V dôsledku imigračnej vlny začínajú občania Západnej Európy opúšťať svoje mestá a krajiny

Mozaika zozbieraných správ…

——————————————–

Zatímco se do Švédska hrnou migranti, švédské ženy ze země utíkají

25.11.15

V minulém roce ze Švédska emigrovalo cca 24.000 mladých žen většinou s vysokoškolským vzděláním. Je to zatím nejvyšší číslo ve švédské historii.
Většinou emigrují do Norska, Dánska, Finska, UK, Německa a USA.
V roce 1975 rozhodl švédský parlament, že promění Švédsko v multikulturní zemi. O čtyřicet let později se dramatické důsledky tohoto experimentu objevují: násilná kriminalita se zvýšila o 300 %.
Pokud se ale podíváme na počet znásilnění, je jejich nárůst ještě horší. V roce 1975 bylo hlášeno policii 421 znásilnění a v roce 2014 to bylo 6620. To je nárůst o 1472 %.
Švédsko je tak nyní na druhém místě na světovém seznamu zemí v počtu znásilnění. Podle průzkumu z roku 2010 je Švédsko s 53,2 znásilněními na 100 tisíc obyvatel překonáno jen malým Lesothem v jižní Africe se 91,6 znásilněními na 100 tisíc obyvatel.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/11806/

——————————————–

Objavilo sa v diskusii na novinkách.cz

24. září 2016

Alena Gotvaldová, Petřvald Pátek, 23. září 2016, 20:37:16 | +24

Včera jsem skypem hovořila s kamarádkou, která žije mnoho let v Německu, v současné době v Mnichově.
Řekla mi, že se ze strachu stěhuje na Floridu. Už tam má koupený baráček. Všechno co měla ( a nebylo toho málo ) prodala a z Německa zdrhá.

Milan Štrupl, Praha Pátek, 23. září 2016, 21:24:10 |+40

Ničeho jste si nevšilmi??
Rád pozoruji lidi na ulici i v supermarketech když nakupuji. Byl jsem v obchodech s potravinami zvyklý potkávat Rusy, Ukrajince, Vietnamce, Slováky, ale v poslední době čím dál častěji slyším Němčinu, Francouzšinu a další jazyky. Řeknete si turisté – ale nakupuji na periferii, kam turisté nezabloudí a hlavně ti lidé nakupují s dětmi pro vaření – ne bagety.
Myslím, že se v Evropě opravdu schyluje k válce a někteří lidé ze západu už to také tuší. Naše země je jeden s posledních ostrovů v Evropě, kde může člověk vyjít v noci na ulici a neohlížet se neustále přes rameno, ostrov kde se dá zatím žít bez neustálého strachu z napadení č přepadení.

http://afinabul.blog.cz/1609/objavilo-sa-v-diskusii-na-novinkach-cz

——————————————–

Z diskusie na Idnes:

Marian Kechlibar

Za poslední rok v mém okolí.

1. Česká inženýrka z Malmö se vrátila i se švédským manželem do Prahy. Plat tu má asi čtvrtinový. Důvod? “Nedá se tam žít.”

2. Francouz, který má dvě děti s jednou spolupracovnicí, shání bydlení pro svoji rodinu z Toulouse. Mimochodem, překladatel z několika jazyků, žádná “lopata”. Důvod? “Není tam bezpečno, ČR je krásná, připomíná Francii, než dorazili Arabové.”

3. Starý Holanďan, námořník, usadil se na důchod v Praze. Důvod? Arabské gangy v Utrechtu prý jsou nesnesitelné a tolik peněz, aby se odstěhoval do lepší strážené čtvrti, z důchodu nemá.

3.11.2016 21:12

http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A161102_131727_zahranicni_ert

—————————————-

Známy český bloger opustil Škandináviu: Idem za slobodou, Nórsko je zlatá klietka

2. novembra 2016

Známy český bloger Andrej Ruščák opustil Nórsko. Napriek tomu, že tu mal dobrú prácu, slušný plat a dobrý životný štandard, rozhodol sa opäť vrátiť do Českej republiky. Svoje rozhodnutie vysvetlil v aktuálnom blogu.

„Pýtate sa, čo nám mohlo chýbať? Čo ospravedlnilo krok do neistoty, obzvlášť v čase, keď čakáme druhé dieťa? Čo spôsobilo, že aj keď sme si našli obaja v Prahe dobrú prácu, nebudeme mať žiadny nárok na materskú dovolenku a budeme si to musieť zaplatiť sami? Nie, neutekali sme, nič nám akútne nehrozilo. Išli sme za slobodou,“ vysvetlil Ruščák.

Podľa jeho slov ak by pred tridsiatimi rokmi niekomu povedal, že o tridsať rokov opustí Nórsko a presťahuje sa do Česka kvôli slobode, asi by si na slobode dlho nepobudol. Buď by ho uväznili ako provokatéra, alebo zatvorili z dôvodu duševnej choroby. „A predsa je to tak,“ prízvukuje.

http://www.hlavnespravy.sk/znamy-cesky-bloger-opustil-skandinaviu-idem-za-slobodou-norsko-je-zlata-klietka/853408 , http://andrejruscak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=563736

—————————————–

Nechceme muslimské sousedy, říkají Němci a stěhují se do Maďarska

12. srpna 2016

Němci opouští svou rodnou zemi a usazují se v levnějším Maďarsku „bez muslimů“. Snaží se tak podle informací zpravodajského portálu televize ZDF Heute uniknout vstřícné migrační politice kancléřky Angely Merkelové. Do Maďarska se sice stěhovali už dříve, ale nyní je nárůst více viditelný a důvody konkrétní, uvádí server Hungary Today.

Do Maďarska se podle informací realitních kanceláří touží přestěhovat až 80 % Němců, kteří se pro odchod ze země rozhodnou. U Balatonu je láká především nízká cena nemovitostí a zdejší německá komunita. Příchozí nejčastěji jako důvod odchodu z Německa uvádějí strach z politiky Angely Merkelové. „Lidé říkají, že v Německu je čím dál tím horší situace,“ interpretuje názory realitní kancléř Ottmar Heide působící u Balatonu. Maďarský premiér Viktor Orbán podle něj chrání svou zemi ploty proti muslimům, narušitelům a ekonomickým migrantům. Heide tvrdí, že od migrační krize se tržby v branži zvýšily.

Jedni z příchozích jsou i Valentin a Jennifer Duräderovi. Svou nemovitost na pobřeží největšího jezera ve střední Evropě koupili za 14 tisíc euro (téměř 400 tisíc korun). „Jsme křesťané, nechceme muslimské sousedy. Mají jinou kulturu a jsou agresivní. A to nemůžeme akceptovat,“ říká německý pár. Chtějí, aby očekávaný potomek vyrůstal v bezpečí.

Podle zpravodajského portálu má u Balatonu trvalé bydliště asi 30 tisíc Němců a číslo se od loňského roku, především prý z politických důvodů, dále zvyšuje.

http://echo24.cz/a/wp2nR/nechceme-muslimske-sousedy-rikaji-nemci-a-stehuji-se-do-madarska, http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/A-je-to-tu-znovu-Nemci-prchaji-pred-uprchliky-do-ciziny-Tentokrat-do-448697

———————————————

10. 8. 2016

ParlamentníListy.cz pak již včera informovaly o tom, jak Andre a Carola Griesbachovi emigrovali dobrovolně z Německa do Ruska. Na východ se vydali i se svými dvěma dcerami a čtyřmi vnoučaty. I oni opustili spolkovou republiku z důvodu bezpečnosti.

„Lidé po celém světě si myslí, že v Německu vládne demokracie. Tak to ale bohužel není. Současné Německo je morálně zkažená země a naše společnost je naprosto rozvrácená. Naopak ruská společnost je na tom mnohem lépe. Putin je ideální příklad vůdce,“ uvedl Griesbach.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nemecka-rodina-opustila-svoji-zemi-kvuli-uprchlikum-A-ted-se-podrzte-kde-pozadala-o-azyl-448430

——————————————–

Znechucení Němci opouštějí vlastní zemi, imigranti přicházejí … Merkelová zůstává

22. 10. 2016

Více jak milion migrantů dorazilo do Německa v minulém roce. Nové údaje však ukazují, že 138.000 Němců naopak v tom stejném roce Německo opustilo. V posledních deseti letech opustilo Německo 1.5 milionu lidí, z nichž bylo mnoho vysoce vzdělaných. Mezi Němci, kteří se rozhodli odejít z Německa, jsou profesoři i studenti, což prý zanechalo i následky ekonomické. Údaje zveřejnila německá agentura pro statistiku.

…Němci si ještě mohli přečíst neuvěřitelně drzé a ponižující vzkazy na svou adresu, od osmnáctiletého migranta Arase Bacha ze Sýrie přímo z novin Freitag v říjnu. Příspěvek byl uveřejněn také v Huffington Post Deutschland, ale tam byl později smazán.

My uprchlíci nechceme žít ve stejné zemi s vámi.” “Vy můžete a myslím, že by jste ji měli opustit.” “A vezměte si prosím Sasy i s Alternativou pro Německo.” “Proč neodejdete do jiné země?” “Je nám z vás špatně.

…Někteří Němci píší ze zoufalství vládě dopisy, ale ta jim stále není ochotna naslouchat. Naopak, někteří němečtí politici doslova provokují své občany. Drzá slova migranta jsou šokující, ale on, tímto pro mě neuvěřitelným způsobem mluvil ke svým občanům i představitel německého Kasselu.

Když byla migrační krize na vrcholu (dosavadním) v říjnu 2015, tak se na radnici v Kasselu/Lohfeldenu sešlo asi 800 nespokojených a protestujících Němců, kterým se nelíbilo jednostranné rozhodnutí místní vlády o umístění migrantů ve městě. Prezident Kasselu Walter Lúbcke reagoval na tuto nespokojenost slovy, že ti, kteří nesouhlasí s vládní politikou otevřených dveří, tak mají možnost opustit Německo kdykoliv. Kéž by Německo opustili všichni ti lidé, jako je on. Vlastně jeho drzost k vlastním spoluobčanům je ještě horší, než ta migrantova. Ten však napsal více ve svém nevděku plném příspěvku.

My uprchlíci jsme znechuceni z naštvaných občanů (Wútburgeru).” “Urážejí nás a směšně agitují.” “Dobře, měli by jste uprchnout.” “Německo pro vás není vhodné, tak proč zde žijete?” “Proč nejdete do jiné země?” “Když je tato země vaše, drazí, naštvaní občané, tak se chovejte normálně, nebo můžete jednoduše odletět z Německa a hledat nový domov.” “Jděte do Ameriky za Donaldem Trumpem, on vás bude velmi milovat.

I někteří němečtí občané, kteří již emigrovali, napsali “své” vládě. Německý občan, který z Německa již emigroval, napsal: “Věřím, že migrace vytváří závažné a nevratné změny v německé společnosti.” “Jsem naštvaný, že se něco takového děje bez souhlasu německých občanů.” “Věřím, že je to hanba, že se židé musí opět obávat v Německu jen proto, že jsou židé.

Jedna paní také vládě napsala..”Můj manžel občas říká, že má pocit, že jsme se stali tou největší menšinou, ale bez lobby.” “Pro každou skupinu je v Německu instituce, umístí se, mají zájem veřejnosti, ale pro nás, heterosexuální manželské páry se dvěma dětmi, kteří pracují, nejsou hendikepovaní a ani muslimové, tak o lidi jako my, již déle není žádný zájem.” Tato paní, když svůj úmysl odejít z Mnichova oznámila ve školce své dcery, tak byla označena za xenofobku a lidé, jako je ona, jsou prý ti zodpovědní za to, že se integrace nedaří.

Zdroj: http://juda.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=561735 , na konci článku zoznam zdrojov, klikacie zdroje tiež tu: http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/30971-nemci-houfne-odchazeji-z-nemecka-tedy-spise-prchaji-pred-islamem-a-imigranty-do-bezpeci-.aspx

———-

Němci „houfně“ odcházejí z Německa. Tedy spíše prchají před islámem a imigranty do bezpečí!

26.10.2016

(článok obsahuje mix množstva rôznych správ, vrátane tých, čo som sem dal vyššie. Okrem iného je v článku tiež toto)

Anonymní německý občan, který nedávno emigroval z Německa, napsal „Otevřený dopis německé vládě“. Dokument, který byl zveřejněn na internetových stránkách, politicky nekorektně, říká:

Před několika měsíci jsem emigroval z Německa. Moje rozhodnutí nebylo způsobeno ekonomickými důvody, ale především mojí nespokojeností se současnými politickými a sociálními podmínkami v mé vlasti. Jinými slovy, myslím si, že já a hlavně mí potomci můžeme vést lepší život někde jinde. „Lepší” pro mě v této souvislosti znamená především život ve svobodě, sebeurčení a slušnou mzdou s ohledem na zdanění. Nechci však za sebou tiše zavřít dveře a prostě odejít. Chtěl bych tímto vysvětlit konstruktivním způsobem, proč jsem se rozhodl opustit Německo.“

1. „Domnívám se, že islám nepatří do Německa. Považuji jej za zahraniční entitu, která přinesla Západu více problémů než přínosů. Podle mého názoru, jsou mnozí stoupenci tohoto náboženství neslušní, nároční a pohrdají Německem. Místo zastavení islamizace Německa (a následného zániku naší kultury a svobody), se mi většina politiků zdá být více znepokojena tím, aby byli znovu zvoleni, a proto dávají přednost ignorování nebo bagatelizování islámského problému.“

2. „Domnívám se, že německé ulice jsou méně bezpečné, než by měly být podle našich technologických, právních a finančních možností.“

3. „Domnívám se, že EU má demokratický deficit, který omezuje můj vliv jako demokratického občana.“

4. „Jsem přesvědčen, že imigrace vyvolává významné a nevratné změny v německé společnosti. Pobuřuje mě, že se tak děje bez přímého souhlasu německých občanů, ale je vámi diktována německým občanům a další generaci.“

5. „Domnívám se, že se německá média více a více vzdávají své neutrality a že svoboda projevu je v této zemi možná pouze v omezené míře.“

6. „Domnívám se, že se v Německu skláníme před flákači a ti pilní a procovití jsou ubíjeni a sužováni.

7. „Myslím si, že je hanbou, že se v Německu Židé musí opět obávat být Židy.

14. října, zveřejnily mnichovské noviny Tageszeitung, upřímný dopis od „Anny”, matky dvou dětí, který napsala o svém rozhodnutí přestěhovat svou rodinu ven z města, protože migranti udělali její život tam nemožným. V dopise zaslaném starostovi Mnichova Dieteru Reiterovi, napsala:

Dnes vám chci napsat dopis na rozloučenou (Abschiedsbrief) o tom, proč já i moje rodina opouštíme město, přestože to pravděpodobně nikoho nezajímá. Je mi 35 let, žiji zde se svými dvěma malými syny a mým manželem v patrovém dvojdomku a s parkovacím místem. Takže byste mohli říci, že se máme velmi dobře na Mnichovské poměry … Žijeme si velmi dobře s dostatkem prostoru, vedle parku. Tak proč by se chtěla rodina jako my rozhodnout opustit město?  … Domnívám se, že vaše děti nepoužívají veřejná zařízení, že nepoužívají veřejnou dopravu, a že nechodí do veřejných škol v „problémových oblastech“. Také předpokládám, že vy a další politici zřídka, pokud vůbec, chodíte na tato místa na procházky“.

„Takže v pondělí ráno jsem se zúčastnila sousedské dámské snídaně, která byla sponzorována městem Mnichov. Setkala jsem se zde se 6-8 matkami, některé v doprovodu svých dětí. Všechny ženy nosily šátky a žádná z nich nemluvila německy. Organizátoři setkání mě rychle informovali, že se zde budu asi těžko integrovat (jejich přesná slova!!!). Musím poznamenat, že jsem Němka. Mluvím plynně německy a nenosím šátek. Tak jsem se trochu pousmála a řekla jsem, že bych se chtěla zkusit integrovat sama. Každý byl požádán ke snídani něco přinést. Bohužel, já jsem ke snídani přinesla sendvič se salámem a šunkou. Takže jsem samozřejmě měla ještě menší šanci se integrovat.“

„Nebyla jsem u této dámské snídaně, která měla podporovat integraci, schopná mluvit německy s kýmkoliv, nikdo ani neměl zájem se mnou německy mluvit. Organizátorky netrvaly na tom, aby kdokoliv mluvil německy a zdálo se, že ženy, které jsou součástí zavedené arabsko-turecké skupiny, prostě jen chtěly zabrat dané místo. Pak jsem se zeptala na rodinnou snídani…Bylo mi sděleno, že snídaně se bude konat v oddělených místnostech. Muži a ženy odděleně. Nejdřív jsem si myslela, že to byl špatný vtip. Bohužel nebyl.…“

„Takže můj dojem z těchto akcí na podporu integrace je strašný. Vzájemné obohacování vůbec neprobíhá!!! Jak může město Mnichov takovou věc tolerovat? Podle mého názoru musí být celý koncept těchto akcí na podporu integrace zpochybněn… Byla jsem informována, že nesmím dávat vepřové maso do obědového kufříku mého dítěte!!! Haló?! Jsme tady v Německu! … V souhrnu, zjistila jsem místní podmínky, ze kterých cítím, že zde nejsme ve skutečnosti chtění. Že sem naše rodina ve skutečnosti nezapadá. Můj manžel někdy říká, že má pocit, že jsme nyní největší menšina bez vlivu. Pro každou skupinu existuje instituce, lokalita, veřejný zájem, ale pro nás, heterosexuální manželský pár se dvěma dětmi, ne-nezaměstnaní, ani tělesně postižení ani muslimové, o lidi jako jsme my, již není jakýkoliv zájem.“

„Když jsem se zmínila ve školce mého syna, že uvažujeme o odstěhování z města a řekla jsem jim důvody proč, byla jsem rázně napadena vedením školky. Řekli, že kvůli lidem jako jsme my, integrace nefunguje správně, protože odsuneme naše děti. Nejméně dvě jiné matky začaly být silně vulgární. Vedení školky mě nyní označilo za „xenofobní. Toto je přesně ten důvod, proč lidé jako já ztrácejí svoji trpělivost a rozhodli jsme se volit jiné politické strany…Upřímně řečeno, procestovala jsem polovinu světa, mám více zahraničních přátel, než německých a nemám absolutně žádné předsudky či averze k lidem kvůli jejich původu. Viděla jsem velkou část světa a vím, že to, jak zde integrace probíhá, způsobí, že ostatní dospějí ke stejnému závěru jako my: buď budeme posílat své děti do soukromých škol a školek nebo se přestěhujeme do jiných komunit. No a tak sbohem!!!!!!!!!!!

http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/30971-nemci-houfne-odchazeji-z-nemecka-tedy-spise-prchaji-pred-islamem-a-imigranty-do-bezpeci-.aspx

——————————————–

Z britských měst mizí běloši. Segregace se prohlubuje, varuje zpráva

(zámerne ponechávam článok v tej absurdnej podobe, v akej bol publikovaný)

3. listopadu 2016  19:52

Některé části Velké Británie pomalu ale jistě přicházejí o původní obyvatele. Jejich místo nahrazují přistěhovalci. Ve své nové studii to tvrdí sociolog Ted Cantle. Varuje před segregací společnosti a vyzývá vládu, aby podporovala lidi k životu v etnicky pestrých oblastech.

Profesor Ted Cantle je ve Velké Británii považován za největší kapacitu v oblasti multikulturních vztahů a integrace ve společnosti. Už v roce 2001 po nepokojích v několika britských městech varoval, že v zemi se rozmáhá segregace přistěhovalců a běloši se stěhují z regionů s vysokým podílem imigrantů do jiných koutů Británie (celou zprávu z roku 2001 najdete zde). Data zveřejněná o patnáct let později to potvrzují.

… Z Londýna ubylo 600 tisíc bělochů a přibylo nejméně 1,2 milionu představitelů etnických menšin.

….„Bílí občané opouštějí části měst disproporčním způsobem a brání se stěhování do etnicky bohatých oblastí. Nemůžeme ale říct, jakou pro to mají motivaci,“ tvrdí.

… Nejnovější studie porovnává data ze sčítání obyvatel z let 1991, 2001 a 2011. Největší rozdíly zaznamenala ve městě Slough západně od Londýna, kde běloši před čtvrtstoletím tvořili 58,3 procenta populace a dnes jen 34,5 procenta. V Birminghamu studie uvádí pokles o asi dvanáct procentních bodů, v Leicesteru dokonce 15. V londýnské čtvrti Newham běloši nyní tvoří pouze 16,7 procenta populace.

Největší propady jsou zřejmé při pohledu na některé menší správní celky. V jedné z částí správní oblasti Blackburn with Darwen vědci zjistili, že běloši zde tvoří jen 7,8 procenta populace. V roce 1991 to přitom bylo 42,3 procenta. Podobně jsou na tom oblasti Handsworth, Bradford či Luton.

…Vláda by podle něj měla jednat. „Legislativa se musí změnit. Není to jen o minoritách. Politici musí povzbudit Brity, aby zůstávali v etnicky pestrých oblastech. Aby si je vybírali při stěhování. Aby umísťovali děti do společných škol. Jednoduše řečeno aby vytvářeli pozitivní sdílenou společnost,“ vyzývá. Navrhuje, aby se napříč společností propagovaly výhody života v etnicky bohatých městech a čtvrtích. „Nikdy jsme nepropagovali myšlenku, že život ve smíšených komunitách je mnohem víc vzrušující a více se v něm děje,“ tvrdí. (treba to komentovať?)

http://zpravy.idnes.cz/pristehovalci-britanie-studie-segregace-fft-/zahranicni.aspx?c=A161102_131727_zahranicni_ert , veľmi výživná je aj diskusia pod článkom…

———————————————-

Advertisements
This entry was posted in Nemecko a imigračná vlna. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s