Merkelovej utečenci – krádeže, znásilnenia a hrubé násilie – týždenný prehľad

Nuž, takto vyzerá v praxi multikultúrne obohatenie zo strany Merkelovej “odborníkov”…

Mödling:

Obyvatelia mesta sú v šoku. V obľúbenom podniku bola mladá žena napadnutá štyrmi uchádzačmi o azyl. Útočníci sa najprv opili a potom nasledovali dievča na toaletu. Tam ju obchytávali po celom tele a olizovali jej tvár. Obeť kričala o pomoc a zo všetkých síl sa bránila. Útočníci následne v pokoji opustili bar a podľa svedkov ešte sexuálne obťažovali náhodnú okoloidúcu. Čašníčka a hostia sledovali udalosť, ale nikto nezakročil.Dôvodom mohla byť okrem iného aj reakcia napadnutého dievčaťa: Po čine odmietala zavolať políciu: “Nič nehovor, inak je zo mňa rasistka“, povedala údajne dievčina svojmu známemu.

Mnohí susedia už svet vôbec nechápu: “Také niečo sa nesmie stávať! Treba sem domobranu.” Helmut K: “Ak to pôjde takto ďalej, začnem chápať ľudí, čo si kúpia zbraň”. A aj pre Mödlingského starostu a poslanca miestneho parlamentu Hansa Stefana Hintnera je už miera trpezlivosti plná, ako povedal pre “Krone”. “Máme plné zuby mladých afganských utečencov bez doprovodu”.

V dôsledku moslimsko-rastistického silvestrovského pogromu sa dostalo na verejnosť, že trestné činy “utečencov” sú systematicky ututlávané. “Existuje striktný príkaz vedenia úradu, aby sa neinformovalo o prečinoch spáchaných utečencami. Zodpovedané budú iba priame otázky zo strany zástupcov tlače“. Napriek úmyselnému ututlávaniu stále občas niektoré prípady znásilnení a sexuálnych prečinov zo strany “Rapefugees” prenikajú na verejnosť. Vďaka azylantskej tsunami prevažne mladých mužov vo veku 18-38 rokov, je v Nemecku v roku 2016 o 20 percent viac mužov než žien. Vyhosťovanie Merkelovej “fick-fick-odborníkov” mimochodom prakticky neprebieha. Medzičasom sa už v Nemecku nachádza viac než pol milióna odmietnutých uchádzačov o azyl.

Rheine:

Okolo 1:20 hodiny nadránom bola 26-ročná obyvateľka obťažovaná viacerými mužmi z takzvaného Maghrebu. Bola na ceste k svojmu autu zaparkovanému pred starou radnicou, keď ju oslovili štyria alebo piati mladí muži. Keď sa posadila do auta, otvoril jeden z mužov dvere spolujazdca a nastúpil a zamkol dvere. Vodička prepadla panike, otvorila dvere vodiča a utiekla. Policajti, ktorí boli v blízkosti, okamžite zasiahli a neznámeho z vozidla zadržali. Následne preverili osobné doklady celej skupiny. Osoby pochádzali zo štátov Maghrebu. Mladý muž, ktorý nastúpil do auta k žene, bol zjavne pod vplyvom alkoholu. Noc strávil v cele predbežného zadržania. Následne bolo proti nemu začaté trestné konanie.

Limbach-Oberfrohna:

V meste Limbach-Oberfrohna došlo k ďalšiemu sexuálnemu útoku. Prípad sa udial minulú sobotu okolo 12:45 v obytnom dome na ulici Am Hohen Hain. Podľa údajov policajnej hovorkyne Anett Münster na schodisku neznámy muž chytil ženu za plece. “Neznámy sa na obeť natlačil a začal sa o ňu trieť”, povedala hovorkyňa. Keď sa žena bránila, útočník ušiel. Žene sa ešte podarilo po útočníkovi na úteku hodiť zväzok kľúčov. Jedná sa už o štvrtý prípad sexuálneho napadnutia v priebehu 6 týždňov. Tento posledný prípad je prvý, ku ktorému došlo vnútri budovy a v odlišnej časti mesta. Doteraz vždy útočili útočníci pod otvorenou oblohou v blízkosti prírodnej rezervácie Limbacher Teiche. […] Obeť popísala útočníka ako približne 18 ročného, 1,7 metra vysokého, “južanského vzhľadu“. […]

Rathnow:

Podľa prvých údajov oznamovateľky sa bola minulý piatok 29. júla 2016 okolo 21:30 prechádzať so psom. V oblasti Ducnker gymnázia sa náhle blížila skupina osôb. Podľa výzoru muži pochádzajúci z Afriky obkolesili 44-ročnú ženu. Keď sa k miestu blížila ďalšia žena so skupinou detí, využila napadnutá situáciu k úniku a utiekla domov. Z emocionálnych a rodinných dôvodov podala trestné oznámenie u polície až v utorok. V prvom popise udala, že všetci muži mali menej ako 25 rokov a mali oblečené biele tričká.

Berlín:

Policajti videli, ako trojica mladých mužov o 4 hodine ráno obťažovala viacero žien na Waschauer Brücke. Muži pevne ženy držali, siahali im do rozkroku, na prsia a bozkávali ich do tváre. Policajti v civile zadržali troch Iračanov vo veku 20 až 26 rokov.

Nürnberg:

Neznámy muž napadol v sobotu večer v Nürnbergskom centre mladú ženu a pokúsil sa ju znásilniť. Žena bola okolo 22 hodiny na ceste cez mesto, keď bola napadnutá neznámym mužom. Pri tom sa muž pokúšal ženu zatiahnuť do kríkov. Následne sa intenzívne snažil ženu znásilniť. Napokon sa jej podarilo utiecť. Našťastie zostala fyzicky nezranená. Polícia žiada verejnosť o pomoc. Útočník bol popísaný ako 35-40 ročný, 180-185 cm vysoký, štíhly, čierna farba pleti, veľmi krátke vlasy. […]

Helibronn:

Neznámy muž uplynulú sobotu sexuálne obťažoval mladistvú v Zaberfelde. 16-ročná dievčina išla o 22:30 sama Hlavnou ulicou, keď ju oslovil neznámy muž. Počas rozhovoru náhle ženu schmatol a následne utiekol, keď sa začala brániť. Útočník mal približne 24 rokov a tmavú pleť. Rozprával zle nemecky.

Bensheim:

V dôsledku výtržností bola polícia v skorých ranných hodinách v utorok (2.8.2016) privolaná do utečeneckého tábora. V izbe 33-ročného muža z Eritrey sa nachádzalo niekoľko osôb. Podľa predbežného vyšetrovania sa pokúsil 33-ročný muž násilne vyzliecť 13-ročnú dievčinu, ktorá sa tam dočasne pobývala. Vďaka masívnemu odporu dievčaťa a pomoci spolubývajúcich od toho útočník upustil. V dôsledku podozrenia na sexuálne zneužívanie detí a pokusu o znásilnenie bol muž predbežne zadržaný. Už predtým v sobotu (30.7.2016) bolo proti nemu podané trestné oznámenie. Počas výtržností a pod vplyvom alkoholu tento 33-ročný muž ťažko zranil 25 ročnú ženu. Žena vypadla z okna vo výške 3 metre. Aj v tomto prípade sa údajne jednalo o pokus o znásilnenie.

Borken:

Trestné oznámenie podala v utorok mladá žena. Udala, že ju už niekoľko týždňov prenasleduje istý mladý muž. Už tri razy sa pokúšal v centre mesta s ňou nadviazať kontakt a tvrdohlavo s ňou viesť rozhovor. Polícia udala, že k prípadom došlo medzi koncom júna a 29. júlom. 29. júla sa muž na ženu pritisol počas čakania v rade pred pokladňou v Kauflande. Hneď pri prvom kontakte, ktorý žena datovala ako “koniec júna” sa údajne muž pokúšal v jednom obchode s ňou začať rozhovor a popritom sa ju pokúsil chytiť za zápästie. Žena popisuje muža ako: 19 až 25 ročný, vysoký, veľmi štíhly, severoafrického poprípade južanského pôvodu.

Mníchov:

19-ročná študentka sa nachádzala v stredu ráno na autobusovej zastávke v Offenbachstraße v Pasingu. 30-ročný muž sa posadil vedľa nej a oslovil ju: “Ahoj, dostanem od teba bozk”. Takto to stojí v policajnej správe. Priblížil sa k študentke, objal ju a pobozkal na ústa. Žena sa bránila a podarilo sa jej mužovi vytrhnúť. Následne muž utiekol. Polícia ho následne zadržala na Pasinger Bahnhof. Je proti nemu vedené konanie za sexuálne obťažovanie. Zodpovedajúci sudca vydal príkaz k zadržaniu, pretože je zjavné, že útočník trpí psychickou poruchou. Muž je pôvodom Iračan, bez trvalého bydliska a zamestnania.

zdroj: 07. Aug 2016 http://www.pi-news.net/2016/08/moedling-gruppengegrapsche-durch-rapefugees/

 

Doplnené: 10.8.2016 21:00

Pokračovanie: Merkelovej utečenci – krádeže, znásilnenia a hrubé násilie – 2. časť

Advertisements
This entry was posted in Nemecko a imigračná vlna, Politika. Bookmark the permalink.