy zdravé bunky budú produkovať úmyselne vírusové proteíny. Ľudský imunitný systém to môže natoľko dezorientovať, že začne plošne útočiť na všetky zdravé bunky, pretože začne mať podozrenie, že sa v nich niečo pokazilo neštandardným spôsobom. Poprípade sa môže aktivovať mechanizmus, ktorý zastaví množenie takto upravených buniek, čo by mohlo človeka v krátkej dobe zabiť formou prudkého starnutia.

  …existujú aj ďalšie problémy.

  …napríklad taký, že sa proces mRNA produkcie pokazí a bunka začne produkovať nejaké úplne chybné nezmyselné proteíny, ktoré môžu byť telu životu nebezpečné. Ako príklad sú udávané prióny, spôsobujúce smrteľnú Kreuzfeld-Jacobsonovu chorobu, navyše dokonca prenosné z človeka na človeka.

  …ešte desivejšie môžu byť zámerne podstrčené vojenské reťazce RNA, ktoré by v tele človeka produkovali nejaké na prvý pohľad nenápadné proteíny, ktoré však v prípade vojnového konfliktu urobia takého človeka zraniteľnejšieho napríklad voči elektromagnetickému žiareniu. Príkladov je mnoho: proteíny, ktoré by poškodzovali mozgové bunky, resp. proteíny viažúce do seba kovy, vďaka čomu by bolo možné tieto kovy aktivovať/nabudiť správnou elektromagnetickou frekvenciou a človeka v priebehu krátkej sekundy zabiť/paralyzovať/resp. ovládnuť jeho správanie.

  …a VK zdôrazňuje, že na výskume mRNA vakcíny od Moderny sa finančne podieľali tak kontroverzné organizácie ako je DARPA amerického Pentagonu, vakcinačná korporácia Merck, BARDA (Biological Advanced Research and Developement Authority) amerického min.zdrav. a ešte navyše aj nadácia Billa Gatesa. Všetky tieto organizácie sú nejak napojené buď na vojenský výskum alebo na agendu svetovej depopulácie…

  .
  úryvok zo záveru článku stojí za skopírovanie celý:

  “Dovedeme si určitě představit vakcínu, která bude v lidských buňkách syntetizovat proteiny, které nebudou tak úplně v plánu a budou využitelné pro armádu, např. proteiny, které v krvi při určité elektromagnetické frekvenci začnou na sebe vázat látky, které povedou k prudké autoimunitní reakci a k zabití nepřítele. Volné radikální proteiny, tzv. priony, se budou vázat v mozku, kdy nemusí způsobovat nemoc, ale mohou do mozku dopravovat látky ovlivňující myšlení a vnímání obyvatelstva. Americká CIA s tím již má bohaté zkušenosti v rámci projektu Monarch. Ve vakcíně totiž nemusí být jen mRNA šablony na výrobu proteinů viru, na který si má tělo vybudovat imunitu, ale můžou tam být i šablony na jiné proteiny, např. ty, které na sebe vážou zinek, hliník, železo, kyslík, dusík atd. Jakmile se taková osoba dostane do elektromagnetického pole, proteiny se zpolarizují a během okamžiku vzniknou v těle metaloproteiny.

  V elektromagnetickém poli potom lze na tyto proteiny působit a ovlivňovat biologické procesy člověka, působit na mozek člověka, jeho synapse atd. Syntetické vakcíny totiž dostanou do člověka “plány” na výrobu celé řady proteinů uvnitř zdravých buněk, aniž by to imunitní systém postřehl, pokud výrobce vakcíny o to vysloveně nestojí. Sekvence mRNA jsou zkrátka výkresové plány, šablony, na jejichž základě buňka vyrobí proteiny, které jsou v knihovně DNA popsány. Doufám, že už tedy tušíte, proč syntetické vakcíny mRNA mají tak obrovský význam, proč se v tom angažuje Pentagon, jeho DARPA a nadace Billa Gatese, který jede plán na depopulaci této planety.”

  —–

  A v zásade ja ešte dodám, že sa dá takto pomocou mRNA vakcín zmanipulovať v bunkách naozaj čokoľvek – je možné v nich prepísať segmenty DNA, doplniť do nej nejaké dedičné choroby, deaktivovať vlastnosti spojené s inteligenciou, reprodukciou, poškodiť zámerne fungovanie imunity potomkov atď… Skrátka, veľmi nebezpečné…

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s