Merkelovej utečenci – krádeže, znásilnenia a hrubé násilie – 2. časť

V prvom článku som urobil preklad vzorky správ o násilí “utečencov” proti nemeckým ženám.

Problémy s útokmi imigrantov sú ale na všetkých frontoch. Zámerom tejto sumarizácie nie je urobiť zoznam všetkých najkrikľavejších incidentov poslednej doby. Skôr je to akási reprezentatívna vzorka prípadov, na základe ktorej si môže človek vytvoriť predstavu o tom, aká je skutočná situácia v Nemecku. Medializované teroristické útoky sú iba príslovečnou špičkou ľadovca, o zbytku “bežnej” imigrantskej kriminality sa mlčí.

—————————

Střet kultur: Pokrývači se bránili proti migrantům nastřelovacími pistolemi

6.8.2016

Zřejmě na protest proti stěhování do jiného uprchlického tábora seděli demonstrativně na vozovce u Bruchsalu dva migranti.

Přijíždějící auto muselo zastavit a tři cestující vystoupili a šli obhlédnout situaci.

V tu chvíli dva sedící migranti vyskočili a zaběhli do křoví, aby se vzápětí vrátili zpět spolu s dvacetipěti dalšími migranty, z nichž někteří třímali dřevěné tyče.

Protože němečtí cestující byli pokrývači, měli sebou nástroje, které šly použít jako zbraně a tak vytáhli na migranty železné tyče a nastřelovací pistole.

To zřejmě migranty zastrašilo a ke střetu na štěstí nedošlo.

Policie se dostavila, až když řemeslníci odjeli. Sebrala migrantům tyče a posléze dostihla i řemeslníky a zabavila jim nastřelovací pistole.

Policie nyní zkoumá obvinění z přitěžujícího útoku proti oběma stranám.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/13171/ , http://www.epochtimes.de/politik/deutschland/fluechtlinge-drohen-autofahrern-mit-holzlatten-handwerker-greifen-zu-nagelschussgeraeten-a1918842.html

—————————

Berlin: Žiadateľ o azyl pobodal niekoľko žien, pred súdom sa obhajoval “nutnou obranou”

3.8.2016

Berlínska prokuratúra obžalovala 27 ročného Tarika A., že začiatkom roka napadol nožom niekoľko žien.

Podľa obžaloby bodol 13. februára 30-ročnú ženu bezdôvodne do stehna. O niekoľko minút neskôr napadol 34-ročnú tehotnú okoloidúcu. O niekoľko minút neskôr bodol ďalšiu 29-ročnú ženu nožom do stehna.

Po tom, čo 16. februára znovu pobodal ďalšiu ženu do nohy, bol zadržaný políciou. Pred súdom sa obhajoval: “Tá žena ma prenasledovala. Cítil som sa ohrozený”. Tvrdil, že obeť plánovala únos jeho rodiny.

Okrem toho sa priznal, že v decembri 2015 zlomil nos tehotnej žene a viacero žien zbil. “Iba som zboxoval dve alebo tri ženy, nič mimoriadne”, tvrdil.

Štátna prokuratúra udáva, že v dôsledku “akútnej psychickej poruchy” nie je páchateľ za svoje činy zodpovedný a súd má rozhodnúť, či pôjde na psychiatrické liečenie.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/13160/ , http://www.anonymousnews.ru/2016/08/03/berlin-aus-spass-mehrere-frauen-niedergestochen-asylforderer-beruft-sich-auf-notwehr/

—————————

Dortmund: Masívne násilné výtržnosti na úrade pre imigráciu. VIDEO

1. augusta 2016 došlo k rozsiahlym násilným výtržnostiach na Dortmundskom spolkovom úrade pre imigráciu. Po tom, čo sa v čakárni do seba verbálne pustili viacerí žiadatelia o azyl a zamestnanci úradu, lietali vzduchom stoličky a vybavenie úradu.

Ďalšie info z iného zdroja

Spor mezi migranty se vyústil v hromadnou rvačku v německém středisku pro registraci uprchlíků v Dortmundu. Došlo dokonce na židle. Videozáznam tohoto incidentu zveřejnil na své stránce na Facebooku jeden občan Německa. Jak píše Das Bild, bylo v důsledku rvačky zraněno pět lidí včetně jedné ženy. Strážci pořádku zadrželi tři mladíky, po výslechu však byli propuštěni.

Nemecký komentár pod videom píše:

“Tvrdé boje s nožmi v Dortmunde medzi moslimskými utečencami, bitky sa zúčastnili aj ženy, národnosti útočníkov a výsledok stretu neznáme”.

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8486-migrant-rvacka-stredisko-uprchlik

——————–

Násilné výtržnosti v berlínskej utečeneckej ubytovni. Ochranka napadnutá železnými tyčami

3.8.2016

Skupina azylantov robila večer pred ubytovňou krik. Vzhľadom na to, že už bola pokročilá hodina a nočný kľud, chcel jeden zo zamestnancov bezpečnostnej služby rebela ukľudniť, následne však situácia prudko eskalovala.

28-ročný imigrant udrel ochrankára do tváre, následkom čoho ten útočníka od seba reflexívne odsotil. Vzápätí sa na ochrankára vrhla skupina asi 10 imigrantov.

Bolo nutné troch ďalších zamestnancov, aby vyslobodili svojho kolegu zo zúriaceho a mlátiaceho davu. Ochrankári sa utekali skryť pred agresívnym davom do priestorov ubytovne, avšak dav imigrantov ich prenasledoval. S drevenými doskami a železnými tyčami mlátili “inžinieri” ochrankárov tak dlho, až kým nedorazila polícia.

Dokopy bolo treba 9 policajných áut a 4 policajných psov, kým zvládli s “inžiniermi” urobiť poriadok. Po tom, čo boli spísané osobné údaje, boli útočníci napriek zjavným dôkazom znovu prepustení.

Z textu nebolo dostatočne zrejmé, čo presne sa v rámci lynča v ubytovni udialo. Z iného zdroja udalosť vyznieva tak, že sa ochrankári zabarikádovali v budove, zatiaľ čo imigranti po nich hádali drevené dosky, stoličky a železné tyče, až do príchodu polície.

http://www.anonymousnews.ru/2016/08/01/gewaltexzess-im-berliner-fluechtlingsheim-wachschutz-wird-mit-eisenstangen-attackiert/ , http://www.zvedavec.org/vezkratce/13158/

—————————

Kiel: Migranti zmlátili policajta. Skončil s ťažkými zraneniami v nemocnici

3.8.2016

V meste Kiel bol počas legitimovania imigranta napadnutý a pri tom ťažko zranený jeden policajt. 37 ročný policajt chcel údajne spolu s ďalším kolegami skontrolovať totožnosť istej vysokoagresívnej skupiny ľudí a bol okamžite zmlátený 20-ročným útočníkom.

Utrpel pri tom zlomeninu očnej dutiny, lícnej kosti, viacnásobnú zlomeninu nosa ako aj roztrhnutú šľachu na nohe. Zranenia si budú vyžadovať v najbližších dňoch operáciu. Brat útočníka musel byť spacifikovaný pomocou pepper spreja, po tom, čo napadol ďalších dvoch policajtov.

Obaja útočníci majú “imigrantský pôvod” a sú polícii “dostatočne známi” kvôli početným ďalším trestným činom ublíženia na zdraví. Podrobnosti ohľadom ich “imigrantského pozadia” polícia odmieta zverejniť.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/13157/ , https://jungefreiheit.de/politik/deutschland/2016/intensivtaeter-pruegelt-polizisten-ins-krankenhaus/

————————-

Chlapci syrského a iráckého původu ve věku 11-13 let sexuálně obtěžovali 12 letou dívku.

2.8.2016

Čtyři chlapci syrského a iráckého původu ve věku 11-13 let sexuálně obtěžovali 12 letou německou dívku. Nemorálně se jí dotýkali a 11 letý se obnažil a začal předvádět sexuální akt.

Dívce se podařilo utéci a zavolat příbuzné.

Chlapci byli zadrženi, ale pro nízký věk opět propuštěni. Sociální organizace s chlapci a s jejich rodiči povedou intenzívní diskuze, aby je naučily uznávat západní hodnoty.

Zdroj: http://www.presseportal.de/blaulicht/pm/110972/3393805 http://www.zvedavec.org/vezkratce/13150/

————————-

Nekončiaca vlna sexuálnych útokov v Nemecku

29.7.2016

Nejnovější útok, který ale už asi neměl čím zatřást, Němci si tak nějak zvykli. Nový sexuální útok (fakt nejde napsat poslední), tak ten se stal ve Stuttgartu. Ve středu pět dívek ve věku 10 až 14 let nahlásilo obtěžování muži arabského vzhledu ve věku 20-30 let. Policejní mluvčí potvrdil, že násilníci pocházejí z azylového centra.

Nevím honem, jestli napsat děvčatům, nebo dětem… Prostě obětem byly strženy oba díly plavek, byly hrubě osahávány. O jednu z nich si chlápek ke třícitce otíral ztopořený penis.

Nutno dodat, že azylanti mají volné vstupenky do bazénu zdarma, je to jeden z benefitů, které jim Německo velkoryse poskytlo. Jak skvělý nápad.

http://www.dolezite.sk/SEXUALNI-UTOKY-POKRACUJI-JAK-DLOUHO-TO-NEMCI-HODLAJI-TRPET-UuHtM.html , http://www.zvedavec.org/vezkratce/13140/

Dodatok k predošlému článku s ďalšími podrobnosťami z incidentu

http://www.stuttgarter-nachrichten.de/inhalt.kirchheim-maedchen-im-freibad-sexuell-belaestigt.d3d57514-5b19-4379-b3cc-a5c404bf7977.html

Spomína sa v ňom, že okrem vyššie popísaného prípadu došlo v tej dobe na plavárni aj k ďalším incidentom. Jeden z imigrantov tam pri skákaní do bazéna ohrozoval ostatných návštevníkov. Keď odmietal poslúchnuť dohovor plavčíka a opustiť bazén, boli na neho zavolaní policajti. Následne napadol a zranil dvoch policajtov, ktorí sa ho pokúšali legitimovať. Na jeho stranu sa postavila tlupa asi 30 ďalších návštevníkov z bazéna, ktorí začali policajtom nadávať. Plavčík, ktorý sa pokúšal situáciu dostať pod kontrolu, bol obkolesený tlupou útočníkov, a jeden z nich ho chytil pod krkom a hodil ho o zem.

S výnimkou jedného zadržaného, všetci ostatní utiekli. Zadržaný je 21 ročný uchádzač o azyl z Iraku.
————————
Chtěli mu uřezat hlavu: Rozzuřené muslo-barbarské prase vtrhlo do ordinace a pak se děly věci jako z hororu

28. 07. 2016 v 08:00

Přímo hororovou zkušenost má za sebou čtyřiapadesátiletý lékař Attila Tan. Zkraje tohoto týdne k němu do ordinace v německém městě Troisdorf vtrhli rozlícení tři muslimové a vyhrožovali mu uříznutím hlavy.

Jak informoval chirurg Attila Tan německá média, v pondělí v deset hodin dopoledne do jeho ordinace přišel devatenáctiletý muslim Bonner a stěžoval si na bolest nohy. V polovině července si nohu zlomil, ale patrně zanedbal následnou rekonvalescenci a zranění se nehojilo. „Vysvětlil jsem mu, jaká má provádět cvičení. Ale on mě vůbec neposlouchal a choval se ke mně agresivně,“ líčí šokovaný Tan a dodává, že pacienta doprovázela jeho zahalená přítelkyně.

Nespokojený pacient podle slov jeho ošetřujícího lékaře poté ve spěchu opustil ordinaci, ale po chvíli se vrátil společně se svým otcem a bratrem. „Pětačtyřicetiletý otec obou mladíků měl v ruce dlouhý nůž a vyhrožoval mi uříznutím hlavy. Přitom křičel Alláhu Akbar a nutil mě, abych se jeho synovi omluvil, klekl na kolena a políbil mu ruku,“ cituje výpověď Tana magazín Focus. V nastalé panice dokonce podle očitých svědků přítomný dvaaosmdesátiletý pacient utekl z čekárny oknem.

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=169083
————————

Azylová politika Merkelové selhala

25.7.2016

Zda je Německo po posledních útocích stále ještě zemí Angely Merkelové není známo. Kancléřka dosud  sebevražedný atentát v bavorském Ansbachu nekomentovala.

Syřan byl jedním ze stovek tisíc žadatelů o azyl, kterým nemělo být dovoleno zůstávat v zemi. Jeho žádost o azyl byla odmítnuta. Ale po loňské uvítací politice Merkelové  (“protože by to jinak již nebyla má země”) bylo dovoleno zůstat i Syřanům, kteří byli známi policii pro drogové a jiné trestné činy.Stejně jako mnoha jiným. Následky této laxní azylové politiky nyní nesou oběti v Ansbachu.

Po zprávách z Bavorska, které rezonují s těmi z Kábulu nebo Bagdádu, by mělo být jasné, že se země změnila  – a ne k lepšímu.

Angela Merkelová to může ignorovat, ale ona a její vláda za to nesou zodpovědnost.

https://jungefreiheit.de/debatte/kommentar/2016/merkels-asylpolitik-ist-gescheitert/  http://www.zvedavec.org/vezkratce/13117/

————————

OSM IMIGRANTŮ ZNÁSILNILO 16-LETOU DÍVKU V MNICHOVĚ. (Lapsus | 25.07.2016 15:23)

Stalo se v pátek 22.7.2016 – viz zpravodajství TV RTL.
(8 Asylanten vergewaltigen 16 jähriges Mädchen).

https://www.facebook.com/230834580648416/videos/234805173584690/

————————

Hofer (FPÖ): Politika otevřených hranic musí skončit

25.7.2016 Rakousko:

Kandidát na rakouského prezidenta Hofer (FPÖ):

“Hrůza v Evropě ukazuje, že potřebujeme jinou politiku vůči cizincům. Politiku otevřených hranic a bezbřehé tolerance je třeba ukončit.

Musíme skončit i  s tím, že se takové jednání omlouvá psychickými problémy. Kdo se dopouští podobných věcí je vždy psychicky mimo normu.”

http://www.epochtimes.de/politik/europa/norbert-hofer-attentaeter-nicht-mit-psychlogischen-problemen-entschuldigen-a1915223.html http://www.zvedavec.org/vezkratce/13116/

————————

Výbuch v německém Ansbachu zranil dvanáct lidí. Nálož odpálil syrský žadatel o azyl

25.7.2016

Neúspěšný žadatel o azyl ze Sýrie zemřel poté, co v centru bavorského Ansbachu v neděli večer odpálil výbušninu. Při explozi bylo zraněno 12 lidí. Podle policie jsou tři z nich ve vážném stavu.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/13113/

————————

Reutlingen: Žadatel o azyl ze Sýrie zavraždil mačetou těhotnou ženu a dva další lidi zranil

24.7.2016

Dnes před 16:30 dostala policie zprávu, že muž zavraždil před obchodem s kebabem těhotnou ženu mačetou. Další dva lidi zranil. Mnoho lidí v panice uprchlo.

Žena pracovala jako uklízečka v restauraci Mangal.

Očitý svědek řekl:

“Vrah jednal jako smyslu zbavený, běžel s mačetou dokonce i za policejním autem.”

Vrahem je 21 letý žadatel o azyl ze Sýrie, který již měl předtím co dělat s policií. Byl zadržen.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/13110/

————————

Bundeswehr bude školit a trénovat migranty – ve vojenském prostoru

24.7.2016

Ministryně obrany Ursula von der Leyen chce otevřít Bundeswehr migrantům. Měli by tam být školeni v civilních schopnostech – v řemeslech, technologiích, lékařství a logistice. Ideou je, že se jednou vrátí zpět do Sýrie a pomohou ji budovat.

Civilní školící střediska ozbrojených sil jsou z větší části ve vojenském terénu, na letištních plochách a v kasárnách.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/13108/

————————

Xanten: Muslimové vyhrožovali ženám na nudistické pláži

23.7.2016

Na nudistické pláži v Xantenu obtěžovala ve středu skupina mužů návštěvníky především ženy  – zesměšňovala je, urážela je a plivala na ně. Svědkyně, která se bojí být jmenována, tvrdí:

“Říkali, že všechny ženy jsou děvky a že by nás všechny vyhubili. Byli mezi nimi mladí muži, kteří volali Alláhu akbar.

Mladí hovořili velmi dobře německy – určitě tu již dlouho žijí s námi, ale ta nenávist a ten potenciál k agresi budí strach.”

Mnoho návštěvníků – včetně rodin s dětmi – mělo strach o to více, že nikdo z personálu proti výtržníkům nezasáhl. Skupina obtěžovala návštěvníky již od úterka.

Přivolaná policie nakonec dostala skupinu z areálu a nastolila pořádek a nyní shání očité svědky incidentů.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/13102/

————————

A máme tady konec týdne a s ním obvyklý teroristický útok většího rozsahu

22.7.2016

Policie po střelbě krátce po 18. hodině uzavřela obchodní centrum Olympia v bavorském Mnichově a jeho okolí. Ve městě nejezdí metro, evakuace také probíhá na hlavním nádraží. Podle médií jsou na místě oběti. Útočníci jsou na útěku, neví se, kolik jich je.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/13094/

————————

Merkelová pevně trvá na uprchlické dohodě s Tureckem

21.7.2016

Merkelová pevně trvá na uprchlické dohodě s Tureckem. Prohlásila, že neviděla žádné známky toho, že by Turecko nedostálo svým slibům.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/13088/

————————

17 letý Afghánec zaútočil nožem a sekerou na lidi v osobním vlaku na trase Würzburg-Ochsenfurt

19.7.2016

17 letý Afghánec zaútočil za pokřiku “Allahu akbar!” nožem a sekerou na lidi v osobním vlaku na trase Würzburg-Ochsenfurt. Tři lidé byli vážně zraněni, 1 lehce, 14 lidí utrpělo šok.

Na zastávce Würzburg Heidingsfeld probíhala policejní akce, která nebyla spojena s útokem. Útočník tam však vystoupil z vlaku a napadl protiteroristickou jednotku. Byl zastřelen.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/13066/

————————

V Německu vyvrcholila celonárodní policejní akce proti svobodě slova – policejní komanda zatkla v domovech cca 60 lidí

13.7.2016

V prosinci minulého roku byla vytvořena federální policejní jednotka pro “potlačování nenávisti na internetu”, která nyní spustila svou první celonárodní akci. Německá policejní komanda přepadla vytypované domy ve 14 německých státech a pozatýkala cca 60 podezřelých.

Akci organizoval Spolkový vyšetřovací úřad (BKA).

Ředitel BKA Holger Münch prohlásil:

“Dnešní akce ukázala, že státní a federální policie ostře zakročí proti nenávisti a pobuřování na internetu.”

Federální ministr vnitra Thomas de Maizière řekl:

“Násilí včetně verbálního násilí v jakékoli formě a kontextu je neakceptovatelné. Morální principy existují online i offline. A není žádná bezprávní oblast. Na internet lze dokonce aplikovat i trestní právo.”

Federální ministr spravedlnosti Heiko Mass dodal, že rasismus a xenofobie nemají v sociálních médiích ani na ulici žádné místo a že potrestáním nenávisti a pobuřování na internetu se zabrání jejich nekontrolovatelnému šíření, které může předcházet akce v ulicích.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/13036/

————————

Co před svými občany tají evropské vlády. Bude vám z toho vážně zle

13.7.2016

Vlna znásilnení v Nemecku, množstvo zdokumentovaných prípadov za prvé dva mesiace roku 2016

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/15687-co-pred-svymi-obcany-taji-evropske-vlady-bude-vam-z-toho-vazne-zle-ale-radsi-ctete-pozorne-.aspx

————————

Německý rozpočet se pod sociálními výdaji hroutí

13.7.2016

Sociální výdaje tvoří více než polovinu výdajů federální vlády, přestože pracuje tolik Němců jako nikdy předtím. Tento trend není do budoucna udržitelný.

V budoucnu bude muset Německo výrazně krátit výdaje na vzdělání a infrastrukturu.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/13029/

————————

Facebook zablokoval účet nemeckého novinára kvôli jeho knihe kritizujúcej utečencov

12.7.2016

Iba niekoľko dní po zverejnení knihy “Kriminalita bez hraníc – čo nám politici a masmédia zamlčiavajú o trestných činoch migrantov”  kritizujúcej nemeckú vládu a jej utečeneckú politiku, zablokoval Facebook osobnú stránku novinára Uda Ulfkotte. Jeho webová stránka mala pred zablokovaním 30 000 priaznivcov.

Udo Ulfkotte je nemeckej vláde už dlhú dobu tŕňom v oku. Jeho knihy “Kúpení novinári”, “Mekka Nemecko” a “Azylový priemysel” sa ocitli v zozname bestsellerov a to napriek bojkotu zo strany mainstreamových médií. Jeho osobná facebooková stránka bola až doteraz hlavným pilierom, ako tento bojkot zo strany oficiálnych médií obchádzať.

Z obsahu knihy:

– Kriminalita bez hraníc: brutálny pohľad do reality
– Šaría: islamské právo na nemeckej pôde
– Pohľad do priepasti: prečo u nás vzniknú podmienky na úrovni občianskej vojny
– Šéf tajnej služby varuje: Bundeswehr začína byť zneužívaný radikálnymi moslimami ako výcvikový tábor
– Správa CIA: temné stránky utečeneckých prúdov
– Elity opúšťajú krajinu: Každý rok opúšťa Nemecko 150 000 vedúcich pracovníkov a kvalifikovaných odborníkov.
– Utajovaná analýza: turecko-libanonská mafia si delí Nemecko
– No-go zóny: Do týchto štvrtí sa už nemecká polícia neodvažuje vstúpiť
– Polícia: Libanonské klany nám vyhlásili vojnu
– Sexuálny lynč z Kolína: Kartel mlčania SPD
– Napriek právoplatným rozsudkom 600 000 odmietnutých uchádzačov o azyl nebolo vyhostených
– Správa o situácii z nemeckej polície: Média už znovu zverejňujú sfalšované dáta
– Kriminalita sa stáva čoraz brutálnejšia: občania aj polícia sú zo strany štátu ponechaní v štychu.
– Až “čierny silvester” to umožnil: odhalená celonemecká cenzúra o kriminalite utečencov
– Islamský štát: politici nechávajú radikálne mešity už roky nedotknuté.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/13019/

————————

Facebook zablokoval na 24 hodín portál nakladateľstva Kopp Verlag za zverejnenie príspevku nemeckého novinára Uda Ulfkotte s titulkom “Oni sa chvastajú, my platíme. Nemci ako občania druhej kategórie”. Dôvodom zablokovania bolo zverejnenie správy nemeckej spolkovej polície so zoznamom trestných činov imigrantov za posledné tri mesiace. Podľa tohto zoznamu zaznamenala nemecká polícia 70 000 trestných činov žiadateľov o azyl, čo dáva 770 trestných činov denne.

http://www.anonymousnews.ru/2016/06/13/kopp-online-bei-facebook-gesperrt-die-internet-polizei-von-heiko-maas-hat-ganze-arbeit-geleistet/

————————

Nemecký pár odsúdili za anti-imigrantskú skupinu na Facebooku

12.7.2016

Nemecký pár sa dostal pred súd po tom, ako založil facebookovú skupinu, ktorá kritizovala imigrantov a nemeckú imigrančnú politiku. Príspevky na Facebookovej skupine neobsahovali nič ultra-nacionalistické alebo inšpirované nacizmom, ale skôr vyjadrovali hlboké znepokojenie nad situáciou v Nemecku ohľadom masovej imigrácie.

Podľa súdu obsahoval prvý príspevok v skupine toto: “Vojnoví a ekonomickí utečenci nám zaplavujú krajinu. Prinášajú so sebou teror, strach a zármutok. Znásilňujú naše ženy a ohrozujú naše deti,” a zároveň mali nemeckú vlajku nastavenú ako profilové foto. Toto stačilo na to, aby boli obvinení a odsúdení.

Sudca odsúdil Petra na 9 mesiacov podmienečne a jeho manželka Melanie dostala pokutu 1 200 eur. Na záver sudca dodal: “Dúfam že rozumiete závažnosti situácie. Ak vás tu ešte raz uvidím, pôjdete do basy.”

http://www.zvedavec.org/vezkratce/13018/

————————

Deportace tří migrantů do jejich domova přišla na 125 tisíc euro

7.7.2016
Německo:

Deportace tří žadatelů o azyl ze Severního Porýní-Vestfálska stála 125 tisíc euro. Jednalo se o dva usvědčené zločince a muže, který se opakovaně pokusil zabránit jejich deportaci.

Migranti letěli s malým charterovým letadlem z Düsseldorfu do Guiney. Podle ministerstva vnitra spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko činily náklady 124,607.49 euro.

Normální pravidelný let by stál pouze 400 euro za osobu. Nicméně, deportovaní nesměli být přepravováni normální linkou. Kromě těchto tří Afričanů cestoval v letadle lékař a 13 policistů, kteří Guinejce hlídali. Kromě nich a posádky nebyl na palubě žádný další cestující.

http://www.zvedavec.org/vezkratce/13010/

——————————————


Úryvok z rozhovoru z českou podnikateľkou žijúcou v nemeckom Ansbachu

Lidé jsou zoufalí a nemohou nic dělat, nikdo se jich nezastane. Vzrostla kriminalita a často se to tají. Znám paní, jejíž dcera byla osahávána migrantem na nádraží v Altenbergu. Šla na policii a ti jí řekli, že se nic nestalo. Lidé v supermarketech vidí migranty, jak trhají obaly, berou si, co chtějí, kradou. Když to oznámí prodavačce, odpoví, že nic dělat nemohou, mají nařízeno koukat jinam. Ztráty supermarkety dostanou zaplacené, aby obraz uprchlíků nebyl negativní. Když ve Schmiedebergu udělali ubytovnu pro azylanty, supermarket po čase kvůli obrovským krádežím raději zavřel.

http://usti.idnes.cz/podle-podnikatelky-nemecko-uprchliky-nezvladne-ftv-/usti-zpravy.aspx?c=A160226_093546_usti-zpravy_hrk

—–

Text Češky Heleny žijúcej v Dortmnude

“Večer nikdo nevychází ven. Ženy již večer nepracují. Děti také samotné nikam nechodí. Lidé zde bojkotují i návštěvy bazénu. Migranti tady pobíhají s různými nemocemi. Syfilis, svrab, žloutenka a tuberkulózou.”

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=549146201931990&id=152417991604815

—-

A tak ďalej… Ako vzorka pre predstavu to myslím stačí…

Užitočné zdroje informácií o udalostiach v Nemecku:

http://www.zvedavec.org/vezkratce/

https://vk.com/anonymous.kollektiv    (agregačný portál správ z iných zdrojov)

http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/

http://www.info-direkt.eu/

http://info.kopp-verlag.de/index.html

http://www.compact-online.de/

This entry was posted in Nemecko a imigračná vlna, Politika. Bookmark the permalink.