Sorosove dokumenty 2. časť

Prvá časť tu.

George Soros: “Som blázon, ktorý chce mať vplyv. Som ako boh”

Veľmi zaujímavý článok, ktorý sa oplatí prečítať celý.

Prvá polovica článku sa venuje snahám Sorosa ovplyvňovať zákonodarstvo iných krajín. Je tu popisovaný prípad Írska, kde sa Soros pokúša eliminovať protipotratové zákony. V tejto súvislosti je spomínané, že Soros bohato financuje írske potratové hnutia a skupiny bojujúce proti írskym pro-life organizáciam.

Druhá polovica článku je ešte zaujímavejšia. Cituje početné Sorosove megalomanské vyjadrenia pre média:

Vždy som sa na seba díval ako na boha. Pravdu povediac od detstva som v sebe nosil mesiášske fantázie, o ktorých som cítil, že ich musím kontrolovať, ináč ma môžu dostať do problémov.

Je to druh choroby, keď sa považujete za boha, za tvorcu všetkého, ale cítim sa spokojne, pretože som to začal uskutočňovať.“ Ako podotýka server usanewsflash.com, ak „blázon“ disponuje biliónmi, nikdy nie je „irelevantný“ …

Som niečo na spôsob deus ex machina. Som niečo výnimočné. Som veľmi spokojný so svojím obrazom na verejnosti, pretože som ho vytvoril sám. Reprezentuje to, ako chcem aby ma ľudia vnímali, nie aký som. Viete v skutočnosti nie som nezištný filantrop. Som veľmi egocentrický“… uviedol v roku 1994 pre New York Times.

Pred svojím životopiscom Michaelom Kaufmanom poodkryl svoju dušu: “Som blázon, ktorý chce mať vplyv.“ Soros sám uvádza, že v jeho rodine sa vyskytli psychické poruchy, jeho starý otec trpel paranoidnými predstavami. “V mojej rodine je veľa šialenstva. Zatiaľ sa mi podarilo tomu uniknúť,”

Server končí svoj článok o osobnosti tohto vplyvného muža, citáciou z jeho knihy Soros o Sorosovi: “Neakceptujem zákony zavedené inými… V obdobiach kedy sa menia režimy, normálne zákony neplatia.“

http://www.hlavnespravy.sk/george-soros-poodkryl-svoju-dusu-som-blazon-ktory-chce-mat-vplyv/824635

————————————————————

George Soros: ‘I Am A God, I Created Everything, I Control America And Hillary Clinton’

Anglická verzia vyššie citovaného článku. Obsahuje viac podrobností, mimo iného aj takýto citát:

“Next to my fantasies about being God, I also have very strong fantasies of being mad,” Soros said on British TV. “In fact, my grandfather was actually paranoid. I have a lot of madness in my family. So far I have escaped it.“

voľne preložené: „Okrem mojich predstáv, že som Boh, mám tiež veľmi silné predstavy, že som šialený“, povedal Soros v britskej televízii. „V skutočnosti môj starý otec trpel paranojou. V našej rodine je mnoho prípadov šialenstva. Ja tomu zatiaľ úspešne unikám“.

https://www.superstation95.com/index.php/world/1886

————————————————————

Z diskusie:

Soros oficiálne podporuje napr. politické strany Bélu Bugára, mimovládky, nadáciu F.A.Hajeka, patria mu televízie napr. TA 3, CNN, BBC, farma firmy, Ligu proti rakovine a podobné satanské spolky.

http://www.hlavnespravy.sk/george-soros-poodkryl-svoju-dusu-som-blazon-ktory-chce-mat-vplyv/824635#comment-2862412621

————————————————–

Reportáž TV Prima z 26.8.2016 2:30 min, 74 000 zhliadnutí.

Sorošov pápež. Z Františka je politický agitátor

https://www.facebook.com/LuboHudoFanklub/videos/1055313917878347/

————————————————–

“ANALYTICI” AKOŽE-NEZISKOVÝCH ORGANIZÁCIÍ
… o ich vplyve na vysokú politiku, verejnú mienku a celkové smerovanie Slovenska. Ale ako sa to vplývanie deje?
Deje sa to najmä prostredníctvom médií každého typu, v ktorých predstavitelia a zamestnanci týchto akože-mimovládnych organizácií (nazývaní ako: odborníci, analytici, politológovia, sociológovia a pod.) dostávajú priestor šíriť názory a postoje. Je im poskytovaný obroský mediálny priestor pre agitáciu a lobovanie v prospech určitých tém a skupín. A ako sa hovorí, koho chlieb ješ, toho pieseň spievaj, tak aj tu sa dá predpokladať, že tieto organizácie a ich “ANALYTICI” zastupujú práve záujmy tých, ktorí financujú ich chod.

– Nadácia Pontis
– Inštitút ľudských práv – Human Rights Institute
– INEKO
– Iniciatíva Inakosť
– Aliancia Fair-play
– Inštitút pre verejné otázky (IVO)
– Nadácia otvorenej spoločnosti
– Transparency International Slovensko
– Nadácia F. A. Hayeka
– Inštitút zamestnanosti
– Amnesty International Slovakia

https://m.facebook.com/LuboHudoFanklub/posts/1056160704460335

 

—————————————————

Boris Kollár na adresu Sorosových neziskoviek.

Veľmi ostré vyjadrenie Borisa Kollára, poslanca a šéfa strany „Sme Rodina“ na tému Sorosom financovaných neziskoviek

http://medzicas.sk/boris-kollar-opat-rozprudil-diskusiu/

—————————————————

Do akej miery je štátna moc na Slovensku infiltrovaná mimovládkami ?

[…] Aj vytrvalá snaha na rozpustenie strany Mariana Kotlebu má, ako sa zdá, viac mimovládkarske pozadie, než by v tom bol záujem Róberta Fica. Róbert Fico týmto ťahom nemôže získať nič, voliči rozpustenej strany voliť Smer iste nebudú. Nikdy. To skôr Smer (aj ostatné štandardné strany) môžu zase nejaké to % popularity stratiť u svojich súčasných voličov. Občania sa právom pýtajú, prečo sa venuje toľko energie na rozpustenie práve tejto strany.

[…] A na druhej strane, čo so stranou, ak zistíme, že je infiltrovaná mimovládnymi subjektami napojenými na zahraničie? Uvažovať tiež nad jej rozpustením, alebo nie ?

[…] Otázka však je, do akej miery je Smer “prelezený mimovládkarmi”. Do akej miery má ešte Róbert Fico vôbec kontrolu nad svojím parlamentným klubom a exekutívou a do akej miery sa rozhodnutia rodia v centrálach “mimovládnych” organizácií ? A to platí aj pre rezorty, ktoré vedú nominanti Smeru.

Únik dokumentov z mailovej pošty ambasád USA, ako aj z centrály mimovládiek riadených George Sorosom, je pre mnohých politikov nepríjemným. Iste aj pre ministra za stranu SMER – Sociálna demokracia, Miroslava Lajčáka.

Toho si najnovšie zobral na “mušku” bloger Radoslav píšuci na webe Pravdy. V jeho najnovšom článku nájde čitateľ niekoľko zaujímavých informácií (doložených linkami na iné zdroje) o ministrovi, ako aj ohľadom “dofinancovania” tzv. neziskového sektoru cez granty z Ministerstva zahraničných vecí.

http://medzicas.sk/do-akej-miery-je-statna-moc-na-slovensku-infiltrovana-mimovladkami/

—————————————————————–

Tuneluje Soroš cez Lajčáka štátnu kasu?

[…] „Dnes je opäť minister Lajčák súčasťou medzinárodného škandálu v réžii wikileaks, tentokrát v súvislosti s volebnou kampaňou Hillary Clinton. Meno Lajčák sa objavuje v zozname mien, ktoré Soros odporúča Clintonovej ako vhodné osoby pre úlohu mediátorov v Albánsku. […] Zaujímavosťou je fakt, že spoločnosť v správe mu robia Carl Bildt a Martti Ahtisaari, osoby konšpirátormi zaradené do zoznamu členov „Committee of 300“, mýtického spolku, ktorý vedie svet k NWO a je v hierarchii nad spolkami ako Bildenberg, Rímsky klub, rôzne think tanky a slobodomurárske lóže.“

článok ďalej spomína viacero sloveských mimovládok, presadzujúcich Sorosovu agendu, ktoré dostali štedré granty od ministerstva zahraničia:

…EsFem pretláčajúca gender agendu dostala 6000 eur z našich peňazí na akciu s názvom „Vedieť viac o ľudských právach žien“

…Iniciatíva Inakosť na Filmový festival inakosti 2016 propagujúci LGBTI agendu z našich spoločných peňazí zinkasovala rovných 30 000€

…Queer Leaders Forum pre akciu Q-centrum 2016: poradenstvo a výskum zinkasovala rovných 25 000 €.

…projekt organizovaný Občianskym združením SRDCE PRE TALENTY tzv. Víkend ľudských práv 2016 […] 15 000,00 €

A toto všetko z peňazí nás všetkých v čase keď novinové titulky plnia správy o tom, kde komu posudková lekárka zobrala 30 eur, či iný peňažný príspevok, ktorý rodičom chorých detí aspoň čiastočne uľahčuje finančnú situáciu v ich ťažkom boji.

http://radoslav.blog.pravda.sk/2016/08/25/tuneluje-soros-cez-lajcaka-statnu-kasu/

————————–

O Lajčákovi z diskusie:

M. Lajčák bol ,,Ríšsky protektor USA v Bosne”, kde mal právo zrušiť akýkoľvek parlamentom schválený zákon a toto právo na pokyn Ríše aj využil.

Tri dni po spomínanom zaúkolovaní, kedy Soros dával H. Clinton pokyny, ako sa majú zachovať USA aj EU, bol Lajčák vymenovaný do funkcie sprostredkovateľa krízy v Tirane.

Lajčák rečnil v decembri r. 2013 aj na Majdane, spolu s ďalšími kádrovými rezervami Globalizátorov a Elít USA.

Dnes Lajčák kandiduje na šéfa OSN.

Soroš už pred časom nechal Annanovi pripraviť ,,Povinnosť chrániť” a ,,Princípy vojenského zásahu”, ktoré Globalizátorom, ovládajúcim OSN, umožnia zjednodušiť vojenský zásah kdekoľvek sa im zachce.

Lajčák, aj ostatní kandidáti sú ľudia, ktorí ,,budú držať lajnu”.

domino 26.08.2016 10:53

http://debata.pravda.sk/debata/blog-radoslav-166-2016-08-25-tuneluje-soros-cez-lajcaka-statnu-kasu/

——————————-

George Soros a jeho peniaze. Kam až siahajú nitky tohoto muža?

“Čo má spoločné hnutie Occupy Wall Street s gréckou imigračnou politikou? Prezidentská kampaň Hillary Clintonovej s pro-potratovým hnutím v Írsku? Americké hnutie Black Lives Matter s európskymi politikmi podporujúcimi masovú imigráciu z Blízkeho východu a afrických krajín? Zdanlivo nič. A predsa je tu jeden spojovací prvok: George Soros a jeho peniaze.”

Veľmi zaujímavý článok, oplatí sa prečítať celý. Tu jeden úryvok:

„…na príklade amerického hnutia Black Lives Matter. Toto hnutie za minulý rok získalo od Sorosom ovládaných spoločností 650 000 dolárov. Až dovtedy požívala polícia v spoločnosti vysoký rešpekt “ako domáci ekvivalent armády.” Čo sa stalo po objavení BLM? Hnutie sa ukázalo ako “sociálna sila, ktorá zmenila politickú podporu polície” a to tvrdením, že americká polícia nie je silou dobra, ktorej úlohou je udržiavať poriadok, ale nástrojom útlaku belochov voči černošskému obyvateľstvu. Ak polícia vymáha právo v prevažne afro-amerických komunitách, je to prezentované ako neodmysliteľne rasistický čin. Glick vysvetľuje, že logickou odpoveďou polície je za prvé demoralizácia ich príslušníkov, ktorí sú sami kriminalizovaní, za snahu udržať ich mestá bezpečné pred zločincami a za druhé neochotu použiť prinucovacie prostriedky v situácii, ktorá to vyžaduje zo strachu, že budú obvinení z rasizmu. Takže radšej preferujú nečinnosť.“

Článok sa ďalej venuje témam Sorosovho megalomanstva, financovaniu kampane Hillary Clinton, podpory imigrácie, zasahovania do európskych volieb, financovaní skupín snažiacich sa o uzákonenie homosexuálnych manželstiev, ako aj skupín bojujúcich za “unisex toalety”.

http://www.hlavnespravy.sk/george-soros-a-jeho-peniaze-kam-az-siahaju-nitky-tohoto-muza/825141

——————————-

Kauza uniknutých dokumentov Georgea Sorosa sa týka aj pápeža Františka

“Všetko sa údajne odohralo počas minuloročnej návštevy pápeža Františka Spojených štátov. Sorosova nadácia využívala blízkych pracovníkov pápeža Františka, aby presadila Sorosove politické plány. Nadácia mala za to zaplatiť 650.000 dolárov. Pápež mal prehovárať katolíkov, aby v prezidentských voľbách volili Hillary Clintonovú. […]

Americké médiá si tiež všímajú Sorosovu snahu o zmiernenie protiimigrantských zákonov. Soros napríklad kritizoval zavedenie biometrických údajov o nelegálnych migrantoch.

Jeho imigračné názory sa však netýkajú len USA, zapája sa aj do európskej migračnej politiky.

Jeho najväčším odporcom je maďarský premiér Viktor Orbán. “Jeho meno je možno najsilnejším príkladom tých, ktorí podporujú všetko, čo oslabuje národné štáty, podporujú všetko, čo mení tradičný európsky životný štýl,” povedal Orbán na Sorosovu adresu. Sorosova odpoveď znela takto: “Jeho (Orbánov) plán má za cieľ ochranu národných hraníc a utečencov považuje za prekážku. Náš plán má za cieľ ochranu utečencov a národné hranice považujeme za prekážku.”

http://www.hlavnespravy.sk/kauza-uniknutych-dokumentov-georgea-sorosa-sa-tyka-aj-papeza-frantiska/825700

 

Pokračovanie tu: Sorosove dokumenty 3. časť

This entry was posted in Sorosove dokumenty. Bookmark the permalink.