Riziká očkovania 3. Infekcie, epidémie a biologické zbrane šírené očkovaním (aktualizované 19.7.2019)

Predošlá časť: Riziká očkovania 2. Kontroverzie okolo očkovania proti tetanusu

Okolo vakcinácie sa točí množstvo kontroverzií, ktoré vyvolávajú v občanoch obavy, že skutočný účel moderného programu vakcinácie už dávno nie je prevencia chorôb, ale naopak úmyselné šírenie nových, laboratórne vyvinutých chorôb, resp. nelegálne testovanie liekov či biologických zbraní na vybraných skupinách obyvateľov.

V predošlých kapitolách som sa venoval hlavne téme toxických účinkov prísad vo vakcínach a ich vplyvu na ľudskú inteligenciu.

V nasledujúcich troch častiach skúsim zosumarizovať zopár zdrojov k najkontroverznejším témam, t.j. cielenému zabíjaniu ľudí pomocou “kontaminovaných” vakcín.

HIV/AIDS

Laboratórny pôvod choroby AIDS a jej úmyselné rozšírenie do sveta pomocou infikovaných vakcín

Päť rôznych zdrojov, každý s časťou mozaiky informácií:

1) https://diskuter.wordpress.com/kniha-1-kapitola-17-redukce-lidstva/#17b

Článok píše o tom, že vírus HIV bol úmyselne rozšírený v Afrike pomocou infikovaných vakcín proti kiahňam (neštovice) a v Amerike medzi homosexuálmi pomocou infikovaních vakcín proti žltačke.

2) http://svetylko.blog.cz/1002/aids-vyrus-vytvoreny-clovekem (Ďalší veľmi užitočný článok o laboratórnom pôvode epidémie AIDS, plný množstva názvov a technických informácií). Článok okrem iného spomína prísne tajný projekt MKNAOMI. Informácie z iného zdroja o tomto projekte sa dajú pozrieť tu:
https://diskuter.wordpress.com/2017/03/04/kniha-o-chemtrails-kapitola-8-morgellons-vlakna-ktore-dychame-a-jeme/

3) http://internetweek.cz/konspirace/puvod-aids-umele-vytvorena-nemoc

4) https://enigmaplus.cz/kdo-ve-skutecnosti-vyrobil-aids/

5) https://diskuter.files.wordpress.com/2019/03/martin-herzan-totalitni-svetovlada.pdf (str. 56-59) Mnoho zaujímavých informácií, ktoré sa nenachádzajú v predošlých 4 článkoch: AIDS ako výsledok amerického bakteriologického výskumu (str.56-58). Rímsky klub, jeho plány redukcie svetovej populácie a HIV ako nástroj na redukciu nežiadúcich skupín občanov: černochov, hispáncov, homosexuálov, narkomanov a štátov s ktorými mala Amerika zlé vzťahy. Rola OSN pri šírení epidémie AIDS pomocou kontaminovaných očkovacích vakcín. Projekt MKNAOMI, ktorý stál za vývojom HIV vírusu. / Biologické zbrane a AIDS dodávané Američanmi do Iraku v rokoch 1985-1989, pričom následne keď sa chystala r. 1991 invázia do Iraku, americká armáda preventívne očkovala svojich vojakov proti všetkým bakteriologickým zbraniam, ktoré v predošlých rokoch dodali Saddámovi Husajnovi. Dokopy 24 vakcín, z toho 5-6 s utajovaným účelom. Autor píše, že jedna z vakcín bolo očkovanie proti AIDS, napriek tomu, že americká vláda tvrdí, že žiadna vakcína proti AIDS neexistuje. (s.59)

Vakcíny infikované opičími vírusmi. Link do diskusie

Video: Virus Zika. Nová zpráva – z člověka na člověka se přenáší, a to pohlavním stykem


“V posledních desetiletích se u lidí čím dál častěji objevují alternativní diagnostikou tzv. pomalé infekce, např. viry opic, které se do člověka mohou prakticky dostat pouze očkovacími látkami (pokud tedy dotyční neprovozují sex s opicemi). Jsou to viry, které kontaminují výrobu vakcín, medicína to však striktně odmítá. Jako úmyslný prostředek k rozšíření nějaké nákazy to však není špatné, dalo by se tak dostat mezi lidi cokoliv, a pokud by byly další možnosti přenosu, mohlo by se to šířit. ”

 

Rakovina

Očkovanie ako nástroj šírenia chorôb a poškodzovania zdravia. Rakovina ako ďalšia úmyselne šírená epidémia.
https://diskuter.wordpress.com/kniha-1-kapitola-17-redukce-lidstva/#17c
“Roku 1991 „Americká společnost proti rakovině“ předpověděla, že kolem r. 2000 již každý třetí člověk onemocní rakovinou. Roku 1901 to byl ještě jeden člověk z dvaceti pěti, což znamená, že dnes zažíváme nárůst případů rakoviny o plných 800 procent!”

Rakovina šírená pomocou očkovania. 60-90% vakcín bolo v minulosti kontaminovaných vírusom SV40, ktorý je podozrivý ako príčina rakoviny.
https://en.wikipedia.org/wiki/SV40

Like other polyomaviruses, SV40 is a DNA virus that has the potential to cause tumors in animals, but most often persists as a latent infection.
The discovery of SV40 revealed that between 1955 and 1963 around 90% of children and 60% of adults in the U.S.were inoculated with SV40-contaminated polio vaccines.[1]

Preklad: “Podobne ako iné polyomavírusy, SV40 je DNA vírus, ktorý má potenciál spôsobiť nádory v živočíchoch, ale najčastejšie pretrváva v podobe latentnej (bezpríznakovej) infekcie. Objav SV40 ukázal, že v období rokov 1955-1963 približne 90% detí a 60% dospelých bolo zaočkovaných vakcínami proti obrne kontaminovanými vírusom SV40”

Pandemické chrípky

Kontaminovaná vakcína vydesila Česko. Testovanie vakcíny rakúskej firmy Baxter v Česku sa mohlo skončiť rozšírením smrtiacej nákazy vtáčej chrípky medzi 13 zamestnancami českej spoločnosti Biotest v okrese Kolín. Vakcína sa v Česku testovala legálne, bola však kontaminovaná agresívnym vírusom vtáčej chrípky H5N1.
https://korzar.sme.sk/c/4403649/kontaminovana-vakcina-vydesila-cesko.html

“Imunoložka Jane Burgermeister obvinila společnost „Baxter“, WHO a mnoho jiných organizací a státních úřadů z genocidy národů. Důvodem bylo, že v únoru 2009 dceřiná firma společnosti „Baxter“ v Rakousku infikovala 72kg vakcíny živým virem ptačí chřipky a rozšířila ji mezi 16 zdravotnických zařízení ve čtyřech zemích.”
http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/267-imunolozka-zazalovala-who-a-firmu-baxter-z-genocidy-narodu-za-rozsireni-ptaci-chripky-ockovanim

Mykoplazmy/Chronický únavový syndróm

Ďalší škandál, ktorý sa s vakcínami viaže, bol prípad, kedy boli vo  vakcínach nájdené ako kontaminant baktérie mycoplasma, ktoré sú zvažované ako jedna z možných príčin záhadného Syndrómu chronickej únavy (Chronic Fatigue Syndrome).

http://www.immed.org/autoimmune/CrimPol_Vaccines_03.rtf

Veľmi stručne. Článok okrem iného spomína, že štúdia z roku 1986 preukázala, že približne 6% komerčne predávaných vakcín bolo kontaminovaných baktériami mycoplasma. Zároveň naznačuje, že mykoplazmy môžu byť dôležitým faktorom u ľudí trpiacich Syndrómom veteránov zo zálivu (Gulf War Syndrome, GWS), Syndrómom chronickej únavy (Chronic Fatigue Syndrome, CFS), Syndrómom chronickej únavy spojenej s poruchou imunity (Chronic Fatigue and Immune Deficience Syndrome, CFIDS), autizmom, roztrúsenou sklerózou (Multiple Sclerosis), fibromyalgiou (chronická bolesť svalov) a iných chorôb, pretože u týchto ľudí býva táto baktéria prítomná nadpriemerne často.

Za zmienku stojí aj to, že na niektoré typy kmeňov mycoplazmy vlastní patent americká armáda. Konkrétne napríklad majú patentovaný kmeň mycoplasma fermentas incognitas, ktorý bol nájdený vo zvýšenej miere u vojakov trpiacich Syndrómom veteránov zo Zálivu (GWS), pričom baktéria má povrchový proteín podobný aký sa nachádza na povrchu HIV vírusu a ktorý jej bol zjavne implantovaný pomocou genetického inžinierstva.

Leukémia/XMRV vírus

Vedkyňa odhalila kontamináciu vakcín vírusom myšej leukémie XMRV. Namiesto ocenenia ju vyhodili z práce a na 5 dní zavreli do väzenia
https://www.vylectese.cz/vedkyne-uveznena-pote-co-odhalila-smrtici-virus-ve-vakcinach/

“Krátce poté, co začala být tvrzení ze studie jasná a lidé z „pozadí státu“ pochopili, že očkovací průmysl stojí před hrozbou, tito lidé aktivovali své účinné mechanismy ututlávaní, zamlžování a klamání veřejnosti:
„Vyhodili mě z práce, dali do vězení, bez soudního procesu, bez výslechu, bez jakýchkoliv občanských práv, mě jednoho dne, 18. listopadu 2011, vyvlekli v poutech z mého domu.
Odmítla jsem zpochybnit údaje, říct, že to byl omyl, máme ty údaje, ukázala jsem je, ukázala jsem je všechny a jednoduše jsem odmítla. V podstatě řekli: Řekněte všem, že jste si to celé vymyslela a můžete jít domů. A když to neuděláte, zničíme vás. A to také udělali.“
Uvěznili ji bez zatykače a pět dní drželi ve vězení bez možnosti propuštění na kauci jako uprchlíka před spravedlností a na čtyři roky dostala zákaz vyjadřovat se v médiích.”

Programy bakteriologických zbraní

Za zmienku stojí, že firma Merck, ktorá je dnes významnou firmou vyrábajúcou vakcíny, sa v minulosti podieľala v USA na vývoji bakteriologických zbraní:
https://xman.idnes.cz/operace-seaspray-bakterie-civiliste-armada-san-francisco-pz1-/xman-styl.aspx?c=A180220_173117_xman-styl_fro

Krátky úryvok: “Přesněji řečeno mezi lety 1949 až 1969 provedli celkem 239 experimentů, při kterých úmyslně rozšířili potenciálně nebezpečné biologické látky mezi civilisty. A neptali se jich, jestli smí. „Je to příliš slibný obor bádání, abychom si ho mohli dovolit ignorovat i v době míru,“ bude tvrdit George W. Merck, majitel stejnojmenného farmaceutického kolosu, jehož v první fázi pokusů vláda pověřila vypracováním metodiky studie. „Ale nemůžeme tu pracovat v konvenčním laboratorním měřítku, chce to mnohem širší škálu.“ Generálové a lidé z CIA mu vyšli vstříc, nabídli mu celé Spojené státy americké.” (Dlhý ale emotívne veľmi silný článok, ktorý vás spoľahlivo rozzúri)

Za zmienku stojí aj to, že po škandále v 1970tych rokoch americké inštitúcie na vývoj bakteriologických zbraní formálne ukončili svoj vývoj, v skutočnosti sa však príslušné inštitúcie iba premenovali na Ústavy výskumu rakoviny a pokračovali vo svojich výskumoch ďalej:
https://diskuter.wordpress.com/2017/03/04/kniha-o-chemtrails-kapitola-8-morgellons-vlakna-ktore-dychame-a-jeme/ (prvé tri podkapitoly článku)

A to isté z iného zdroja je aj tu: https://diskuter.wordpress.com/kniha-1-kapitola-17-redukce-lidstva/#17b “…Je třeba dodat, že dr. Gallo spolupracoval s „Biological Warfare Labor“ ve Fort Detricku, tedy právě s institutem, který byl velmi pravděpodobně skutečnou kolébkou AIDS.[251] [251]Poté, co americký prezident r. 1969 oficiálně zakázal produkci chemických a biologických zbraní, změnil si institut jméno na „Frederick Cancer Research Facility“ (Frederickův ústav pro výzkum prostředků proti rakovině)!”

Rôzne iné články:

Dávájí nám vakcíny s rakovinotvornými enzymy – lékaři, kteří tento objev učinili, nalezeni mrtví
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7513-davaji-nam-vakciny-s-rakovinotvornymi-enzymy-lekari-kteri-tento-objev-ucinili-nalezeni-mrtvi (pôvodný zdroj nedostupný, kópia tu)

V stručnosti: Detské vakcíny v sebe obsahovali enzým nagalázu, ktorý blokuje tvorbu vitamínu D, ktorý okrem iného organizmus využíva k prevencii a boju proti rakovine. Vitamín D je okrem toho dôležitý pre množstvo ďalších funkcií v organizme, od hospodárenia s vápnikom (pevnosť kostí a zubov), cez fungovanie mozgu až po správne fungovanie imunity, vrátane vyššie spomínaného boja proti rakovine. Všetko to sa po očkovaní zablokuje.

Celý seznam šokujících ingrediencí ve vakcíně proti chřipce – karcinogeny, neurotoxiny a další…
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9110-seznam-ingredience-vakcina-chripka-kardcinogen-neurotoxin (nový funkčný link tu)

Zoznam približne 20 toxických látok nachádzajúcich sa v komerčných vakcínach: Formaldehyd (rakovinotvorný), Octylfenol etoxylát (Triton X-100), Thimerosal (ortuť), Di-hydro-fosforečnan sodný (MSP), Hydro-fosforečnan sodný a di-hydro-fosforečnan draselný (fosfáty), Chlorid draselný, Chlorid vápenatý, Taurodeoxycholát sodný (rakovinotvorný), Neomycin sulfát, Polymyxin B, ortuť, Beta-propiolakton A (rakovinotvorný)

Nová éra genetického inženýrství: Vakcíny budou měnit lidskou DNA. Namísto nespokojených lidí oddaní roboti ( k tomuto zatiaľ neviem zaujať stanovisko)
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2527-nova-era-genetickeho-inzenyrstvi-vakciny-budou-menit-lidskou-dna-kdo-zastavi-farmaceuticke-korporace-staroveke-chimery-ozivaji-vyroba-poslusnych-bytosti-zde-konci-veskera-legrace.htm

Bill Gates urychluje vývoj kontroverzní DNA vakcíny, která bude použita pro masivní očkování
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9695-bill-gates-kontroverzni-vakcina-rna-dna (nový funkčný link tu)

.

Zoznam aktualizácií:
– 19.7.2019: pridaná podkapitola o XMVR vírusoch vo vakcínach
– 19.7.2019: prepracovaná a rozšírená podkapitola o HIV víruse, pridané ďalšie linky na detailové zdroje.

Pokračovanie: Riziká očkovania 4. Vakcíny spôsobujúce neplodnosť

 

This entry was posted in Riziká očkovania. Bookmark the permalink.

1 Response to Riziká očkovania 3. Infekcie, epidémie a biologické zbrane šírené očkovaním (aktualizované 19.7.2019)

  1. Tomi says:

    Autor článku nech si dá jenu poriadnu facku :D

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s