Epidémia neplodnosti II. Hormonálna antikoncepcia, očkovanie a iné

V predošlom článku som zhrnul vplyv chemických endokrinných disruptorov na klesajúcu plodnosť ľudí. Teraz sa zameriam na ďalšie kontroverznejšie faktory, ktoré pravdepodobne spôsobujú klesajúcu pôrodnosť:Používanie hormonálnej antikoncepcie.

V súčasnosti skoro každá druhá žena užíva dlhodobo hormonálnu antikoncepciu. Média HA prezentujú ako spoľahlivú a bezpečnú metódu predchádzania počatiu. O rôznych nebezpečných negatívnych vedľajších efektoch sa z komerčných dôvodov mlčí.

Najvážnejším celospoločenským problémom je, že hormóny z ženskej antikoncepcie kontaminujú odpadové vody. Čističky vôd nedokážu tieto hormóny z vody odstrániť, takže unikajú do prírody a dostávajú sa do zdrojov pitnej vody. Tieto hormóny vo vode potom spôsobujú problémy s plodnosťou aj ženám, ktoré HA nikdy neužívali. Taktiež mužom neprospieva, ak denne konzumujú vodu plnú ženských hormónov. Decimujúci vplyv majú tieto hormóny dokonca aj na vodné živočíchy.

Ďalším pomerne často diskutovaným vedľajším účinkom HA je výrazný pokles libida u žien. Menej známym faktorom je, že HA taktiež priamo ovplyvňuje u žien spôsob výberu partnera. U žien, ktoré sú bez partnera, hormonálna antikoncepcia spôsobuje zníženie záujmu o nadviazanie kontaktu. U žien s trvalým partnerom môže HA spôsobiť, že ju jej partner prestane priťahovať a pár sa rozíde. V Českej republike približne 50% žien užíva HA a zároveň sa približne 50% manželstiev končí rozvodom. Núka sa otázka, či je to iba náhodná zhoda čísel.

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/zdravi/1053-muzi-se-meni-na-zeny-duvod-hormonalni-antikoncepce-brusel-chce-alespon-cistit-vodu-pilulka-zabiji-a-zpusobuje-rakovinu-jde-ale-o-vic-nez-jen-o-to.htm
http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/4110-jan-hnizdil-o-hormonalni-antikoncepci-a-nasledcich-bezstarostne-jizdy
http://ona.idnes.cz/jeste-jste-nepotkala-toho-praveho-muze-za-to-antikoncepce-p3n-/styl.aspx?c=A111121_161018_styl_job

Antikoncepcia môže ovplyvniť výber partnera (podrobný článok)
http://zena.sme.sk/c/7736514/antikoncepcia-moze-ovplyvnit-vyber-partnera.html

Hormonální antikoncepci užívá 70 procent Češek v mladém věku
http://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/zdravi/hormonalni-antikoncepci-uziva-70-procent-cesek-v-mladem-veku_283767.html

Prednáška o príčinách katastrofálne nízkej pôrodnosti v ČR.
http://www.lifenews.sk/content/tedx-maslova-o-neplodnosti-v-%C4%8Desku

Autorka ako jednu z najdôležitejších príčin neplodnosti žien uvádza masívne užívanie hormonálnej antikoncepcie. ČR patrí medzi svetovú špičku v miere užívania HA a zároveň medzi krajiny so svetovo najnižšou pôrodnosťou. Plodnosť je tak nízka, že dokonca ani v súčte s vykonanými potratmi by počet detí nestačil na udržateľnú mieru. Čo je ešte viac šokujúce, až polovica všetkých narodených detí bola počatá umelým oplodnením. Taktiež je v čR veľmi vysoký výskyt spontánnych potratov. V prednáške je okrem iného spomenutá informácia, že po 15 rokoch užívania HA ženské telo rezignuje a ani po vysadení antikoncpie sa už nedá otehotnieť.

V prednáške je veľa zaujímavých informácií, kto má naozaj záujem o problematiku, oplatí sa pozrieť.


Očkovacie programy ako zásterka na reguláciu populácie?

“Počátkem devadesátých let sužovala Nikaraguu, Mexiko a Filipíny děsivá epidemie, kdy dokonale zdravé mladé ženy přicházely o plod během druhého a třetího trimestru těhotenství. Další pokusy o graviditu měly stejný výsledek, následovaný neplodností. Lékaři byli bezradní. Vědcům trvalo dost dlouho, než nakonec objevili zdroj. Jediným společným jmenovatelem ve všech případech byla účast všech postižených žen na hromadné vakcinaci proti tetanu, akci provedené pod dohledem Světové zdravotnické organizace (WHO) financované Rockefellerovým fondem.”
http://afinabul.blog.cz/1503/kvuli-geneticky-upravene-potrave-lidstvo-degeneruje-uz-v-21-stoleti

V roku 2014 otriasol mohutný škandál Keňou, po tom, čo sa preukázalo, že všetky testované vzorky vakcíny proti tetanusu obsahovali antigén HCG spôsobujúci u žien spontánne potraty. Táto vakcinačná kampaň bola sponzorovaná Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) a UNICEF a bola aplikovaná výlučne mladým ženám (neaplikovala sa u mužov ani u malých dievčat, hoci aj u nich existuje riziko tetanovej infekcie). Existuje podozrenie, že rovnaké vakcíny boli použité aj v ďalších krajinách, spomína sa napr. Nikaragua.

http://www.hlavnespravy.sk/biskupi-kene-sa-obavaju-ze-protitetanove-vakciny-sponzorovane-who-a-unicef-maskuju-kontrolu-porodnosti/430813

http://www.badatel.net/znepokojenie-v-keni-tetanova-vakcina-sposobuje-sterilitu/

http://www.naturalnews.com/047571_vaccines_sterilization_genocide.html

V kontexte týchto správ sa človeku na mysli nutne vynárajú konšpiračné teórie o snahách svetových elít o “depopuláciu” sveta. Často sa cituje vyjadrenie Billa Gatesa, ktoré zaznelo na TED konferencii v roku 2010: “Na svete je teraz 6,8 miliardy ľudí… čo porastie až na zhruba 9 miliárd. Ak teraz odvedieme vskutku skvelý kus práce na nových očkovacích látkach, zdravotnej starostlivosti, službách reprodukčného zdravia, mohli by sme to znížiť snáď o 10 alebo 15%.” http://www.slobodavockovani.sk/news/ockovanie-ako-prostriedok-na-znizenie-poctu-obyvatelov/

Tiež je zaujímavý fakt, že najväčšie problémy s pôrodnosťou sa vyskytujú v krajinách, ktoré USA vníma ako nepriateľské a že v týchto krajinách začali problémy s pôrodnosťou až po tom, čo sa ich hranice otvorili pre západný personál a kapitál. Je veľmi zaujímavé, že najkatastrofálnejšiu pôrodnosť má Nemecko a Japonsko – dve krajiny, s ktorými bolo USA kedysi vo vojne. Rovnako je zaujímavé, že je veľmi zlá pôrodnosť v Rusku a krajinách východnej európy (vrátane východného Nemecka), pričom k tomuto prudkému prepadu pôrodnosti došlo bezprostredne po páde východného bloku a otvoreniu hraníc na Západ.

Dôveru voči vakcinačným programom podrývajú aj ďalšie škandály. Jedným z nich bolo tajné zbierania DNA obyvateľov Pakistanu americkou armádou pod pláštikom vakcinácie proti obrne:

http://www.slobodavockovani.sk/news/vlada-usa-prichytena-pri-falosnej-ockovacej-kampani-ktorej-ucelom-bolo-zbierat-dna-civilistov/

http://tech.sme.sk/c/7209377/cia-slubuje-ze-prestane-pouzivat-falosne-ockovacie-kampane.html

Z veľmi kontroverzných zdrojov pochádzajú dokonca špekulácie, že epidémia HIV bola v 80.rokoch zámerne rozšírená v Afrike pod pláštikom vakcinácie proti kiahňam a obrne. http://www.hlavnespravy.sk/the-independent-rusko-sokovalo-zapad-modernymi-zbranami/737922#comment-2487718540

Bill Gates daroval 5 miliónov na to, aby sa vyvinula „trvalá antikoncepcia“
http://www.lifenews.sk/content/bill-gates-daroval-5-mili%C3%B3nov-na-aby-sa-vyvinula-%E2%80%9Etrval%C3%A1-antikoncepcia%E2%80%9C

“Gatesova nadácia dala vlani v októbri istému oregonskému gynekológovi grant 5 miliónov dolárov na to, aby vyvinul nechirurgickú „trvalú antikoncepciu“. Spomínaný lekár teraz prišiel s globálnou ponukou financovania výskumu, ktorý by vynašiel takéto metódy trvalej prevencie tehotenstva.” […] Gates ide v tomto morálnom útoku ešte ďalej prostredníctvom svojho vývoja antikoncepčného zariadenia na diaľkové ovládanie, ktoré by sa injekčne podávalo ženám a ktoré by 16 rokov do ich organizmu uvoľňovalo antikoncepčné a abortívne chemikálie. ” (v článku je množstvo linkov na zdroje informácií)

Eugenika – paveda, ktorá zapadla do zabudnutia? Nie! Iba niektoré pojmy boli nahradené eufemizmami
http://www.hlavnespravy.sk/eugenika-paveda-ktora-zapadla-do-zabudnutia-nie-iba-niektore-pojmy-boli-nahradene-eufemizmami/728247

Eugenika ako taká sa po druhej svetovej vojne postupne vytratila. No jej samotná myšlienka sa z kruhov niektorých vedcov a veľkých korporácií udomácnila a stretneme sa tam s ňou i neskôr.

Spoločnosť “Norplant” v roku 1968 pracovala na vynáleze vakcíny, ktorá by spôsobila neplodnosť ako u žien, tak aj u mužov. Spoločnosť bola dotovaná peniazmi veľkých korporácií ako napríklad Rockefeller Fundation.

V roku 1977, vedec John P. Holdren, vo svojej publikácií “Ecoscience” napísal: “Rozvoj dlhodobej antikoncepčnej kapsule, ktorá by bola implantovaná pod kožu a odstránená vtedy, keď bude chcieť žena otehotnieť, prinesie nútenú kontrolu plodnosti. Kapsula môže byť implantovaná v puberte a môže byť odstránená na povolenie štátu pod dohľadom počtu narodených detí. Rozhodne bolo usúdené, že zákon nútenej antikoncepcie a núteného potratu môže byť presadený i za súčasnej ústavy, keby došlo k populačnej kríze, ktorá by začala vážne ohrozovať spoločnosť.” Len pripomeniem, že John P. Holdren je súčasný vedecký poradca prezidenta USA, Baracka Obamu.


Otrávená voda?

Mesto v USA tajne púšťalo pod zámienkou dezinfekcie do pitnej vody karcinogénne chemikálie.
http://www.hlavnespravy.sk/mesto-v-usa-tajne-pustalo-karcinogenne-chemikalie-do-pitnej-vody-chceli-sme-usetrit-miliony/707017
“Mesto sa už priznalo a dodalo, že vďaka týmto opatreniam chcelo ušetriť milióny. Ako však ukázal výskum vodných aktivistov, to nie je tak celkom pravda: celoročný experiment na populácii ukázal, že pôvodný zdraviu neškodlivý variant by bol lacnejší.”

Niekde dokonca doporučujú používanie brómu na dezinfekciu vody
http://www.chemia-bazenova.sk/clanky/detail/bromove-tablety.htm
“Brómové tablety ako náhrada za chlórové tablety sa používajú štandardne v USA, ale ich obľuba stále rastie aj v západnej Európe. Predovšetkým nachádzajú uplatnenie v kúpeľoch a pri ošetrení vody vo vírivkách, kde je voda výrazne teplejšia, než v klasických bazénoch. Bróm, ako dezinfekčný prostriedok nie je tak cítiť ako klasická chlórová bazénová chémia a je tiež podstatne menej dráždivý. Preto ho volia ako alternatívu pre ošetrenie bazénovej vody ľudia trpiaci alergiami práve na chlórové prostriedky. Ďalšou výhodou je väčšia stabilita brómových prostriedkov v teplejších vodách (Whirlpooly, SPA) oproti chlóru, ale aj kyslíkovým tabletám. Použitie brómu má tiež minimálny vplyv na hodnotu pH vody.”

Hormonální válka proti dětem: Pijeme zženštělou vodu?
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1833-hormonalni-valka-proti-detem-pijeme-zzenstelou-vodu-hermafrodit-s-ploutvemi-rakovina-prsu-a-epidemie-neplodnosti-dokazal-by-estrogen-zkrotit-hitlera.htm

Článok rozoberá vplyv ženských hormónov kontaminujúcich zdroje pitnej vody a ich spätný vplyv na zženšťovanie mužov, neplodnosť žien a dokonca zdravotné poruchy vodných živočíchov. V článku ale je aj takéto zaujímavé tvrdenie:

“„Do vodních zdrojů vypouštěné látky, omezující porodnost“ se staly součástí širšího plánu, obsaženého v uniklém memorandu Rockefellerem založené Populační rady z 11. března 1969. Mezi prostředky, jak snížit počet obyvatel USA, jsou zde uvedeny i „podpora projevů homosexuálního chování“, „změna v přístupu k ideální velikosti rodiny“ či „povinná sterilizace párů – s případnými výjimkami – po narození druhého dítěte“. Cíle, jež si formálně demokratická vláda jen stěží může dovolit prosazovat otevřeně, se tak naplňují z vůle miliónů žen, bránících se početí dítěte údajně neškodnými chemickými zbraněmi.”

Mimo tému ešte dodám, že Rockefellerova nadácia je významným sponzorom Spoločnosti pre plánované rodičovstvo, ktorá stojí za masívnou propagáciou potratov, antikoncepcie, sexuálnej výchovy detí a homosexuálnej ideológie. Rockefellerova nadácia je tiež spájaná s financovaním feministického hnutia, ktoré bojuje za zničenie tradičnej rodiny.


Súvisiace články:

https://diskuter.wordpress.com/2014/12/19/epidemia-neplodnosti-co-nam-media-nepovedia/
https://diskuter.wordpress.com/2015/03/12/epidemia-neplodnosti-ii-dalsie-faktory/
https://diskuter.wordpress.com/2015/11/22/epidemia-neplodnosti-iii-dalsie-dokazy-o-zamernom-umysle/
https://diskuter.wordpress.com/2015/12/06/epidemia-neplodnosti-iv-gmo-potraviny/
https://diskuter.wordpress.com/2016/01/29/epidemia-neplodnosti-v-trendy-do-buducnosti/
https://diskuter.wordpress.com/2016/02/26/epidemia-neplodnosti-vi-genocidne-plany-svetovej-elity-proti-ludstvu/

This entry was posted in Ekologické témy, Epidémia neplodnosti. Bookmark the permalink.