Imigranti a situácia v Holandsku

Prehľadal som svoj archív v súvislosti s Holandskom a imigračnou vlnou. Napriek obavám, že nájdem len minimum informácií, som napokon našiel pomerne obstojnú mozaiku udalostí v krajine za posledné roky.

Hoci mediálna pozornosť je uprená na udalosti a kriminalitu imigrantov v Nemecku (1, 2) a Francúzsku, ukazuje sa, že identické problémy s imigrantmi a politickou cenzúrou sú rovnaké naprieč celou EU, od Talianska (1, 2), cez Švédsko (1, 2) až po Holandsko… Je až desivé, aká je podobnosť medzi situáciami a politickými absurdnosťami v najrôznejších krajinách EU…

———————————————————–
Voľby do Europarlamentu

január 2014

Holandsko: Protiislamizační Strana za svobodu jasnou jedničkou

Protiislamizační strana za svobodu PVV Geerta Wilderse zůstává jasně největší stranou v zemi. Vyplývá to z průzkumu průzkumů, tj. kompilace průzkumů 4 různých agentur veřejného mínění.

Ty ji na domácí scéně přiznávají až 20 % voličských hlasů a Wilders si tudíž dělá oprávněné naděje ohledně květnových voleb do evropského parlamentu.

http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/9180-holandsko-protiislamizacni-strana-za-svobodu-jasnou-jednickou.aspx

Komunálne voľby v Holandsku boli protestné, vláda utrpela porážku

http://www.sme.sk/c/7142197/komunalne-volby-v-holandsku-boli-protestne-vlada-utrpela-porazku.html

————————————————-

Vraj rasizmus. Holandský súd zakázal v mikulášskych sprievodoch Čierneho Petra

03.7.2014

Konec nizozemské tradice. Soud v Amsterodamu nařídil starostovi města, aby v tradičním průvodu při oslavách svatého Mikuláše koncem roku nefigurovala postava Černého Petra. Postava černošského sluhy s velkými červenými rty je podle soudu stereotyp, který znevažuje lidi tmavé pleti.

K závěru, že nizozemský Černý Petr je v dnešní době nežádoucí, dospěla loni i zvláštní komise Vysokého komisariátu OSN pro lidská práva.

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/pry-rasismus-soud-zlomil-vaz-cernemu-petrovi_311991.html

————————————————

Rotterdamský starosta moslimom: Zmiznite, ak sa vám v Holandsku nepáči

13. januára 2015

Hoci z celého sveta znejú vyhlásenia, že krvavé útoky v Paríži nemajú nič spoločné s pokojným moslimským vyznaním, rotterdamský starosta Ahmed Aboutaleb si v komentári na adresu svojich spoluveriacich nedával servítku pred ústa.

„Keď vám nevonia, že humoristi robia časopis, tak choďte do čerta!“ zverejnil český portál Týden.cz výzvy Aboutaleba na adresu radikálnych moslimov.

„Preboha, zbaľte si svojich pár slivák a choďte. Možno je na svete nejaké iné miesto, kde si prídete na svoje. Zmiznite, pokiaľ sa vám v Holandsku nepáči. Zabíjať nevinných novinárov, to je opovrhnutiahodné,“ neskrýval svoje rozhorčenie rotterdamský primátor.

Starosta druhého najväčšieho holandského mesta Rotterdamu, v ktorom žije okolo 600 tisíc ľudí, Ahmed Aboutaleb si to môže dovoliť povedať, sám je totiž moslim.

http://www.hlavnespravy.sk/rotterdamsky-starosta-moslimom-zmiznite-pokial-sa-vam-v-holandsku-nepaci/502621

————————————————–

V lete 2015 vypukla imigračná vlna “Sýrčanov” do EU. Po pár mesiacoch prívalu sa rozhodli prvé krajiny začať uzatvárať hranice

————————————————–

Ďalšia krajina – Holandsko obnovuje hraničné kontroly

14 September 2015

Holandská polícia začne vykonávať neohlásené hraničné kontroly v reakcii na nárast počtu žiadateľov o azyl v krajine. Oznámilo to dnes holandské ministerstvo spravodlivosti, ktorého vyjadrenie citovala agentúra Reuters.

https://m.facebook.com/permalink.php?story_fbid=473827469463864&id=152417991604815, http://www.konzervativnyvyber.sk/holandsko-obnovi-hranicne-kontroly/15983/

—————————————————–

Předseda holandského parlamentu obdržel v dopise kulku a auto levicového politika vyletělo do povětří

28.10.15 Nizozemsko:

Nizozemští politici prý čelí vzrůstajícímu násilí a vyhrožování. Nizozemský král Willem-Alexander vyzval ke klidnému dialogu o migraci:

“Dovedu si představit obavy, které migrace vzbuzuje, ale my o nich budeme diskutovat. Pokud bychom se snížili k zastrašování a hrozbám, způsobíme korozi hodnot, které Holandsko představuje.”

V posledních dnech v zemi silně vzrostly protiimigrační nálady občanů. Předseda parlamentu z liberální Lidové strany pro svobodu a demokracii obdržel v dopise kulku a auto krajně levicového politika vyletělo v úterý v noci do povětří.

Politici uveřejnili v novinách Volkskrant otevřený dopis (občanům), kde volali po smysluplné debatě o migraci. “V Holandsku debatujeme bez výhružek, zastrašování a násilí,” psali v dopise vedoucí představitelé největších parlamentních stran.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/11469/

—————————————————

Konec černochů a mohamedánů. Holandské muzeum překřtilo stovky obrazů

16. prosince 2015

Říšské muzeum v Amsterdamu přejmenovalo přes dvě stě uměleckých děl z koloniální éry. Kurátoři se z názvů maleb a fotografií snaží vymýtit výrazy jako černoch, mohamedán, Eskymák, indián nebo Hotentot. Podle některých historiků ale jde o nepřípustnou cenzuru. Muzeum se brání, že nechce urážet návštěvníky z ciziny.

„Malou černošku“ nebo „Hotentotskou děvku“ už byste mezi vystavenými malbami v centru Amsterdamu hledali marně.

Od letošního podzimu na návštěvníky ve známém Rijksmuseu hledí pouze „Dívka s vějířem“ a „Kouřící žena z kmene Khoi“. Podobné úpravy názvu či popisu se dotkly už více než dvou stovek uměleckých děl, další na zákrok kurátorů zatím čekají.

http://zpravy.idnes.cz/prejmenovane-obrazy-rijksmuseum-amsterdam-fe5-/zahranicni.aspx?c=A151216_142103_zahranicni_mlb

—————————————————–

Nizozemsko zkouší sociální experiment. Peníze dá pracujícím i nezaměstnaným

29. prosince 2015

V přepočtu něco přes 24 tisíc korun měsíčně – bezpodmínečně, nehledě na další výdělky a bez časového omezení. Přesně takovou podobu má mít sociální experiment, do něhož se plánuje zapojit dvacítka nizozemských obcí v čele s třísettisícovým Utrechtem, čtvrtým největším městem země. Cílem experimentu je snížení nezaměstnanosti a potírání z ní plynoucí chudoby.
Omezenému vzorku příjemců sociálních dávek chtějí obce vyplácet bezpodmínečně základní příjem, tedy skutečně bez jakýchkoli omezení včetně těch, jež se vážou na pracovní činnost nebo ochotu zapojit se do pracovního procesu. Pokud si přivydělají, nijak to základní příjem neokleští.

Místo toho by se naopak dotyční měli dočkat záruky, že jim na účet každý měsíc přijde přesně stanovená částka. Podle zastánců tohoto přístupu tak nebudou lidé pod tlakem nuceni brát první práci, která se namane, aby ji při první příležitosti opustili. Místo toho si skutečně důkladně vyberou práci, o niž stojí, a nebudou se zdráhat ani případné rekvalifikace. Obhájci také argumentují zeštíhlením samotného sociálního systému, který by se tím značně zjednodušil a odpadlo by množství byrokracie, což by údajně přineslo rovněž úspory státní kase.

(môj komentár: príprava na zavedenie bezpodmienečného príjmu ako základu financovania nepracujúcich imigrantov)

http://www.lidovky.cz/nizozemsko-zkousi-socialni-experiment-penize-da-pracujicim-i-nezamestnanym-1wj-/zpravy-svet.aspx?c=A151228_110412_ln_zahranici_ELE

————————————————

Holandská polícia začne čoskoro používať sledovacie drony

12. januára 2016

Holandská polícia začne ešte v priebehu tohto roka používať bezpilotné lietadlá za účelom monitorovania v prípade rukojemníckych drám alebo demonštrácií.

http://www.hlavnespravy.sk/holandska-policia-zacne-coskoro-pouzivat-sledovacie-drony/730250

——————————————-

Policie v Holandsku obchází byty a zvoní na lidi kvůli komentářům na Facebooku o uprchlících a vládě!

Jan 27, 2016

V Holandsku začala policie obcházet byty a žádat občany, aby stáhli a smazali ze svých facebookových profilů příspěvky, názory, komentáře a výzvy. Policie má přístup do Facebooku přímo k databázi holandských uživatelů Facebooku. Policie zvoní na dveře z různých důvodů. Buď se ptá na záměry a úmysly člověka, aby dopředu polici sdělil, co má za lubem a co chystá, pokud něco chystá ohledně své facebookové výzvy, anebo rovnou policie požádá dotyčného, aby konkrétní příspěvek smazal.

Holandsko zatím garantuje svobodu médiím podle mediálního zákona, ale jak dlouho to vydrží, to si nikdo netroufne odhadovat. Protože ve chvíli, kdy obyčejným lidem zvoní policisté na dveře kvůli poznámce na Facebooku, to už přestává veškerá legrace.

http://aeronet.cz/news/video-policie-v-holandsku-obchazi-byty-a-zvoni-na-lidi-kvuli-komentarum-na-facebooku-o-uprchlicich-a-vlade-cz-titulky/

——————————————-

Do kampaně proti referendu v Holandsku o účelnosti asociační dohody Ukrajiny s EU se zapojil George Soros.

28.01.2016

6. dubna se bude v Holandsku konat národní referendum, jehož iniciátorem je organizace Geen Peil. Cílem referenda je odpověď na otázku, jestli Holanďané chtějí ratifikovat smlouvu o asociaci EU-Ukrajina.

Podle informace nizozemské televizní společnosti NOS americký miliardář George Soros už vyčlenil 200 tisíc euro na provedení agitační práce na podporu ratifikace dohody EU — Ukrajina. Zástupce holandské organizace Hlasujte za Nizozemí, vystupující za ratifikaci smlouvy s Ukrajinou, Joshua Livestrong, oficiálně potvrdil, že obdržel peníze od Sorosova Fondu „Otevřená společnost”.

http://cz.sputniknews.com/svet/20160128/2235073/soros-penize-referendum-holandsko-ukrajina.html

——————————————-

Asociační dohoda s Ukrajinou je v ohrožení. V Holandsku se schyluje k referendu !

February 25 , 2016

V Bruselu byl vyhlášen nejvyšší stupeň pohotovosti. Alarm se rozezněl i v neziskovkách, protože v Holandsku se schyluje k nevídané diverzi. Euroskeptický blok v Holandsku vyvolal referendum o Asociační dohodě s Ukrajinou. V plánovaném referendu 6. dubna se Holanďané mají vyjádřit k tomu, jestli souhlasí s dohodou. Referendum a jeho výsledek bude mít pouze doporučující status, nebude tedy mandatorní pro holandskou vládu. Vláda však bude muset smlouvu přehodnotit, pokud účast v referendu přesáhne 30% a alespoň 50% voličů řekne v referendu NE. Jak však nasvědčují informace ze zahraničí, tlak na holandskou vládu je obrovský.

Americký sionista a miliardář maďarského původu George Soros nasypal 200,000 EUR [1] do neziskovky „Yes-vote for Netherlands“, což je nátlakový zahraniční think-tank, který má pod palcem Joshua Livestro, bývalý poradce americké kandidátky na prezidentku USA Sarah Palinové. V Holandsku nyní rozjeli kampaň za ANO v nadcházejícím referendu.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=522803571232920&id=152417991604815

————————————————–

Autentická výpoveď o situácii v Holandsku. Muslimská invaze zabije příští generaci Evropanů

(skrátené)

25.02.2016

Zpráva našeho krajana, který žije 25 let v holandském Helmondu. Stále mu prý cenzurují jeho profil, blokují jej a vymazávají jeho příspěvky. Text nám přišel e-mailem se žádostí o zveřejnění.

…budou chodit do obchodu bez placení, obtěžovat ženský, dokonce už i vlezou do domu a kradou, když jsou lidi v práci. Napadají starý lidi. Oni to vždy vyprovokují. Když se zastaneš, pak se telefonem svolají a sejdou a můžeš říkat, že oni si začali. Jich je vždy víc. No to samé přece praktikovali i Romové. Pokutu nakonec dostane ten napadený, protože se prý moc bránil. Každý den jsou tu v Holandsku znásilnění, násilí. Nic, noviny i televize mlčí. Policie je chrání. Nesmí proti nim nic dělat. Mám souseda policistu. Říká, že oni nic nesmějí, jinak je vyhodí z práce. To nakázal Brusel. Dokonce jim omezili pistole, aby náhodou nestřelili napadajícího slimáka.

Ti jsou stále drzejší. Stojíš na červenou a najednou začne slimák řvát, ze jsi do něj strčil a už tě chtějí bít a podříznout. To je tu teď denně. Lidi se strašně bojí. Oni už ovládli ulice a střed města. Tam nikdo raději nechodí. Plno obchodů raději zavřelo, než se nechat každý den drancovat. Už i policajty napadají a ti se jen brání a hlavně už nic neřeší. Krádeže, napadání, násilí, nic už nesepisují. Jen se zeptají, kdo to byl. Když slimák, tak nic nepomohou, nesmějí…

Je to tu hrůza a děs. Do Eindhovenu raději ani nejezdit, vládne tam strašný muslimský teror. A nejhorší je to v Amsterdamu. Pryč se odstěhovalo během půl roku 8500 holandských obyvatel. A tohle vás taky všechny čeká v republice. Za dva tři měsíce uvidíte. Jenom samý mladý chlapi, invazní fanatický islámský vojsko. Tady se mluví o tom, že je všechny naverbují proti Rusku, proto jdou jen samí chlapi 90% utečenců, jen 10% jsou ženy a děti.

… Teď nám tady v lednu zapálili dva azylové domy. 900 slimáků dali do bazénu a fitnescentra, takže nemáme bazén. A kdybys viděla ten bordel okolo. Strašný. Jen chodí po městě a kradou. Chodí ve skupinách do obchodů. Normálně tam se nají napijí, pak shodí regál a utečou.

Mnoho Holanďanů už se vystěhovalo do Thajska. Píší, jaký je tam klid. Soused starý 58 let v prosinci prodal dům a je teď tam. Koupil si domek a psal: teplo, klídek a pohoda. Tak přemýšlím taky. Je mi 60, tak je jedno kde skončím. Požádám o důchod. Jenže co ti mladí zde, jak dopadnou??? Ta invaze zabije celou příští populaci Evropanů. Do 20 let je konec jestli okamžitě neuzavřou turecké hranice.

http://pravyprostor.cz/muslimska-invaze-zabije-pristi-generaci-evropanu/

————————————————–

Islámský stát zabil své bojovníky z Nizozemska, byli vzpurní

1. března 2016

Osm svých bojovníků, kteří přišli z Nizozemska, zabili v Sýrii extremisté z hnutí Islámský stát (IS). Nizozemské džihádisty obvinili z pokusu o zběhnutí a vzpouru. V pondělí to s odkazem na zprávy aktivistů z bašty IS v provincii Rakka uvedla agentura AFP.

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/396327-islamsky-stat-zabil-sve-bojovniky-z-nizozemska-byli-vzpurni.html

————————————————-

Evropská komise chce zrušit Ukrajině vízovou povinnost navzdory nizozemskému referendu

10. dubna 2016

Nizozemci ve středečním referendu asociační dohodu s Ukrajinou jasnou většinou odmítli a výsledek je platný, protože hlasování se zúčastnilo více než 30 procent voličů. Verdikt Nizozemců sice pro vládu není závazný, premiér Mark Rutte už ale přislíbil, že dřívější souhlas s dohodou vláda přehodnotí.

Evropská komise předloží tento měsíc návrh na bezvízové cestování Ukrajinců do Evropské unie, a to i přes odmítavý postoj Nizozemců v referendu vůči asociační dohodě s touto zemí. Agentuře Reuters to v neděli řekl vysoce postavený zdroj z EU. Brusel to chce udělat proto, že to už Kyjevu slíbil, uvedl zdroj.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/400053-evropska-komise-chce-zrusit-ukrajine-vizovou-povinnost-navzdory-nizozemskemu-referendu.html

————————————————

Facebook řádil v Nizozemsku. Umlčel stovky tisíc lidí, kteří nesouhlasí s uprchlíky

May 27 at 6:07am

Facebook se stal terčem ostré kritiky v Nizozemsku poté, co deaktivoval tři velmi sledované vlastenecké stránky. Dvě z nich se týkají podpory protiislámského bojovníka a šéfa Strany pro svobodu Geerta Wilderse.

Za poslední dva měsíce se po cenzurním zásahu společnosti Facebook odmlčely hned tři nizozemské stránky, které se profilují jako vlastenecké, euroskeptické a protiimigrační. Konkrétně byly deaktivovány stránky s názvem Liefde voor Holland (miluji Holandsko), Steun de PVV (Podporuji Stranu svobody Geerta Wilderse) a Ik doe GEEN aangifte tegen Wilders (Nemám nic proti Geertu Wildlersovi), které si získaly přízeň více než 200 000 fanoušků.

Facebook následně zablokoval i pokusy o obnovení stránek.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=559396717573605&id=152417991604815

————————————————

Holandský premiér Rutte vyjadril nádej, že Británia zostane v EÚ, a vyslovil sa proti referendám

13. júna 2016

Holandský premiér Mark Rutte vyjadril dnes nádej, že britskí voliči rozhodnú 23. júna v referende o zotrvaní svojej krajiny v Európskej únii a zabránia tzv. brexitu.

Holandský premiér zároveň pred europoslancami priznal, že je proti akýmkoľvek národným referendám. Za “katastrofálny” označil výsledok referenda zo 6. apríla, keď holandskí voliči odmietli podpis Asociačnej dohody medzi EÚ a Ukrajinou.

“Som absolútne proti referendám. A som úplne, úplne, úplne proti referendám o nadnárodných dohodách,” spresnil Rutte. Dodal, že jeho vláda potrebuje čas, aby našla spôsob, ako sa vyrovnať s výsledkom aprílového všeľudového hlasovania o dohode s Ukrajinou, aby rešpektovala vôľu voličov. Do úvahy prichádzajú rokovania o výnimkách z ustanovení Asociačnej dohody medzi EÚ a Ukrajinou.

Očakáva sa, že holandská vláda predloží príslušný návrh až po referende v Británii. Holandsko je jedinou krajinou EÚ, ktorá ešte neratifikovala dohodu o pridružení s Ukrajinou.

http://www.hlavnespravy.sk/rutte-vyjadril-nadej-ze-britania-zostane-v-eu-a-vyslovil-sa-proti-referendam/794445

—————————————-

Geert Wilders – autentické zážitky nizozemských občanů s žadateli o azyl

1.10.2016

15-minútové video diskusie holandského poslanca Geerta Wildersa s ostatnými poslancami, pri ktorom popisuje otrasné zážitky, ktoré majú holandskí občania s migrantmi čakajúcimi na azyl. Vládni politici sa mu snažia márne oponovať.

Vo videu cituje príbehy z listov, ktoré mu píšu jeho voliči a kde popisujú prípady obťažovania, násilia, krádeží a vyhrážok zo strany žiadateľov o azyl. Veľmi silné video, stojí za pozretie.

http://www.nwoo.org/2016/09/30/geert-wilders-autenticke-zazitky-nizozemskych-obcanu-s-zadateli-o-azyl/

—————————————

Holandský bagrista Michael L. vzbudil pořádné pozdvižení, když pověsil na Twitter svoji fotku se samopalem a prstem na spoušti. A nápisem: „Azylantský teror musí přestat! Přípravy jsou v plném proudu!

10. října 2016

Michaelovi prý azylant znásilnil neteř, a tak volá po pomstě. Když si policie na Michala došlápla, ukázalo se, že samopal je jen airsoftový, a tak byl propuštěn.

Co však je ilustrativní pro blbinec dnešní doby, je to, že zjitření společenských a levicových špiček (už ani ne mainstreamu) vzbudilo nikoli tvrzené znásilnění neteře azylantem (to je asi běžné), ale že Michael volal po ozbrojené obraně jako přiměřené.

http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/30939-pozdvizeni-dal-na-twitter-svou-fotku-s-kverem-azylantsky-teror-musi-skoncit-azylant-mu-znasilnil-neter.aspx

—————————————

Podle studie expertů Evropu do roku 2050 ovládne islám. V Belgii a Nizozemí je již dnes polovina novorozenců muslimů

13. října 2016

Podle studie německých expertů by se při stávajícím trendu měla Evropa do roku 2050 změnit ve většinově islámskou. Vyplývá to z prosté extrapolace stávajících trendů přílivu muslimských imigrantů a jejich porodnosti.

V některých evropských městech jako Rotterdam, Birmingham, Marseille či Paříž tvoří již dnes bezmála polovinu mládeže muslimové. V Belgii a Nizozemí je již nyní 50% novorozenců muslimských.

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16103-podle-studie-expertu-evropu-do-roku-2050-ovladne-islam-v-belgii-a-nizozemi-je-jiz-dnes-polovina-novorozencu-muslimu.aspx

————————————–

„Zamkněme před islámem dveře!“ Známý politik Geert Wilders napsal svou zkušenost s městy, kde mají problém s imigranty

3. 10. 2016

“Včera jsem navštívil Maassluis. Město u Rotterdamu, kde se domorodí holandští obyvatelé stali obětmi imigrantských mladíků marockého původu. Demolují se tam auta, vandalsky poškozují domy, lidem vyhrožují. Holanďané se už ve svém vlastním městě necítí svobodní a v bezpečí. Když místní rádiová stanice měla s několika oběťmi interview a o pachatelích referovala jako o Maročanech, dostala anonymní dopis: „Jste rasisté! Také na vás dojde! Já už to na starosti mít nebudu, protože jsem moc starý. Ale naši hoši jsou noví vojáci.“

Musíme skoncovat s imigrací z islámských zemí. V našich zemích je už islámu více než dost. Statistický úřad Evropské unie Eurostat očekává, že během následujícího půlstoletí do Evropy přijde 77 milionů imigrantů. Většina z nich je islámských. Jestli je nezastavíme, čeká nás katastrofa. Budeme kolonizováni a islamizováni. Přestaneme existovat. Už teď vidíme, jak rozvratná je i ta relativně malá skupina. Výzkum Amsterodamské univerzity ukázal, že 11 % muslimů v Holandsku je připravených pro islám použít násilí. To je více než 100 000 lidí.

Čím více islámu tu budeme mít, tím nebezpečnější a méně svobodnou se naše společnost stane. Udržme své země v bezpečí. A zamkněme před islámem dveře.

A nakonec, abychom zůstali svobodní, musíme svou svobodu ctít a využívat ji. Proto se já nikdy nevzdám své svobody slova. Ani v parlamentu ani nikde jinde.

Táhnou mě k soudu za to, že jsem se na meetingu zeptal členů strany, zda chtějí v Holandsku více Maročanů. 65 % marockých mladíků v Holandsku bylo podezíráno ze zločinných aktivit. S šestinásobně vyšší četností jsou podezíráni z násilného zločinu než domorodí Holanďané a s 22 násobně vyšší četností se účastní pouličních loupeží. Také tvoří téměř 80% holandských džihádistů cestujících bojovat do Sýrie za IS. Jen minulý týden byl v Rotterdamu zatčen holandský Maročan za zásobování francouzských džihádistů Kalašnikovy a výbušninami. Nicméně podle veřejného prokurátora je ptát se holandských voličů, zda chtějí v Holandsku více nebo méně Maročanů, trestný čin.

Ale bez ohledu na výsledek procesu, budu nadále mluvit. Žádný soudce mě nikdy neumlčí. A ani žádní džihádisté neuspějí. Už dvanáct let jsem na seznamu smrti několika organizací islámského teroru od al-Kaidy, přes IS až k Talibánu. Jsem po 24 hodin 7 dnů v týdnu pod policejní ochranou. Bydlím v zabezpečeném domě a vozí mě pancéřovými vozy, na veřejnosti vystupuji v neprůstřelné vestě a před soudem budu v upraveném bunkru. Nikdy ale nebudu potichu.

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8885-islam-politik-imigranti-wilders

————————————

Geert Wilders – Nizozemsko je naše země

Záznam z parlamentnej diskusie 21.9.2016. V nej Wilders predkladá požiadavku, aby kriminálnikom, ktorí majú dvojité občianstvo, bolo odobraté holandské občianstov a boli vyhostení do krajiny pôvodu.

Video ukazuje, ako sa do Wildersa provokatívne navážajú poslanec zo strany Zelených a poslanec tureckého pôvodu, ktorý je známy tým, že aktívne podporuje rôzne protiholandské demoštrácie.

V závere videa Wildes hovorí, že ho nasledujúci deň čaká ďalší súd za to, že povedal kritický názor na kriminalitu imigrantov – názor, ktorý zdieľajú milióny Holanďanov. Napriek tomu ide kvôli tomuto vyjadreniu pred súd.

https://www.youtube.com/watch?v=VLO-9129ASY

This entry was posted in Nemecko a imigračná vlna. Bookmark the permalink.