Imigrantská vlna: zrada politikov proti vlastným národom a čo proti tomu podniknúť

Už celé mesiace sú ľudia po celej Európe na rozpakoch z toho, čo sa okolo nich v súvislosti s imigrantskou krízou deje, ale hlavne z toho, AKO JE VôBEC MOŽNÉ, že k tomu došlo a že sa nedarí tento absurdný a zjavne samovražedný kurz politikov nijak korigovať.

Na úvod rovno zabudnime na myšlienku, že politici sú nechápaví humanisti, ktorí v rámci konania “vyššieho dobra” nie sú schopní pochopiť vedľajšie škody, ktoré  páchajú.

Tak to vôbec nie je! Všetci vrcholoví politici sú si veľmi dobre vedomí, že pracujú na zničení svojich vlastných krajín! Či už sa jedná o Merkelovú v Nemecku, Hollandeho vo Francúzsku, vládu vo Švédsku atď atď až po Sobotkovu vládu v ČR… Všetci títo politici majú už dávno informácie o kriminalite imigrantov, o rizikách islamizácie krajiny, o nespokojnosti občanov, ale napriek tomu v trende odhodlane pokračujú.

Dôkazy o úmyselnej zrade

O tom, sa vôbec nejedná o nejakú naivitu z ich strany svedčí mnoho indícií:

– vlády prikazujú polícii utajovať štatistiky o kriminalite imigrantov. Najextrémnejší prípad bolo utajovanie štatistík sexuálneho násilia zo silvestrovských osláv v Kolíne, ale utajované sú štatistiky kriminality imigrantov podľa jednotného scenára po celej Európe

– masmédia v celej Západnej Európe držia jednotnú líniu propagandy: utečencov vykresľujú výlučne ako prínos pre krajinu, zamlčiavajú fakt, že sú medzi nimi hlavne mladí muži, úplne mlčia o fakte, že medzi nimi môžu byť džihádisti, zamlčiavajú správy o kriminálnych výčinoch, zamykajú diskusie pod článkami a mažú akúkoľvek kritiku imigrančnej politiky.

– najprv nemecká vláda a momentálne už aj všetky ostatné európske vlády rozbehla represiu a cenzúru všetkých vyjadrení kritizujúcich správanie imigrantov. O tom, že sa jedná o naozaj veľký a dôležitý projekt svedčí fakt, že nemecká vláda dokázala donútiť k spolupráci internetových gigantov na čele s americkou spoločnosťou Facebook.

– nemecká polícia šikanuje kritikov imigrácie, či už sa jedná o ľudí z demonštrácií Pegida alebo politikov protiimgračnej a euroskeptickej strany AfD.

– keď sa krajinám Vyšegrádskej štvorky podarilo s pomocou Macedónska uzavrieť balkánsku imigračnú cestu, politici EU naviesto vďaky boli od zlosti celí bez seba a rýchlo začali hľadať alternatívne riešenia pomocou dohôd o priamom importe utečencov z Turecka. Dokonca zazneli plány na urýchlenie zrušenia vízového styku s Tureckom.

– keď Maďarsko ako prvá krajina začala stavať plot na Schengenskej (!!!!) hranici, vyslúžilo si zo strany politikov EU hromadu vyhrážok a nálepiek o fašizme. Pritom len plnilo pravidlá ochrany Schengenskej hranice! Podobne podrážene reagovala EU dokonca aj na to, keď si Macedónsko, suverénna krajina mimo EU, dovolilo oplotiť svojhu hranicu s Gréckom.

A tak by sa dalo pokračovať. Podstata je ale jasná. Vlády vedome pracujú na zničení vlastných krajín a vlastných národov.

Prečo sa Európania nedokážu brániť?

Pozrime sa teraz ale na otázku, ako je vlastne možné, že im to v tej vyspelej Európe s inteligentným obyvateľstvom tak ľahko prechádza?

Prvá vec, čo si musíme uvedomiť je to, že vyspelé národy majú tendenciu k dodržiavaniu pravidiel. Za normálnych okolností je v krajine dohodnutá istá štruktúra riadiacej hierarchie (polícia, vláda, súdy, parlament) a nejaké pravidlá hry (parlamentné voľby, rešpektovanie polície, tolerancia k iným názorom…). Je známy fakt, že pokiaľ nejakú hru hrajú všetci podľa pravidiel, zvíťazí ten, kto podvádza. Najjedoduchší spôsob, ako poraziť veľkú armádu je zrada vo vlastných radoch. Kým sa velenie armády či obyvateľstvo spamätajú, už je po boji.

A presne to sa udialo v Európe. Ľudia boli po celé desaťročia vychovávaní k dodržiavaniu demokratických pravidiel hry a ani ich nenapadlo (a mnohí si to doteraz nedokážu pripustiť), že by ich vrcholoví politici mohli podraziť a hrať dvojitú hru.

Tragédiou inteligentných národov je (či už sa jedná o Nemcov, Japoncov či Číňanov), že sa príliš spoliehajú na čestnosť ostatných členov hry a nemajú z historickej praxe vytvorené psychologické mechanizmy, ako sa vysporiadať so zradou svojich čelných predstaviteľov.

Sila a inteligencia protivníka

Aby sme si dokázali predstaviť rozsah problému, ktorému čelíme.

Stále sa objavuje v diskusiách otázka, ako je možné, že tak inteligentný národ ako sú Európania je tak nechápavý a neschopný reagovať na danú situáciu. Preto si treba uvedomiť, že súper, ktorému čelíme je mimoriadne silný, hoci sa to na prvý pohľad nezdá.

Treba si uvedomiť nasledujúce veci:

Po prvé. Priemerná inteligencia európanov je IQ 100, s rozptylom +/- 15 bodov. To jest väčšina populácie má IQ medzi 85 a 115. Lenže okrem toho sa v populácii vyskytujú aj malé skupiny “géniov” s inteligenciou 150 a viac. Takáto vysoká inteligencia znamená, že jeden takto inteligentný človek dokáže prekabátiť priemerne inteligentný dav o počte stoviek tisíc ľudí. Obvykle ľudia s takto vysokým IQ sa dostávajú do vrcholovej politiky (čím nemyslím poslancov parlamentu, ale vrcholových politikov a skrytých hráčov). Navyše číslo 150 nie je horný limit, je to len limit IQ testov. Vyššie IQ sa už nedá štandardizovane zmerať. Tí najvrcholovejší hýbatelia sveta mávajú bežne IQ nad 180. To len pre predstavu ako nebezpečnému súperovi čelíme. Rozdiel medzi bežne inteligentným človekom (IQ 100) a mentálne retardovaným (IQ 70) je 30 bodov. Teraz si skúste predstaviť, ako sa na nás pozerá niekto s IQ 180 a aké možnosti manipulácie proti nám má.

Po druhé. Svetová elita má vďaka svojim neobmedzeným peňažným zdrojom k dispozícii špičkové psychologické a sociologické výskumy a na základe nich vedia veľmi dobre predpovedať, ako sa zachová dav za určitých okolností. A toto teraz používajú proti nám. Vedia, ako majú manévrovať, aby ľudia zostali zmätení ale zároveň pasívni. Tieto výsledky výskumov sa využívajú masovo proti nám: od relatívne triviálneho využitia v marketingu, cez sofistikovanejšie postupy v mediálnej propagande až po vysoko sofistikované postupy rozvracania opozície a rozoštvávania ľudí proti sebe. Ide o to, že svetoví politici vďaka tomu perfektne vedia, ako manévrovať a dezorientovať bežných ľudí, aby do behu udalostí nedokázali nijak zasiahnuť.

Čo s tým ďalej? Treba aktivovať národné elity

Povedzme si to úprimne, čelíme síce málopočetnému súperovi, ktorý však má obrovskú silu (IQ aj finačné zdroje). Ľudia s bežnou inteligenciou nemajú šancu proti nim nič podniknúť.

Každá krajina však má svoje národné elity. Sú to ľudia z tej malej časti IQ spektra, ktorí svojou inteligenciou prevyšujú bežnú populáciu, aj keď nedosahujú inteligenciu svetových elít. Do tejto skupiny patria lekári, spisovatelia, vedci, novinári, národne orientovaní politici, vojenskí velitelia atď…

Za posledných 25 rokov si svetová elita tieto národné elity skúpila a dnes pracujú pre globalistov. Toto je prvý krok, čo je treba urobiť, aby sa títo ľudia vzbúrili a prešli na stranu svojho národa.

Ďalej si treba uvedomiť toto: človek z národnej elity s IQ dajme tomu 140 stále nie je rovnocenný súper globalistom. Lenže tu už začína záležať na počte. Globalista s IQ 180 bez problémov odstráni z hry súpera s IQ 140. Lenže ak bude musieť čeliť väčšiemu počtu takýchto ľudí, začne byť zahltený. Bude musieť venovať stále viac času riešeniu problémov lokálneho odporu a nezostane mu čas na ďalšie plánovanie hry.

Podstatné je, že týchto ľudí z národných elít si nemožno predstavovať ako osamelých bojovníkov, ktorí všetky problémy vyriešia. Takto to nefunguje. Je potrebné, aby za nich na ich podporu postavil celý národ. Títo ľudia majú vďaka svojej inteligencii nadpriemerné organizačné schopnosti a dokážu zorganizovať ostatných ľudí do podoby dobre riadenej skupiny, ktorú je už výrazne ťažšie eliminovať, než osamoteného jednotlivca. Či už sa jedná o politika, spisovateľa, novinára alebo armádneho veliteľa, všetci sú nejakým spôsobom v pozícii vodcu, ktorý riadi skupinu ľudí, čo za ním stoja. A to celej skupine dodáva veľkú silu, mnohokrát lepšiu, než je nekoordinovaná skupina aktívnych jednotlivcov.

Nerobím si ilúzie, že je možné odstaviť ľudí úplne na vrchole pyramídy. Je však možné ich natoľko zahltiť problémami, že im nezostane priestor na určovanie ďalšieho smerovania hry a že svoj produktívny život premrhajú na riešenie týchto lokálnych rebélií, namiesto ďalšieho rozvíjania plánov globalizovaného NWO alebo depopulácie sveta.

Posledná aktualizácia 12.6.2016, prepracovaný a rozšírený záver s riešeniami

This entry was posted in Nemecko a imigračná vlna, Politika. Bookmark the permalink.

1 Response to Imigrantská vlna: zrada politikov proti vlastným národom a čo proti tomu podniknúť

 1. MStena19 says:

  Zaujimavy clanok.. prvu cast povazujem za ideologicky moju vlastnu. Druha cast s hypotezou okolo IQ podla mna na zamyslenie, ale nanajvys tvori jednen z viacerych clankov retzca toho, preco su na niektorych poziciacch ludia tai a taki…
  Moze to byt koli IQ, ale skor by som vinil “rodinkarsrvo”, ktore je ovela prirodzenejsie a je ho vidno napr aj vo firmach na SK. Ked je konatel z Ba, ma aj posluhovacov z BA.. lazdy si berie k sebe svojich.
  A este by som si dovolil nesuhlasit s tym, ze proti Elitam nic nezmozem, lebo mam IQ len 100. Ano, podla “nejakej” tabulky mam 100, ale ak si kazdy jednotlivec uvedomi svoju silu v tom, ze hlavnu silu tej elite dava HALVNE svojim prisluhovanim, tak si rzmysli, ci bude posluchat niekoho, komu neveri.. A hlavna inteligencia spoviva v tejto konkretnej hre v tom, ze to neposluchanie Elit z vonku vobec nebude vyzerat ako neposluchanie..
  Videl som studie o tom, ako clovek vyuziva 10% svojho mozgu a ze to je skoda. Ale takato sprava nema nijaky realny vyznam. Skuste niekto 24h denne vyuzivat 100% svojho mozgu. Myslim si, ze ako prve sa zblaznite a hned zatym skolabujete, pretoze mozog spali vsetok cukor v krvi behom par sekund. V aute tiez neslapeme pedal na podlahu.
  Elitu nerobi IQ, ale podla mojich pozorovani absencia ludskosti, ci viac este laska k peniazom, aebo dokonca bezvychodiskova situacia, kedy clenovi elity hrozi vrazda, ak.nrposluchne. Tak by som definoval aj Nemecku a Francuzku Elitu, ktora nici svoj narod…..
  Vsetok respekt voci meraniu IQ a ucelom, na ktore sluzi.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s