Chemtrails zabíjajú vtáky a hmyz. Všimli ste si, že z ulíc zmizli holuby?

V poslednej dobe som sa stretol so zmienkami o prípadoch masového úhynu vtákov a hmyzu v dôsledku práškovania chemtrailami. Skúsil som sa teda pozrieť na to bližšie. Tu je výber z článkov a diskusií:

——————————————–

V diskusii na youtube pod videom o extrémnom chemtrailovom dni v Londýne sa objavila okrem iného takáto zmienka.

Chickpea the Tortie: “Všimli ste si, že v Londýne už nezostali prakticky žiadne holuby?”

Tony Browne: “A tiež vrabce, prakticky vyhynuli a taktiež výskyt hmyzu poklesol o 90%”

———————————————-

Z diskusie, rozoberajúcej vyššie uvedené video:

“[…] V mojom okolí síce ešte zopár holubov stále prežíva, ale zarazilo ma, že všetky vyzerajú v posledných mesiacoch strašne nezdravo. Majú špinavé perie, akoby nocovali v odpadkových kontajneroch – rozcuchané, a s hnedou alebo čiernou farebnou prímesou. Vyzerajú dosť odpudivo. Pred pár dňami som tiež videl čierneho drozda, ktorý mal na hlave škvrnu šedivého peria. Tiež je zaujímavé, že tu nelieta prakticky žiaden hmyz – ani včely, ani muchy, ani komáre. Nie že by mi tie komáre vyslovene chýbali k životu, ale spomínam si, že v minulých rokoch som sa bál otvoriť v noci kvôli nim okno. A teraz som si uvedomil ešte jednu vec: ani okolo odpadkových košov nelieta žiaden hmyz, hoci v minulosti tam bývali bežné roje múch a ôs…”

“teraz som si uvedomila, že po iné roky keď bolo takto teplo a vlhko, tak sa nedalo kvôli komárom ísť von a tento rok naozaj akoby ich nebolo…”

http://www.nwoo.org/2016/08/10/eth-zurich-prokazala-hlinik-a-dalsi-latky-v-kondenzacnich-stopach/

———————————————

Z diskusie:

Maroš says:    August 12, 2016 at 17:17

“tu na juhu Slovenska to máme každý deň od konca apríla 2016, striekajú aj vo viacerých etážach nad sebou – spočiatku to bolo len nad vrstvou oblakov typu cumulus. Z našej lokality vymizli sovy a po húsenicovej kalamite som zaregistroval aj zmiznutie netopierov […]”

https://diskuter.wordpress.com/2016/02/08/historia-chemtrails-na-starych-fotkach/#comment-55

———————————————

Príbeh mŕtvych lienok.

http://globalskywatch.com/stories/my-chemtrail-story/chemtrail-information/dead-ladybugs.html

Keď sme sa nasťahovali do nového domu v blízkosti Bangoru, čakalo nás zopár prekvapení. Tento dom má zvláštny každoročne sa opakujúci fenomén. Každú jar býva zaplavený lienkami (berušky). Stovkami lienok.

Verte mi, bolo to dosť podivné a spočiatku pre mňa dosť nepríjemné, ale zvykol som si. Laura ako veľká milovníčka zvierat do nich nechcela zasahovať. Bolo tiež zjavné, že snaha vyhnať ich von, bude neúspešná.

V skutočnosti to nebolo až tak hrozné. Vo všeobecnosti lienky proste iba vyliezli hore po stenách a tam sa zhlukli dokopy. Po väčšinu doby sa nám nijak neplietli do cesty, takže sme s tým proste žili.

Čo je pozoruhodné, držia sa takto pokope až do polovice zimy, kedy od neskorej jesene sú prakticky nehybne natlačené v rohoch stropu. A potom v jeden deň všetky zmiznú.

Toto sa stalo v roku 2008. Išiel som spať s viac než stovkou lienok, nehybne natlačených v rohoch mojej spálne a keď som sa zobudil, všetky boli preč, do poslednej jednej. Zdá sa, akoby sa vydali masový exodus uprostred zimy počas jediného záhadne významného dňa. Príroda je tak fascinujúca.

Potom sa všetko zmenilo.

Prvý úhyn.

V apríli 2009 sa začala objavovať nová várka lienok. Pribúdalo ich každým dňom.

Začiatkom mája ich bola približne 1/3 z očakávanej celkovej populácie. Bolo ich v dome prinajmenšom niekoľko stoviek, sediace na stenách poblíž stropu, podobne ako po všetky predošlé roky.

Niekoľko dní od začiatku mája sme zažili tri noci extrémne silného chemtrailového sprejovania. Bol to ten typ sprejovania, ktorý robí vzduch pre mňa nedýchateľný a núti ma ísť do kúpeľne a zapnúť sprchu, aby som mohol dýchať.

Počas tejto silnej práškovacej kampane všetky lienky uhynuli. Úplne všetky. Boli všade po zemi. Ani jedna neprežila. Táto udalosť bol prvý extrémne silný sprejovací deň, odkedy sa v tejto sezóne po prvý raz objavili lienky.

Druhý úhyn

Na jar 2010 sa zopakovalo to isté. Jediný rozdiel bol v tom, že populácia lienok bola výrazne menšia, možno 1/10 obvyklého počtu.

Domnievam sa, že táto menšia populácia bola dôsledkom toho, že v predošlom roku uhynuli skôr, než stihli dokončiť svoj reprodukčný cyklus. Teraz aj táto malá populácia uhynula a ja sa domnievam, že v budúcom roku bude ich populácia blízka nule.

Čo ďalšie vymiera?

Spomínate si na veľké vymieranie včiel? O tom sa veľa písalo, takže ste o tom určite počuli.

Čo už bolo menej spomínané v mainstreamových médiach, bol masívny úhyn ďalších zvierat ako sú žaby a netopiere.

Pri analýze úhynu včiel sa mnohí domnievajú, že niečo oslabilo ich imunitný systém a umožnilo tak infekciu nejakým vírusom, ktorý ich zabil.

Ortuť je veľmi dobre známi oslabovač imunity u ľudí. Ak majú ľudia trvalo zvýšené hladiny ortute, objavujú sa u nich oportunistické infekcie ako Helicobacter pylori a candida.

Keď vezmem do úvahy moje dve skúsenosti s chronicky oslabeným imunitným systémom spôsobeným ortuťou (prvý prípad zo “strieborných” zubných výplní, druhý z chemtrailov), musíme si položiť otázku, či nemôžu byť chemtrails tiež hlavnou príčinou týchto infekcií u zvierat.

———————

Chemtrails zabil včely

http://globalskywatch.com/stories/my-chemtrail-story/chemtrail-information/chemtrails-killed-the-bees.html

[…] Žil som v Západnom New Yorku od roku 2003 do 2008. Prechádzal som sa rád lúkami západného New Yorku a poliami bohatými na trávu a ďatelinu. Hučalo to tam husto aktivitou tisícok včiel, ktoré vytvárali upokojujúce bzučanie vo vzduchu ako tichý hluk vzdialeného amfiteátra.

Človek sa neodvážil ísť cez lúku s bosými nohami. Nech ste stáli kdekoľvek na lúke, videli ste kedykoľvek cez deň okolo seba stovky včiel. Za celý svoj život som nevidel nič podobné.

Potom sa všetko zmenilo.

Presťahoval som sa do Jamestownu (súčasť New Yorku, pozn. prekl.) v roku 2003 a mal som nádherný výhľad na mesto a oblohu z okna môjho domu, avšak v roku 2005 som spozoroval začiatok každodenného chemického aerosolového (“chemtrailového”) sprejovania. Lietadlá odrazu začali prichádzať každý deň o 15h popoludní a sprejovali až do 19h, pričom zmenili v priebehu menej ako 4 hodín oblohu na kompletne zatiahnutú. Intenzita a frekvencia sprejovania sa v priebehu zimy zvyšovala, ale naďalej sa držala predvídateľného harmonogramu.

V nasledujúcu jar už nebolo vonku žiadne bzučanie. Prakticky všetky včely boli preč. Po celú dobu, čo si pamätám, že som navštevoval toto miesto, pamätám si včely. Ale tento rok – počas prvého leta odkedy začal chemtrailový útok – včely náhle, po prvý raz, zmizli.

Je to len číra náhoda, že úplne prvá vlna úhynu včelej populácie nastala v lete bezprostredne nasledujúcom po začiatku chemtrailov?

Určite nie.

[V nasledujúcej pasáži spomína tvrdenia vedcov, že za úhyn včiel je zodpovedné používanie pesticídov a tvrdí, že tieto vedecké práce sú úmyselne zavádzajúce a sponzorované korporátnym priemyslom v snahe odviesť pozornosť verejnosti od skutočnej príčiny. Kvôli stručnosti neprekladám…]

V Jamestowne sa nepoužívali žiadne pesticídy a ani tu v Maine, ale jedovaté chemtraily zapĺňali oblohu v oboch lokalitách. Dva a pol roku od úhynu včiel som bol (zo zdravotných dôvodov vyvolávaných chemtrailami) prinútený presťahovať sa z Jamestownu, aby som si zachránil vlastný život. Včely túto možnosť nedostali.

Bohužiaľ, mnohí si doteraz nevšímajú, čo sa deje nad našimi hlavami, ale pre tých, ktorí tomu venujú pozornosť, je pravda zjavná: Chemtraily zabili včely.

Reakcia od čitateľky:

Jeden blízky priateľ mi rozprával, že v dobe, keď žil pred niekoľkými rokmi vo Vacaville CA, vídal lietadlá, ako každé ráno na svitaní kreslili na oblohu biele čiary a o pár minút neskôr videl zem úplne posypanú mŕtvymi včelami! Ako z polovice pôvodný indián je vynikajúci pozorovateľ prírody a prírodných javov. Čítala som tvoj článok, kde si meral čas medzi tým, kedy je chemtrail vypustený a kedy dosiahne jeho spad až po zem. Je k neuvereniu, že je to tak krátky čas, ale určite máš pravdu. Barbara

UPDATE June 7, 2015

Nový výskum: Vedci udávajú hliník ako pravdepodobný kľúčový faktor zodpovedný za úhyn včiel.

Nová štúdia publikovaná 4. júna 2015 odhaľuje hliník ako jednu z príčin úhynu včiel. Táto štúdia udáva niekoľko šokujúco úprimných vyhlásení:

Zatiaľ čo posledná pozornosť bola uprená na pesticídy, iné znečisťovače životného prostredia boli vo veľkej miere ignorované“.

Verím, že meranie hliníka bolo úmyselne ignorované korporáciami ovládanou vedeckou komunitou s cieľom predísť upútaniu pozornosti na prebiehajúcu hliníkovo-aerosolovú sprejovaciu kampaň.

Hliník je v súčasnej dobe najvýznamnejší zdroj enviromentálneho zamorenia…

Takže napokon poctiví vedci – neovládaní vládou a priemyselníkmi – pripúšťajú, že hliník je nový a významný problém.

Odkiaľ však všetko toto hliníkové znečistenie pochádza? Všetky dôkazy smerujú k prebiehajúcim aerosolovým rozprašovacím program, ktoré sú prevádzkované v množstve krajín po celom svete.

Od začiatku to bol môj názor, že hliník je primárna príčina úhynu hmyzu. Bezprecedentné práškovanie veľmi jemným hliníkovým prachom zdecimovalo populácie hmyzu, spôsobilo masový úhyn zvierat a náhly nárast výskytu rakoviny pľúc na pozíciu #3 príčin smrti, bez ohľadu na to, že fajčenie je v súčasnosti na historickom minime.

————————-

Animal/Plant Die-Offs – Various Articles

[pozn. prekladateľa: zatiaľ nebudem prekladať. Je to súhrn rôznych článkov o masovom úhyne najrôznejších zvieracích druhov o ktorom sa autor domnieva, že má súvis so začiatkom chemtrailových sprejovacích kampaní:

– rekordný úhyn mláďat veľrýb

– rekordný úbytok výskytu hadov

– úhyn kolónií lienok

– masový úhyn netopierov v severovýchode USA

– masový úbytok včiel

– celonárodný úbytok stromov

– testy pôdy: zvýšený výskyt hliníka

– masový úhyn pelikánov v Kalifornii

– vtáky padajúce mŕtve z oblohy

– záhadné malé škvrnky pripomínajúce popáleniny na listoch obilia

– prípad z Austrálie, kde tiež padali z oblohy mŕtve vtáky. Pitva ukázala silnú otravu ťažkými kovmi.

– premnožené pavúky. Pravdepodobná príčina je masový úhyn ich prirodzených nepriateľov

– štúdia ukazuje skracujúcu sa priemernú dĺžku života v USA.

– prípady náhlych otráv spojených s báriom koncentrovaným v hríboch.

http://globalskywatch.com/chemtrails/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1285#Post1285

——————————————————-

Doplnené 27.9.2016

Ďalšie reakcie z diskusií

pražská vlaštovka | 26.09.2016

Samozřejmě,že je to tak -a možná ještě horší,než v článku popsáno.Už jsem to někde zmiňovala ,myslím na NWOO,pozoruji tento otŕesný trend již delší dobu.Toto léto nebyl u nás na Vysočině skoro žádný hmyz ,všude se kácí jak o závod ,sucho ,i stromy byly zešedlé,smutné a bez života.a nebylo to jen suchem ..bylo to absencí života ,na který jsme byli vždy zvyklí a ani jsme ho jaksi zpozadí moc nevnímali.Ale tohle ticho bez bzukotu je omračující.Jsem nešťastná […]

http://www.quintus-sertorius.net/news/o-pripadoch-masoveho-uhynu-vtakov-a-hmyzu-v-dosledku-praskovania-chemtrails/

pražská vlaštovka napsal:    14.6.2016 (19.25)

všimla jsem si ,že je vůbec katastrofálně málo hmyzu a to všude…nejen u nás..
v itálii kupř.jsem viděla v tomto roce (vlastně teď na začátku sezóny,kdy se vše probouzí a rodí,jestli bude mít za chvíli CO se probouzet a rodit) na obloze šmetrovat
snad pět svých sestřiček a MOUCHY ŽÁDNÉ! zato tam byli takoví zvláštní okřídlení hnědí brouci … […] ..pozorovala jsem to na vosách před pár lety-šílené invaze vos , prostě všude a najednou nic ..jakoby se vydaly z poslednich sil..prostě vosy nejsou.. Také jsem viděla,že byly odstraněny v restauracích apod. „odstřelovače“ hmyzu,protože zkrátka žádný není!!!?? […]

http://www.nwoo.org/2016/06/14/bayer-zaluje-cely-kontinent-za-zachranu-vcel/#comment-399433

 

Ďalšie články z rubriky Chemtrails:

https://diskuter.wordpress.com/category/chemtrails/

This entry was posted in Chemtrails. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s