Otázka financovania chemtrailového programu.

Financovanie takto rozsiahleho práškovacieho programu (pravdepodobne celoplanetárneho) nemôže byť lacná záležitosť. Spočiatku som sa domnieval, že program financuje pokútne americká vláda a americká armáda spolu so spolufinancovaním zo strany ropných a uhoľných korporácií.

Potom ma zaujala veta z volebného programu čerstvo zvoleného amerického prezidenta Trumpa: “Zastavím vyplácanie miliárd dolárov na programy OSN proti zmene klímy a prostriedky použijem na prečistenie našich riek a vôd a na americké environmentálne projekty.

V tomto kontexte je to zaujímavá informácia. Na čo môže OSN používať miliardy dolárov vyzbieravaných pravdepodobne od krajín celého sveta?

Jediný účinný boj proti zmene klímy je obmedzenie ťažby ropy, nič iné. Akákoľvek ďalšia hra na “šetrenie” energiami je iba klamanie verejnosti, pretože všetka energia a ropa, ktorá sa ušetrí úspornými žiarivkami, zateplenými domami a ekologickými autami sa pri nezmenených objemoch ťažby ropy musí automaticky v danom roku spotrebovať niekde inde: napríklad na letecké dovážanie jabĺk z Argentíny, zvýšenie nadprodukcie smartfónov, zvýšenie objemu turistických letov na opačný koniec sveta, atď…

Lenže ako vidieť, objem ťažby ropy neklesá, v roku 2015 a 2016 bol objem vyťaženej (a spotrebovanej) ropy na rekordnej výške za celú históriu.

Nezaregistroval som ani, že by sa OSN nejak aktívne podieľala na ďalších teoreticky zmysluplných projektoch, ako je zalesňovanie krajín.

Takže na aké účely potrebuje OSN miliardy dolárov v rámci boja s globálnym otepľovaním, keď v médiach o žiadnej ich aktivite nepočuť?

V novembri 2015 sa konal klimatologický sumit v Paríži, na základe ktorého vstúpila do platnosti medzinárodne platná Parížska klimatická dohoda  , zaväzujúca krajiny celého sveta na boj proti efektom globálneho otepľovania.

Mám veľké obavy, že práve na jej základe sa začalo od začiatku roka 2016 s celosvetovou aplikáciou programu chemtrails, ako najjednoduchším a “bezbolestným” riešením klimatických zmien. Namiesto obmedzenia ťažby ropy zo strany ropných korporácií sa rozhodli vlády financovať ochladzovanie planéty pomocou chemtrailového prachu. V záujme zachovania ziskov ropných korporácií tak prispievajú vlády z daní občanov na klimatický program OSN, ktorý tieto peniaze využíva na práškovanie ľudí vysoko kontroverznými látkami z chemtrails.

Klimatický chemtrailový program predstavuje pre budúcnosť ľudí enormné riziká. Šokujúce je už to, že hoci je určený primárne na boj proti globálnemu otepľovaniu, všetky vlády o ňom dôsledne mlčia a dokonca sa ho snažia pred verejnosťou zosmiešňovať. Prečo by také niečo robili, ak by sa jednalo o program na prospech ľudstva???

Vysvetlením je, že vlády nemajú čisté svedomie a sú si dobre vedomé nebezpečných vedľajších účinkov látok používaných v chemtrails (neurotoxické kovy, imunitu poškodzujúce bárium, kontaminácia pôdy a zdrojov pitnej vody, poškodenie poľnohospodárskej úrody atď). Preto vedia, že ak by program prebiehal verejne, obyvateľstvo aj odborná verejnosť by sa začali veľmi rýchlo proti nemu búriť a pravdepodobne by prinútili vládu k jeho zastaveniu.

A je tu ešte vážnejší problém. Keď si verejnosť zvykne, že chemtrails sú bežná záležitosť, resp. že sú dokonca pre ľudí prospešné v rámci ochladzovania planéty, nebude vládam nič brániť v tom, aby z času na čas do chemtrails nepridali nejakú úmyselne škodlivú látku. Najrôznejší svetoví miliardári ako David Rockefeller, Bill Gates, ako aj samotná OSN opakovane hlásajú názory o preľudnenosti planéty a nutnosti redukcie svetovej populácie. Títo istí ľudia sa teraz spolupodieľajú na financovaní programu chemtrails. Nebol by pre nich žiaden problém začať do chemtrails úmyselne pridávať jedovaté látky, ktoré na vybraných územiach poškodia miestne obyvateľstvo: či už poškodením nervového systému ťažkými kovmi, zničením úrody, poškodením imunity, poškodením reprodukčných schopností až po rozprášenie nejakých nenápadných infekcií, ktoré ľudí nezabijú okamžite, ale ich iba dlhodobo zdravotne poškodia (napríklad v podobe chronického únavového syndrómu).

Najhorší scenár je, že v prípade, že bude globálnym elitám hroziť porážka v dôsledku vzbury svetového obyvateľstva, môžu použiť chemtrails ako prostriedok poslednej odvety a rozprášiť na ľudí nejakú ničivú epidémiu (napríklad španielsku chrípku, antrax, pľúcne baktérie rezistentné voči antibiotikám, atď). K tomuto kroku by im teoreticky pri správnej logistike stačil jediný deň. A v súčasnosti prakticky neexistuje spôsob, ako im v tom zabrániť!

 

Všetky články z rubriky Chemtrails:

https://diskuter.wordpress.com/category/chemtrails/

Advertisements
This entry was posted in Chemtrails. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s